PDA

Zobacz pełną wersję : Aikido, boks czy Kong Sao??



Gangsta Latino
08-12-09, 19:18
Witam która z tych 3 sztuk walki najlepiej nadaje się na "ulice"?? Osobiście największe predyspozycje mam do boksu ( silne ręce i dobre uniki) bo za gipki nie jestem i rzeczy typu salto itp sprawiają mi problemy...

Za pomoc SOG!!!

kot19
08-12-09, 19:33
rob to co lubisz to co sprawia ci najwieksza satysfakcje a efekty beda szybkie i bedziesz sobie radzil na ulicy...jezeli lubisz boks to idz na boks chyba najlepszy wybor z tych trzech

Dementor
08-12-09, 19:38
Dokładnie, jak chcesz zacząc trenować jakieś sztuki walki to tylko takie które tobie najbardziej "leżą", które ci sie najbardziej podobają, bo jak sie zapiszesz na walki które cie za bardzo nie interesują, to sie tym znudzisz bardzo szybko.

A czemu sie chcesz uczyć walk które najbardziej sie nadają na ulice?

mtm
08-12-09, 19:51
A czemu sie chcesz uczyć walk które najbardziej sie nadają na ulice?

Bo tam przeważnie z tych umiejętności korzystasz ;

Latino idź na boks naucz sie uników , ciosów , ruchu ciała .
Potem dawaj MMA , czy vale tudo zajebiście sie sprawdzi , pozdro .

Gangsta Latino
08-12-09, 19:52
A czemu sie chcesz uczyć walk które najbardziej sie nadają na ulice?

Bo nie chce być zawodowym bokserem np. tylko umieć się obronić;) Najpierw zapisze sie na boks na 1-2 lata a potem na coś bardziej "widowiskowego";)

mtm
08-12-09, 20:02
Czemu tylko te 3 SW , nie ma więcej w twoim mieście ?

Dementor
08-12-09, 20:13
Bo nie chce być zawodowym bokserem np. tylko umieć się obronić;) Najpierw zapisze sie na boks na 1-2 lata a potem na coś bardziej "widowiskowego";)
A trenowałes już coś kiedyś? Jakieś sztuki walki, czy zero kontaktów z tym sportem?

Gangsta Latino
08-12-09, 20:17
Czemu tylko te 3 SW , nie ma więcej w twoim mieście ?

W całym mieście jest full i okolicach... ale one są najbliżej bo nie chce mi sie w jedną stronę 30 min jechać...

oyster
08-12-09, 20:39
jak na ulicę to tylko muay thai ;)

mtm
08-12-09, 20:44
jak na ulicę to tylko muay thai ;)

Więszkość uważa że MT to najlepsza SW, osobiście wolał bym KB , a na ulice to
wszechstronność jeśli ktoś w parter pójdzie to MT powiedz papa .
MT + np .BJJ :nerd:

burn
09-12-09, 00:13
MMA = Treningi przekrojowe. Czyli liźniesz wszystkiego po trochu. Parter, stójka, dźwignie, duszenia, czyli wszystko, co potrzebne, żeby się obronić :)
Boks sam trochę trenowałem i też mogę z czystym sumieniem polecić. Wyrobisz dobrą kondycję i uderzenie. Po kilku sparingach można się poczuć mocniej psychicznie.

kubaCK
09-12-09, 10:24
machac lapami to kazdy potrafi, zapisz sie na jakas walke chwytana full kontkat, ja tam sie nie pierdole w wymiane uderzen tylko odrazu staram sie rzucic na klijenta i po sprawie...ale co kto lubi
MMA to musi byc dobra sekcja wiec lepiej rozdzile to ewentualnie zapisz sie na jedna sztuke walki

Boruta
09-12-09, 11:28
Witam która z tych 3 sztuk walki najlepiej nadaje się na "ulice"??

Boks. Resztę sobie daruj.


jak na ulicę to tylko muay thai ;)
Jak na ulice to wiele styli. Muay thai jest jednym z nich, ale pamiętaj, że ten styl jest bezbronny przeciw chwytaczom.

kubaCK
09-12-09, 12:36
sluchaj boruty bo ma wileka wiedze. przy okazji dajcie mu moda w tym dziale bo ma najwieksze pojecie z tego forum odnosnie SW, jest takze modem na tym forum http://www.fight-club.pl/