PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana modow !



michal_f
08-12-09, 16:46
Mam taka propozycje, na forum zaczyna sie robic jednym slowem burdel. Zakladane sa tematy ktore byly poruszane juz w 1000 postow. Takie tematy powinny byc zaraz usuwane, no i mozna wtedy podac link do istniejacego tematu. Jak wiadomo usunac temat moze tylko mod. No ale niestety u nas nie wszyscy modzi sa juz aktywni. Pamieta ktos moze uzytkownika Patona z dzialu trening ? Ja osobiscie widzialem jego pare postow. Na forum rzadko bywa. Ta sama kwestia to Jolly. Nie twierdze ze nie zasluguja na modow bo wiedze napewno maja spora, ale mod powinien czesto bywac na forum i porzadkowac swoj dzial. Usuwac zbedne gowno itp. A co mi z takiego moda ktory ma ogromna wiedze a wejdzie na forum raz na ruski rok ?
Daje taka propozycje do przemyslen i moze jakis zmian.
Pozdrawiam

kubaCK
08-12-09, 16:52
co nie ktorych wieki nie widzialem...

Fehu
08-12-09, 17:00
No niestety poniekąd muszę się zgodzić ze zdaniem Michała myślę, że w najbliższym czasie sytuacja ulegnie zmianie

..:Damian:..
08-12-09, 17:01
Popieram :)
A jaki to jest ruski rok??? :D

Giro
08-12-09, 17:32
Racja, jest syf...

Giro
08-12-09, 17:55
Ale to że Jolly ma problemy z netem, nie oznacza że na forum ma być bałagan ;)

007
08-12-09, 18:58
Dobra to banujemy Jollego za to że ma kompa zjebanego i mu net nie hula. Jeszcze zrobimy mu wjazd na siłownię i połamiemy gryfy ,:lol::lol:

michal_f
08-12-09, 19:44
Jolly akurat z tego co wiem ma problemy z netem na razie (juz jakis czas).

No to co za problem dac innego moda na czas nieobecnosci Jolliego ? Jak Jolly wroci to jego zastepca schodzi z tronu i oddaje zielony kolor :)

Dementor
08-12-09, 19:50
No to co za problem dac innego moda na czas nieobecnosci Jolliego ? Jak Jolly wroci to jego zastepca schodzi z tronu i oddaje zielony kolor :)
Moim zdaniem coś można wykombinować z modami których juz nie ma bardzo długo, ale zeby robić zastępców modów? - moim zdaniem to troche głupota.

michal_f
08-12-09, 19:54
Moim zdaniem coś można wykombinować z modami których juz nie ma bardzo długo, ale zeby robić zastępców modów? - moim zdaniem to troche głupota.

Jak uwazasz ale co mi z takeigo moda ktory jest nieobecny. ktos by go zastapil i robil robote a jak Jolly wroci to wraca do swoich obowiazkow i gitara

Dementor
08-12-09, 20:05
Jak uwazasz ale co mi z takeigo moda ktory jest nieobecny. ktos by go zastapil i robil robote a jak Jolly wroci to wraca do swoich obowiazkow i gitara
No ale pisałem przecież żeby sie pozbyć tych modów który nie ma dlugi czas, tutaj sie z tobą zgadzam, ale tak jak mowie z tymi zastepcami to zly pomysl.

PS Mówiąc o modach których by sie przydałoby pozbyc - mam na mysli paton itp, nie jolle-go.

Giro
08-12-09, 20:06
Ziomek, a napisałem tak?

temat jest o bałaganie i dodatkowi modowie przydaliby się, z nieaktywnych nie ma pożytku...

michal_f
08-12-09, 20:06
OK niech admini zadecyduja.

Fehu
08-12-09, 20:58
Zdradzę Wam (nieoficjalnie), że powstaje plan naprawczy ;D

galanter
08-12-09, 21:27
Zdradzę Wam (nieoficjalnie), że powstaje plan naprawczy ;D

to dobrze że powstaje bo kilka zmian jest naprawde koniecznych!!! a co do modów których nie ma już na forum to widocznie ich czas już minął i trzeba ich zastąpić nowymi tym bardziej że jest kilka osób które do tego sie nadają!!!

Sosna91
08-12-09, 21:40
w sumie racja ale cięzko znaleśc kogoś odpowiedniego, na następce żęby miał konto chociaż od 09-10-08 i co najmniej 425sogów :i był fajnym ziomem ;D

galanter
08-12-09, 21:42
ciekawe o kim ty sosna piszesz? no te dane coś mi mówią ale kogo masz na mysli to nie mam zielonego pojęcia:) pozdro!!!

kubaCK
09-12-09, 12:29
ja chce byc modem i chce miec rozowy kolor a jak nie bede mial rozowego to sie zawijacie!! chce byc modem z ***:Marurka:*** w dziale uroda!! teraz mam kilka syfow na ryju to malo wyjsciowy jestem ale jeszcze kilka dni i wszystko zejdzie elooooo:whistle::whistle::evil:

tm7
09-12-09, 12:56
przykro mi ale różowy był już zarezerwowany dla jednego użytkownika tego forum, niestety już nie ma go z nami

kubaCK
09-12-09, 13:04
ale jestescie:(((

michal_f
09-12-09, 17:00
Dzisiaj wieczorem powinno być juz dobrze, maksymalnie do dwóch dni. Pozdro

i gitara... :smile:

Gangsta Latino
29-12-09, 18:03
Ja bym jeszcze zmienił modów w dziale DIETA! Nie dość, że jest ich 5 ( :silenced: ) to tylko 2 aktywnych ( slim shady i DAMAGIRO) a reszty nie było już ho ho szczególnie Rynju ( Ostatnio Aktywny: 01-11-09 02:56) i ciaastek91(Ostatnio Aktywny: 30-10-09 18:50)

Narazie zostawił bym 3 modów a jak wróci KowalX wywalić 007 i zastąpić go nimclap

Sosna91
29-12-09, 18:54
w odżywki i suple jest 3ch a tylko Symu aktywny.

Gangsta Latino
29-12-09, 18:56
w ogóle brawa dla adminów ze dino został modem ale i tak nie postaraliście sie do końca:( Zmian powinno być kilka!! Bo jeśli nie będzie to forum KAPUT bardzo szybko!

slim shady
29-12-09, 20:46
Latino Ty już miałeś moda na innym forum i szybko poleciałeś więc nie pouczaj nas jak mamy pracować, bo nam za to nie płacą a robimy to z własnej woli i myślę, że nie ma powodu do narzekań, jest lepiej niż było. I tak jak pisał Aruś ostrzeżeń nie dajemy, robimy wiele odstępstw a i tak jest źle.

pure
29-12-09, 20:55
I wara od Marurki dzieciaczku!!! ;)

Gangsta Latino
29-12-09, 21:09
Jak to było do mnie to masz Soga za głupote

Gangsta Latino
29-12-09, 21:10
Latino Ty już miałeś moda na innym forum i szybko poleciałeś więc nie pouczaj nas jak mamy pracować, bo nam za to nie płacą a robimy to z własnej woli i myślę, że nie ma powodu do narzekań, jest lepiej niż było. I tak jak pisał Aruś ostrzeżeń nie dajemy, robimy wiele odstępstw a i tak jest źle.

Po pierwsze poleciałem na własne żądanie, a po drugie przestało mi się podobać tam te forum bo to gorsza kopia tego...

pure
29-12-09, 21:13
Oj cycku a czy Ty w ogole czytasz caly watek (?) wsadz sobie tego soga miedz poslady...

Gangsta Latino
29-12-09, 21:16
Oj cycku a czy Ty w ogole czytasz caly watek (?) wsadz sobie tego soga miedz poslady...

Boże...

Wiesz nie każdy jest wszechwiedzący i nie wie ze odpowiadasz na post 2 strony wcześniej:) Jest taka opcja " cytuj" może nie zauważyłeś:)

Pozdrawiam Mistrza!