PDA

Zobacz pełną wersję : Obstawiamy walke Najman vs Pudzianowski



Strony : [1] 2

fvs
10-08-09, 19:48
Jak większość z was pewnie słyszała 12 grudnia ma sie odbyć walka Pudziana z Nejmanem.
Jedni stawiają na jednostronną deklasacje strongmana , inni uważają ze zawodowy bokser wygra doświadczeniem i sprytem z ogromnym siłaczem.

Ciekawią mnie wasze opinie ja osobiście daje większe szanse Pudzianowi.

Małe zestawienie osiągnięć:

Marcin Nejman (ur. 13 marca 1979)
wzrost – 182cm
waga – 101kg

* 1998 – wicemistrz Polski w kick-boxingu
* 1999 – wicemistrz Polski w kick-boxingu (rekord kick-boxingu – 12 walk – 8 wygranych)
* 1999 – uczestniczył w mistrzostwach Polski amatorów w boksie
* 1999 – zwyciężył memoriałowy turniej im. Wincentego Szyińskiego
* 2001 – wicemistrz Małopolski w boksie (rekord boks amatorski – 5 walk – 4 wygranych)
* 2001 – debiut zawodowy
* 2003 – powrót na zawodowy ring po 1,5-rocznej przerwie spowodowanej kontuzją
* 2004 – 2 zwycięskie pojedynki, obydwa przez nokaut
* 2004 – laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego
* 2005 – 3 zwycięskie pojedynki, wszystkie przez nokaut w pierwszej rundzie (ostatni pojedynek odbył się w Stanach Zjednoczonych)
* laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego
* 2006 - 3 zwycięskie pojedynki (dwa na punkty,jeden przez nokaut)
* 2006 - laureat plebiscytu na najpopularniejszego sportowca okręgu częstochowskiego
* 2007 - 3 zwycięskie pojedynki (jedno na punkty,dwa przed czasem )
* 2008 - 1 zwycięski pojedynek (przez nokaut)
* 2008 - 1 przegrany pojedynek (przez nokaut) o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski kategorii ciężkiej


Bilans walk zawodowych
Liczba walk 17
Zwycięstwa 13
Nokauty 9
Porażki 4
Remisy 0



Mariusz Pudzianowski (ur. 7 lutego 1977,)
wzrost - 186 cm
waga - 142 kg

Najlepszy strongman w całej historii tego sportu. Ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman. Sześciokrotny Mistrz Europy Strongman w latach 2002, 2003, 2004, 2007, 2008 i 2009. Pięciokrotny Mistrz Świata Strongman w latach 2002, 2003, 2005, 2007 i 2008. Trzykrotny Drużynowy Mistrz Świata Par Strongman w latach 2003, 2004 i 2005. Zwycięzca i finalista niezliczonej ilości innych zawodów siłaczy.

Anaboliczny Koks
10-08-09, 19:56
inni uważają ze zawodowy bokser wygra doświadczeniem i sprytem z ogromnym siłaczem.
To ty chyba nie widziałeś jak on walczy ,ostatnia jego walka to było rzucanie się na pałe przez co został znokautowany jak lamer.

Ja daje szanse pudzianowi ,wcześniej ćwiczył Karate jak wiemy ,teraz tak jak mówił przygotowuje sie do zawodów ,a potem bierze się za ostre treningi .

Pamiętaj ,że mariusz jest wielki i jak sie na Nejmana pudzian uwali w parterze to moze byc ciezko :) 41kg różnicy.

Ja głosuje na Pudziana .

KowalX
10-08-09, 19:59
ja uważam ,że walka się nie odbędzie :)

bumbum86
10-08-09, 20:36
Hmm Mariusz trenuje Karate kyokushin (http://www.zgapa.pl/zgapedia/Kyokushin.html) od 11 roku życia do dziś. Obecnie posiada 4 kyu (http://www.zgapa.pl/zgapedia/Kyu.html). Również boks dla Pudziana nie pozostaje obcy w swojej karierze boksował 7 lat,więc ja stawiam na Pudziana,ale myślę tak jak KowalX że walka się nie odbędzie ;/ A co do najmana to go nie lubię i walka mogłaby sie odbyć żeby Mariusz go zniszczył nokautem ;) Pozdro

Yosho
10-08-09, 20:39
Ja głosuje na Pudziana!! Nie dość, że o wiele wiele silniejszy to ćwiczy karate już bardzo długo... Jedyne czego może nie ma to takiej szybkości jak Nejman

Pudzian rulez!!!

Anaboliczny Koks
10-08-09, 20:45
odbędzie się zoabczycie Mariusz jużod dawna zapowiadał ,że chce walczyć w MMA

mlody1144
10-08-09, 21:16
ja powiem tak nie lubie tego nejmana cwaniak! jestem za pudzianem ale mysle tak jak niektorzy ze ta walka sie nie odbedzie :/

jaca666
10-08-09, 22:32
Walka się odbędzie tylko jeśli Pudzian obroni tytuł mistrz świata w strongmenach.
Bo jeśli nie obroni to skupi się dalej na siłaczach i za rok będzie chciał wygrać a jeśli obroni to zrezygnuje na jakiś czas ze sportów siłowych i zacznie karierę w mma ale i tak wróci za jakiś czas do zabawy w noszeniu walizek :-)

KowalX
10-08-09, 22:36
to oby obronił :)

Yosho
10-08-09, 22:39
Śmiał bym się jak by Nejman zaczął przed Pudzianem picować i se z niego robić jaja tak latać obok niego itp, a on by go jednym ciosem znokałtował clap:lol::lol:

eRAf
10-08-09, 22:42
bez kitu oby obronił ja też za pudzianem ta walka to chyna gdzies w grudniu ma byc , ciekawe czy bedą ją transmitowac jak myślicie ?

Yosho
10-08-09, 22:45
Napewno!
Może w Eurosport to Pudzian jest znany na całym świecie, więc...

fvs
10-08-09, 22:56
gdzieś czytałem ze chyba z Polsatem podpisali umowę :D
o jest
http://media2.pl/media/54731-walka-pudzianowskiego-i-nejmana-w-polsacie.html

a do walki myślę ze dojdzie w 80%, ostatnio w restauracji sie już prawie lali xD
http://kraj24.pl/wydarzenia/2961_nejman_rzucil_sie_na_pudziana_z_piesciami.htm l

zCzymDoLudzi
10-08-09, 23:11
Pudzian kolesia powinien zniszczyć, nie dość że kawał byka to i sztuki walki nie są mu obce. Jeżeli złapią "kontakt" to Pudzian powinien Nejmana roznieść, ale cóż się zobaczy. Oby walka była w TV i oby w ogóle się odbyła.

bumbum86
10-08-09, 23:21
Ja czytałem gdzieś,że Mariusz chce zakończyć za 2 lata karierę wyczynową i zająć sie biznesem i telewizją:) Jak znajdę ten artykuł to go zapodam:) Pozdro

bumbum86
10-08-09, 23:32
Artykuł o planach Mariusza na przyszłość i parę innych:)



http://nocoty.pl/title,Jakie-plany-ma-Pudzian,wid,10901703,wiadomosc.html?ticaid=588af

KowalX
11-08-09, 00:03
muszę to napisać nie czytaj takich gównianych stron ;)

bumbum86
11-08-09, 00:45
Hehhe przez przypadek sie na nią natchnąłem:P Nie wiedziałem że to jakaś gówniana strona;p Pozdro

KowalX
11-08-09, 00:49
wystarczy przeczytać na co się powołuję "twoje imperium" heheh :)

zCzymDoLudzi
11-08-09, 02:12
Mógłby jeszcze trochę Mariusz podominować sobie, zawsze to miło jak Polak najlepszy ^.^ Po nim może wypnie się Krzysztof Radzikowski ( z mojego miasta :D ) i Polska się utrzyma w Strong Man.

Małe pytanie czy tylko mi się tak wydaje czy na prawdę w Polsce jestwielu zdolnych Stron Manów którzy często rywalizują o najwyższe miejsca w Europie ?

KowalX
11-08-09, 02:18
no w Polsce mamy najlepszych.szkoda ,że wenta zmienił branżę :)

radzikowski w wyciskaniu belki jest lepszy od pudziana :)

rafał kobylarz wygląda ,że będzie się rozwijał ,ale mogę się mylić

Wiki
11-08-09, 07:47
Jeżeli ta walka w ogole się odbędzie. To wygra nejman, pewnie przez tko.

Anaboliczny Koks
11-08-09, 08:17
KowalX ,chyba o kimś zapomniałes ? Przeciez lachu nam rosnie :D

Ja bym na Mariusza miejscu podniosl nejmana i sobie klatke zrobil ,albo bym go wyciskal na bary xd

Cielu7
11-08-09, 12:42
walka musi sie odbyć kontrakt jest podpisany za ta walkę wysokości 200 tys znajomy ma treningi z Mariuszem prowadzi go Mirek Okniński Mariusz zbił wage juz do 130 kg. Ci co mowią ze nie da sobie rady to chyba go nigdy nie widzieli w akcji on ćwiczy karate kyokushin ponad 20 lat i do tego 8 lat boksu teraz mma a noga dosięga czoła wiec co wy pitolicie :D

YoDa
11-08-09, 14:29
Nie ważne kto wygra ważne żeby było ciekawie! Myślę, że Pudzian będzie na tyle uprzejmy ze go nie zmiażdży zaraz na początku walki hehe, ale zobaczymy

KowalX
11-08-09, 15:58
na pewno dużo zarobią na tej walce ,nie chodzi mi o zawodników(bo to oczywiste :)

zCzymDoLudzi
11-08-09, 16:39
KowalX jak wróciłeś to od razu forum się czyta ciekawiej ^.^

Jako że jestem zielony jeżeli chodzi o MMA to mam pytanko: Czy ten Nejman ma duży staż ? Jakieś walki z najlepszymi za sobą ?

KowalX
11-08-09, 16:51
KowalX jak wróciłeś to od razu forum się czyta ciekawiej ^.^

Jako że jestem zielony jeżeli chodzi o MMA to mam pytanko: Czy ten Nejman ma duży staż ? Jakieś walki z najlepszymi za sobą ?

chodzi Ci o MMA to debiutant :)

sl4by
11-08-09, 18:08
Mhm ja bym obstawił na Pudziana jeśli dojdzie do walki, z tego co słyszałem to była tylko propozycja rzucona przez media ale skoro Cielu mówisz że kontrakty już poszły to już nie mogę się doczekać tej walki ;]

eRAf
11-08-09, 18:59
jak już przedtem mówiłem jestem za dominatorem :D ale nie możemy wykluczyc tego że ;/ no właśnie kolesie o duzej masie mięśniowej szybciej się męczą od takich kuraków bo ciało potrzebuje więcej tlenu aby mięśnie mogły oddychac ;p czy jakos tak

Anaboliczny Koks
11-08-09, 19:18
eRAf MMa to nie boks tam nie walcza 15 rund po 3 minuty ^^ Tam w 1,5 minuty KO :p

sl4by
11-08-09, 19:20
Anaboliczny tak z ciekawosci zapytam trenujesz cos ?

Anaboliczny Koks
11-08-09, 19:33
tak ,KB

Sosna91
11-08-09, 20:19
walka musi sie odbyć kontrakt jest podpisany za ta walkę wysokości 200 tys znajomy ma treningi z Mariuszem prowadzi go Mirek Okniński Mariusz zbił wage juz do 130 kg. Ci co mowią ze nie da sobie rady to chyba go nigdy nie widzieli w akcji on ćwiczy karate kyokushin ponad 20 lat i do tego 8 lat boksu teraz mma a noga dosięga czoła wiec co wy pitolicie :D

hnn nie wiem czy rzeczywiscie zbił by wage 14kg już bo jeszcze ma zawody wiec raczej nie bardzo.

niewula
11-08-09, 21:31
mi sie zdaje ze oni maja na siebie taka korbe ze ta walka sie odbedzie
mariusz zna wiecej sztuk walk z tego co mi wiadomo to nie tylko karate i boks
a co do kontraktu to wcale nie jest problem bo dla pudziana takie gorosze to smiech
on juz jest ustawiony do konca zycia mo swoje firmy i jeszcze dostaje kase za strong menow

zCzymDoLudzi
11-08-09, 21:45
No taki Pudzian to ma dobrze teraz, może realizować swoje marzenia :-)

TO raczej niemożliwe by z wagą poleciał 14kg w dół.

KowalX
12-08-09, 00:26
a co to dla niego 14kilo efka, dietka i poleci ;]

co do najmana to też umie kopać(KB) i ma szybkie łapy ;)

slim shady
12-08-09, 00:56
ale przeciez ta walka bedzie pod publike, to jest biznes, Pudzian ma wygrac bo jego popularnosc jeszcze bardziej wzrosnie,

wolałbym zobaczyc walke Bob Soap i tu byłaby walka miesniakow, bo z CroCopem miałby ciezka przeprawe

Bull2
12-08-09, 00:57
nie koks a technika zrobi z ciebie wojownika

KowalX
12-08-09, 01:00
bo z CroCopem miałby ciezka przeprawe

to inna liga zawodnika z nim by nie miał szans :]

fallenursus
12-08-09, 01:20
http://www.funnycorner.net/funny-pictures/5005/chuck-norris-was-here.jpg

/end thread

zCzymDoLudzi
12-08-09, 01:59
Popularność Pudziana ma wzrosnąć hmmm a da się bardziej ? Zresztą Mariusz jak już ktoś wspomniał jest ustawiony, może teraz rozwijać swoje pasje zarobku to raczej Nejman w tej walce może szukać.

Wszyscy się tak napalają a może się okazać że po 15 sekundach Pudzianowi "siądzie" cios i Nejman się nie pozbiera, lub na odwrót jakiś TKO.

sl4by
12-08-09, 02:01
A kiedy miała by być ta walka mniej więcej ?

slim shady
12-08-09, 02:14
Uwierz ze jeszcze bardziej moze ;) jak bedziesz kupowac mleko to na nim bedzie Pudzian, jak bedziesz mył zeby to szczoteczka bedzie w jego kształcie, po co 50 cent nadal nagrywa skoro ma tyle kase ze sie rzygac chce, po co Kazdy chce sie bez konca wzbogacac ?

Anaboliczny Koks
12-08-09, 07:35
sl4by - jakos 12 grudnia


co do najmana to też umie kopać(KB) i ma szybkie łapy ;)
1998 – wicemistrz Polski w kick-boxingu
1999 – wicemistrz Polski w kick-boxingu (rekord kick-boxingu – 12 walk – 8 wygranych)


ale przeciez ta walka bedzie pod publike, to jest biznes, Pudzian ma wygrac bo jego popularnosc jeszcze bardziej wzrosnie,

wolałbym zobaczyc walke Bob Soap i tu byłaby walka miesniakow, bo z CroCopem miałby ciezka przeprawe

Dlaczego Pudzian ma wygrac ? A myslisz ze Najman nie chce kasy i zwyciestwa? Tym bardziej ,ze ostatnio mu sie nie najlepiej wiedzie...

A co do Boba Soappa to jest duze dziecko na koksie ,a Mirko CroCop to klasa sama w sobie i Pudzian i Najman by nie mieli szans :).

slim shady
12-08-09, 11:21
Nejman i tak dostanie kasy, a Pudzianowi bardziej zalezy na wygranej (popularnosc) to wszystko jest show biznesem,

niewula
12-08-09, 13:41
jaka inna liga nie pierdolcie glupot ze duzy znaczy lepszy macie przyklad
http://www.youtube.com/watch?v=7llDZp1s9Uw&feature=related
przewaznie ten duzy ma taka smieszna szybkosc ma 10s na ringu
mi sie zdaje ze jesli nejman sie nie da wziasc do parteru to wygra ale jak juz zejda to nie ma szans a to raczej sie stanie na pewno :)

kamil1141
12-08-09, 14:57
to inna liga zawodnika z nim by nie miał szans :]

http://www.youtube.com/watch?v=H8sSK4k6WHw&feature=related

oto dowód :]

pawelek616
12-08-09, 15:04
Według mnie Slim ma racje. Walka będzie pod publike. Tak samo jak z boksem czyli wygrywa ten który większe zyski przyniesie(Holyfield vs. Wałujew). Żeby tylko było SHOW!!!

pawelek616
12-08-09, 15:20
Kamil zajebista walka. To co dostał murzyn to dla niego to był pstryczek w nos ale i tak oczywiście bidulka nie może już dalej walczyć więc troche przyaktorzył, nokaut i wszyscy są zadowoleni. SHOW jak ta lala:smile:

http://www.youtube.com/watch?v=ST17O8m_UyA

Kimbo, no całkiem ładnie aktorstwo mu idzie może go do "Terminatora" wezmą Kto wie???

Obie te walki oceńcie sami.

KowalX
12-08-09, 15:28
Ja twierdzę ,że wygra kto będzie w danej chwili lepszy ,ale największy rozgłos to zyska KSW ;)

zCzymDoLudzi
12-08-09, 16:37
Największy rozgłos to zyska chyba jednak Nejman, mówiąc szczerze wcześniej o nim nie słyszałem nawet nie wiedziałem jak wygląda.

To wszystko wygląda trochę jak feud WWE.

Bull2
12-08-09, 16:41
Pudzian wygra bo byl w wiezieniu za pobicie :P

zCzymDoLudzi
12-08-09, 16:53
Idąc tym tropem to gdzieś mówił że ma ochroniarzy by chronili ludzi przed nim :D

Anaboliczny Koks
12-08-09, 17:35
Bull2 ,a wiesz jak tam trafil ?

Patryczek znawco ,Bob Soap dostal w oko i mial z nim problemy nie w nos ...

A CroCop jest znany na calym swiecie i Najman i Pudzian i inni by szans nie mieli :)

Bull2
12-08-09, 17:54
w młodości za pobicie... z tego co pamietam to tam gdzie mieszkał był jakiś powazny koleś który miał sporo wpływów i pewnego razu katował jakiegos bezbronnego chłopaka o ile dobrze pamiętam.. Pudzian obronił chłopaka i naklepał tamtemu.. koleś miał takie wpływy że nie było opcji żeby Mariusz nie poszedł garować..

Radek_1990
12-08-09, 18:26
Walka nikomu nie potrzebna (oprócz celów zarobkowych). Każdy kto nie widział Marcina Najmana vel testosteron w akcji powinien bezzwłocznie zobaczyć jego walke z Milanem Becakiem. W niej ukazany jest cały jego kunszt hehe. Dobrym przykładem jest także jego walka z Andrzejem Wawrzykiem zakończona pięknym KO.

Jeśli chodzi o walke CroCopa z Sappem to Sapp doznał złamania kości jarzmowej, więc reakcja nie może być zaskoczeniem, co nie zmienia faktu, że Boba można uznać za bardzo przeciętnego zawodnika k1, zresztą z wagą 160 kg ciężko o lepszą kondycje, koordynację, szybkość.

Anaboliczny Koks
12-08-09, 18:34
Radek jakby on to zrobil bez tego koksu to by mial wszystko ,ale po co lepiej nawpierdalac sie i straszyc ludzi na ringu i bardzo dobrze ,ze CroCop mu tak jebnal bo przed walka Bop sie nabijal z Mirko i tyle ;) A Mariusz juz dawno przeciez chcial w MMA sie bic to kazdy go wysmiewal ,zoabczymy co z tego bedzie ,my mozemy sobie pierdolic ,a i tak na to wplywu nie mamy :))

KowalX
12-08-09, 18:48
ani Pudzian ani Najman nie są zawodnikami mma i nikt nie mówi ,że nie jest to robione dla zysków.Jednak sam z chęcią obejrzę :)

Marurka
13-08-09, 00:44
przeciez sie juz pobili w knajpie :)

KowalX
13-08-09, 01:58
nikt się nie pobił wszystko wyreżyserowane ,nie rozwalili nawet filiżanki :)

nie sądzę ,że Pudzian by zatrzymał byle ktoś :)

slim shady
13-08-09, 02:22
widziałem jak Pudzian uciekał przed nakreatynowanym Pankiem

Anaboliczny Koks
13-08-09, 07:03
hahaha :D

luo
13-08-09, 16:34
Cięzko jest oceniać jaki będzie wynik bo i Pudzian i Najman będą debiutować w mma, aczkolwiek walka będzie zapewne bardzo ciekawa;] Też myslę że ta akcja w restauracji była pod publikę bo inaczej by ładny rezpier**lnik na koniec został w środku;)

sl4by
13-08-09, 19:13
Na pewno organizatorzy będą chcieli a żeby ta walka nie skończyła się w 1 rundzie czy w 2... Więc mogą coś ustawiać lecz nie muszą... A o tej restauracji nie słyszałem macie jakiś link do tego żeby to obejrzeć ?

Anaboliczny Koks
13-08-09, 19:21
sl4by bo ty sl4by jestes jakis wszedzie o tym srali ...

np
http://www.sdw.pl/art,pierwsza_runda_,1019.html

eRAf
13-08-09, 22:07
ciągle tak gadacie o zarobkach itp a zapomnieliście o " Pudzian Band" xD
zajebiste mają utwory ;p życze chłopakom powodzenia może na eurowizje w przyszłym roku się dostaną :D

http://www.youtube.com/watch?v=x6EQG8zpa-o

bądz po prostu sobą kur*a to jest motto :D

KowalX
13-08-09, 22:12
zajebiste mają utwory ;p


hehe...

niewula
13-08-09, 23:42
ale w ryjca to sa ladnie podobni
ale to smiesznie wyglada jak takie 2 swinie spiewaja haha xD

sl4by
14-08-09, 01:36
A akcji w lokalu nie słyszałem za to Pudzian Band dawno mi się o uszy obił :D To mi się w Pudzianie podoba że chłop ma swoje marzenia i je spełnia w dupie mając że kilku pajaców tego nie zrozumie i będzie się napieprzało z jego piosenek w tym przypadku :D

Anaboliczny Koks
14-08-09, 07:41
Ci na gitarach co graja i na innym sprzecie tez powinni przypakowac :P

I by zmienili nazwe na Koksy Band ;d

Radek_1990
14-08-09, 12:08
Wezmą Najmana do ekipy bo ten celował w wyższe wykształcenie muzyczne, więc na kilku instrumentach pewnie potrafi coś zagrać hehe. Nie jestem pewien czy ukończył tą szkołe, ale na pewno uczęszczał

eRAf
14-08-09, 13:28
"Ci na gitarach co graja i na innym sprzecie tez powinni przypakowac :P

I by zmienili nazwe na Koksy Band ;d"

jakby muzycy przypakowali to nazwa by była zmieniona na (wagon koksu band) xD :P

edward3213
17-08-09, 11:19
A bił się kiedyś pudzian? widział go ktoś w akcji? jak tak dajcie link do filmiku jak się bije :P

jak się nigdy nie bił, to przegra

a jak bił się przynajmniej raz, to na luzie go rozj**ie,

coś czuję że nejman długo będzie leżeć w szpitalu

ten nejman to jakiś cienias, nie wiem po co chce aż tak dostać, pudzian 20 lat karate, 7 lat boks, + jeszcze siła herkulesa

chyba bez walk, ale nie wiem

na nejmana

z 10 lat boks (nie wiem dobrze, strzelałem XD)

siłka, amatorska

stoczył wiele walk, ale i tak dostanie ostro



BEZ PORÓWNANIA :P

Bull2
17-08-09, 11:49
"a jak bił się przynajmniej raz, to na luzie go rozj**ie, " CIEKAWE

slim shady
17-08-09, 12:12
mnie bardziej interesuje walka Gołota - Adamek , bo po tych Panach co nigdy nie walczyli w MMA nie oczekuje wielkiego widowiska, i nie interesuje mnie ze Pudzian cwiczy 90 lat karate i 30 lat krav mage czy cokolwiek innego, na ringu dopiero sie okaze kto co potrafi

Anaboliczny Koks
17-08-09, 12:44
noo Adam - Golota ,ale moim zdaniem ebdzie stawiona walka Adamek przegra w wadze ciezkiej bo to nie jego waga ,przegra tlyko p oto ,aby Golota znowu mogl walczyc w wadze ciezkiej :)

zCzymDoLudzi
17-08-09, 12:50
E tam. Gołota już jest skończony, Adamek wygra.

Anaboliczny Koks
17-08-09, 14:18
Dlatego ,ze Golota jest skonczony Adamek przegra bo jemu nie zalezy ,aby walczyc w wadze ciezkiej ,a Golota chce wrocic

slim shady
17-08-09, 14:44
wsumie walka nie potrzebna, bo Adamek jak wygra nic nie zyska, a jak przegra to troche pojdzie mu po opini,

fvs
17-08-09, 17:35
Adamek zawsze chciał pokazać ze jest najlepszy i przyjmował dane mu propozycje.

Z Gołota powinien sobie bez problemu poradzić wiec nie ma sie czego bac ,a $$ tez mało pewnie nie dostanie :D

Anaboliczny Koks
17-08-09, 17:46
dostana po rowno golota 33,3% adamek 33,3% i polsat 33,3% ^^

zCzymDoLudzi
17-08-09, 18:18
Adamek przegra bo jemu nie zalezy ,aby walczyc w wadze ciezkiej

Przecież Adamek ma się przenieść do wagi ciężkiej za jakiś czas

niewula
17-08-09, 19:04
jezus ale mnie wkur.. osoby co gadaja takie glupoty o golocie...
ludzie nikt nie jest najlepszy caly czas ktos sie starzeje i na jego miejsce wchodzi jakis mlody
ciekawe ze pamietasz tylko te walki w ktorych przegral a w tych ktorych nokaltowal w 1 rundach juz nie .. zal mi takich ludzi ktorzy tak krytykuja a sami by nie osiagneli w 5% tego co on ..ile bylo takich polakow jak on ktorzy mieli zaszczyt walczyc z najlepszymi bokserami swiata?!!!

nie mam pojecia kto wygra adamek jest w dobrej formie i duzo mlodszy co idze juz troche szybszy i zwinniejszy ...
ale i tak bede kibicowal andrzejowi bo to jest moj ulubieniec od szczeniecych lat :)

KowalX
17-08-09, 20:05
Gołota nigdy nie był na tyle dobrym bokserem.Adamka uważam za świetnego boksera.Choć walka jest kompletnie mu niepotrzebna.Nic mu nie da ta wygrana.

slim shady
17-08-09, 20:18
Osobiscie wole Adamka ale szanuje Gołote

zCzymDoLudzi
17-08-09, 22:07
Nic mu nie da ta wygrana.

Niby nic poza ew. prestiżem i sporą kasą. Nie mówcie że on się już dorobił czy że mu nie zależy. Każdy chce się zabezpieczyć na przyszłość, póki Adamek wygrywa to korzysta, jak każdy. Wiecznie boksował nie będzie, a nie wiadomo jak mu pójdzie w wadze ciężkiej.

Bull2
17-08-09, 22:42
da mu wstep do wagi ciezkiej czyli do duzych pieniedzy

Radek_1990
18-08-09, 16:09
Gołota nigdy nie był na tyle dobrym bokserem[...]

Kpisz sobie? Gołota w pierwszej połowie lat 90 był najlepszym białym człowiekiem boksującym w wadze ciężkiej, patrząc, że wtedy waga ciężka była najlepiej obsadzona niż kiedykolwiek wcześniej to daje do myślenia. Może widziałeś walki z Bowe, albo Sandersem, jesli nie to zobacz koniecznie. Mogę zgodzić sie, że Gołota miał słabiutką psychikę, ale z tym, że był słabym bokserem nigdy w życiu!

Tomka można przedstawiać tylko w dobrym świetle. Walki z Brigsem (wtedy pierwszy raz widziałem Adamka na rongu) były niesamowitymi wojnami, które można zaliczyć do jednych z najlepszych walk polskich bokserów zawodowych w historii.
Łomot jaki spuścił Ulrichowi też zapamiętam na długo. Niestety walka z Dawsonem nie była już taka fajna (moim zdaniem przyczyną była odwrotna pozycja rywala i niekoniecznie dobre przygotowanie). W wadze juniorciężkiej jedynym zagrożeniem był jedynie Cunningham, jednak Tomek w tej walce pokazał jaja i udowodnił, że ma szczękę z granitu.

W walce Adamek vs Gołota (myślę, że nie dojdzie do skutku) stawiałbym 80 do 20 że wygra Adamek. On ma wszystkie atuty- młodość, szybkość, kondycja, zwinność. Jednak gdyby przyszło mu walczyć z Gołotą z lat 93,94 to nie miał by szans na zwycięstwo.

Tomek powinien się skupić na rewanżu z Cunninghamem, a później walki z Bernardem Hopkinsem, która na pewno dała by mu dużo dużo więcej niż walka z Gołotą.



da mu wstep do wagi ciezkiej czyli do duzych pieniedzy

Do dużych pieniędzy powiadasz. W tym momencie, żeby zarabiać wielkie pieniądze w wadze HW musiałby walczyć z obecnymi posiadaczami pasów. Jak sobie wyobrażasz walki Tomka z braćmi Klitschko, którzy dosłownie miażdżą wszystkich po kolei, albo z mutantem Valuevem?

Anaboliczny Koks
18-08-09, 16:32
Radek
W walce Adamek vs Gołota (myślę, że nie dojdzie do skutku)

Jak nie dojdzie jak juz wszystko ustalone ? ...

tm7
18-08-09, 18:01
Moim zdaniem Adamek wygra z Gołotą, sam mówił że chce przejść do ciężkiej, a Gołota w ciężkiej jest obecnie jednym ze słabszych, ostatnie walki przegrał zaraz po gongu, najlepsze lata ma za sobą, jak by z nim nie wygrał to z kim wygra w wadze ciężkiej ?? nie licząc ruizów itp którzy już pasów nie mają, dlatego myślę że Adamek wie co robi i jak już chce iść do ciężkiej to wygra z nim, bo A.Goł. to jest bokser z niższej półki w tej wadze.

Co do Gołoty to może i walczył z najlepszymi ale nigdy nie wygrał z nikim najlepszym, chociaż żeby wytrzymał z nimi kilka rund, byrd i ruiz nie zaliczają się do najlepszych.

Radek_1990
19-08-09, 20:37
Radek

Jak nie dojdzie jak juz wszystko ustalone ? ...

Nic nie jest ustalone na 100%, ani termin ani miejsce.


Moim zdaniem Adamek wygra z Gołotą, sam mówił że chce przejść do ciężkiej, a Gołota w ciężkiej jest obecnie jednym ze słabszych, ostatnie walki przegrał zaraz po gongu, najlepsze lata ma za sobą, jak by z nim nie wygrał to z kim wygra w wadze ciężkiej ?? nie licząc ruizów itp którzy już pasów nie mają, dlatego myślę że Adamek wie co robi i jak już chce iść do ciężkiej to wygra z nim, bo A.Goł. to jest bokser z niższej półki w tej wadze.

Co do Gołoty to może i walczył z najlepszymi ale nigdy nie wygrał z nikim najlepszym, chociaż żeby wytrzymał z nimi kilka rund, byrd i ruiz nie zaliczają się do najlepszych.

Ruizowi może i owszem, sporo brakowało do takich bokserów jak Tyson czy Lewis, ale Byrda można zaliczyć do najlepszych z którymi walczył Gołota. Zresztą byli w posiadaniu mistrzowskich pasów i Andrzej walczył z mistrzami i obu w mniemaniu wielu ludzi, fachowców oraz moim, te walki wygrał!

Powiedz mi co Adamkowi da walka z Gołotą skoro ten jest w tym momencie słaby. Jego lewa ręka po poważnych kontuzjach nie jest nawet cieniem samej siebie z przed 15 lat, a była jego atutem. Reputacja Andrew jest zniszczona, po tych przegranych w 1 rundzie, jest wolny i ociężały w ringu, więc co ta walka da chłopakowi, który wysoko celuje w wadze ciężkiej? Dalej uważam, że nic, a ryzykuje bardzo dużo, bo w razie ewentualnej przegranej taki Hopkins prawdopodobnie nie będzie chciał słyszeć o walce z Góralem, zważając, że Hopkins jest żywą legendą była by to wielka strata.

KowalX
19-08-09, 22:21
to ,że Adamek wygra jest oczywiste(choć przypadki też się zdarzają)lecz walka ta jest mu niepotrzebna gdyż nic mu nie daje wygrana ,nie pokona nikogo specjalnego,czasy gołoty minęły.Zgadzam się z Radkiem

tm7
19-08-09, 23:44
No w sumie nic, oprócz tego że jak nie będzie z nim walczył to Gołota będzie go dalej zaczepiał, a tak to skończy z nim raz na zawsze i nie będzie już żadnych wątpliwości, o Adamku będą jako o najlepszym polskim pięściarzu. Chociaż jak by z nim walczył kiedy Gołota miał najlepszy okres to mógłby nie wygrać.

Bull2
20-08-09, 00:21
"albo z mutantem Valuevem?"
mysle ze wygralby. WAlka holyfilda z owlosionym mutantem byla dobra mimo ze czarnoskory jest prawie na emeryturze. WIEC ADAMEK lewy lewy prawy i lewy sierp i bingo ;P

tm7
20-08-09, 01:06
Valuev jest sztucznie wypromowany.

slim shady
20-08-09, 01:42
dla mnie Holyfield był lepszy w tej walce, duzo sie ruszał jak na ten wiek i jak widac mozna miec klase nawet w tym wieku, Valuev to wielkie bydle i tyle

KowalX
20-08-09, 06:00
był zdecydowanie lepszy i pokazał jak należy z nim walczyć wygrać oczywiście nie mógł

BoloYeung
22-08-09, 13:31
Tyson w MMA pozamiatał by wyobraźcie sobie co on mógłby zrobić z tak małymi rękawiczkami z przeciwnikiem az strach pomyśleć

tm7
22-08-09, 13:33
Tyson to już przeszłość. Miał swój czas.

BoloYeung
22-08-09, 14:46
Tyson to już przeszłość. Miał swój czas.

może i przeszłość ale to ikona sztuk walki która budzi respekt i szacunek u kazdego miłośnika sztuk walki i najlepszy bokser w histori , żywa legenda

tm7
22-08-09, 14:50
Zdziałałby coś jak by był o 20 lat młodszy. Nie kwestionuje tego, że jest legendą :)

BoloYeung
22-08-09, 14:58
Zdziałałby coś jak by był o 20 lat młodszy.

owszem

Anaboliczny Koks
22-08-09, 15:51
nie wazne teraz i tak bysmy dostali od niego wpierdol ^^

tm7
22-08-09, 16:22
Mówimy o MMA, a nie o biciu pierwszego lepszego lola na ulicy.

Anaboliczny Koks
22-08-09, 16:51
w MMA tez sa lole taki Najman myslisz ,ze jakby Tyson przytrenowal to by mu nie dal rady ?

tm7
22-08-09, 16:59
hehe bez takich przykładów jak Najman, co on osiągnął ?? Pewnie, że jak by zacząć szukać to znajdzie się ktoś kogo może i Tyson by pokonał, ale nie będzie to nikt na wysokim poziomie, a po co miałby walczyć w pszenno-buraczanych zawodach. Zważ na to, że dziś Tyson ma poważne problemy, rozpił się chłop i bierze nartkotyki nie od dziś, ma problemy z psychiką, pomijając już to w jakim jest wieku.

slim shady
22-08-09, 17:24
i znalezli by sie tacy co by połamali Tysona ;)

Radek_1990
22-08-09, 18:00
To co sędziowie pokazali w walce Holy'ego z Valuevem było parodią ich zawodu. Amerykanin zdecydowanie wygrał tą walkę, ale żeby orzec jego zwycięstwo musiał by znokautować bestie ze wschodu co moim zdaniem będzie bardzo ciężko zrobić. Tak samo jest pewnym że promotor nie puści go za ocean bo tam przegrał by z kretesem. Większym beztalenciem bokserskim w wadze ciężkiej można mianować jedynie Marcina Najmana.

BoloYeung widziałeś może Tysona w filmie KacVegas? W tym momencie to mógłby rywalizować na równym poziomie z mistrzami w jedzeniu hot dogów na czas, and czym bardzo ubolewam bo kocham oglądać jego walki z czasów jego świetności, był niesamowity. Szkoda, że prowadzi taki a nie inny tryb życia bo może i do teraz byłby niepokonany, ale gdybać można.

Anaboliczny Koks
22-08-09, 19:03
Radek no faktycznie gruby byl i to fest ;]

fvs
27-08-09, 12:32
http://wp.tv/i,Kontrola-Marcin-Najman,mid,398070,klip.html?ticaid=58a3c

:)

Radek_1990
27-08-09, 14:08
Haha jak ten ignorant śmie nazywać się pięściarzem?! Chyba się mu we łbie poprzestawiało po walce z Wawrzykiem. Jeśli do tego pojedynku dojdzie to bez wątpienia będe za Pudzianem.

boxer 22
04-09-09, 21:47
walka sie odbedzie i tak a jesli nie to tylko przez to ze nejman sie wycofa . jesli juz dojedzie do tej walki to ja stawiam na pudziana bo jest wiekszy i silniejszy a to ze nejman ma spryt i szybkosc to nie wiele znaczy .:smile:

Sosna91
04-09-09, 22:12
walka sie odbedzie i tak a jesli nie to tylko przez to ze nejman sie wycofa . jesli juz dojedzie do tej walki to ja stawiam na pudziana bo jest wiekszy i silniejszy a to ze nejman ma spryt i szybkosc to nie wiele znaczy .:smile:

wiele znaczy ;]

xxmłodyxx
06-09-09, 11:06
pożyjemy zobaczymy...ale jestem za Pudzianem

BoloYeung
06-09-09, 11:18
ja tez za Pudzianem chociarz małe szanse mu daje

Anaboliczny Koks
06-09-09, 11:46
w Sport Dla Wszystkich jest wywiad z Pudzianem i też jest o tym

jaca666
06-09-09, 13:53
Pudzian nie ma doświadczenia i tylko to go może zgubić....

Beggi
06-09-09, 15:07
Pudzian nie ma doświadczenia i tylko to go może zgubić....

Coś tam na pewno ma ćwiczył pare lat też a takich żeczy nie da się całkowicie zapomnieć

KwasiK
06-09-09, 15:17
To że ćwiczył ale na ringu to nie ma doświadczenia i to go może zgubić a Najman stoczył już trochę walk.

jaca666
06-09-09, 16:18
Właśnie chodzi o ring bo co innego walić w worek a co innego walka na ringu albo ulicy!!!!

BoloYeung
06-09-09, 21:20
Coś tam na pewno ma ćwiczył pare lat też a takich żeczy nie da się całkowicie zapomnieć

cośtam nie wystarczy , najman boksował kilka lat na ringu a widziałem wiele walk np pod dyskoteką albo w środku gdzie bokserzy z porządnymi koksami robili harakiri

KowalX
06-09-09, 21:41
pamiętajmy ,że to walka na zasadach mma ;)

Radek_1990
06-09-09, 22:02
Pamiętajmy także, że najman to nie bokser tylko pajac.

KowalX
07-09-09, 01:14
z tego co wiem to nogami potrafi machać.Chociaż nigdy nie widziałem go w akcji śmierdziuchami :)

niby pajac ,ale jednak coś tam macha choć technika do bani, długich walk nigdy nie stoczył

wole by to pan "P" wygrał
nie ma co trzeba u bukmachera coś postawić :twisted:

Anaboliczny Koks
07-09-09, 14:48
ja przyjmuje zaklady zaraz podam nr konta xd

.Smile
07-09-09, 19:44
wlasnie w TV mowili ze sie odbedzie ta walka, wiec raczej to nie jest sciema. Lubie pudziana, ale watpie zeby wygral. Tu sie bedzie liczyla sila dynamiczna + dobra kondycja ktorej pudzian raczej nie posiada (moge sie mylic oczywiscie, tak sobie snuje tylko teorie\)

KowalX
07-09-09, 19:55
pudzian z tego co wiem to masę ma trochę zbić,ktoś go tam też przygotowuje.Faktem jest,że najman o mma nie ma pojęcia i jak pudzian na niego siądzie ,a nawali obrona u najmana to będzie Ground n Pound.Swoją drogą są zawodnicy o słabym parterze ,którzy po obaleniu używają tylko obrony i ucieczki i stosują to z powodzeniem np mirco.Najman na pewno wybierze stójkę zobaczymy co pudzian.

Anaboliczny Koks
07-09-09, 20:35
Jak trener bedzie Pudziana trenowal to moim zdaniem na parter postawi . Pudzian ma kondycje zreszta on po treningu robi rozciaganie ,skacze na skakance i biega

KowalX
07-09-09, 20:57
Jak trener bedzie Pudziana trenowal to moim zdaniem na parter postawi . Pudzian ma kondycje zreszta on po treningu robi rozciaganie ,skacze na skakance i biega

na pewno nie nauczy pudziana w takim czasie nie wiadomo czego w parterze raczej stawiam iż głównie będzie to obrona i ucieczka

.Smile
08-09-09, 00:14
o tym ze pudzian skacze na skakance i biega nie wiedzialem, to zmienia postac rzeczy bo myslalem ze odpadnie kondycyjnie, a tu taka niespodzianka :d

KowalX
08-09-09, 00:16
żeby nie zawalił mistrzostw świata :) chyba za ten trening zabierze się po nich na maksa hehe

Anaboliczny Koks
08-09-09, 21:36
mówił ,że po mistrzostwach dopiero weźmie się za treningi .

A Pudzian biega i to duzo :P

KowalX
08-09-09, 21:42
wszyscy czekamy na widowisko :) byle nie za krótkie

sl4by
10-09-09, 18:23
Może Panowie zaczniemy robić zakłady na forum o tą walkę to może jakąś kase zarobimy ]:-> Ja bym postawił na Pudziana i jego cięzką rękę ;]

mateohzp
10-09-09, 21:01
stawiam na Mariusza!

niewula
10-09-09, 22:21
ALE BEDE POMPOWAL JAK PUDZIAN dostanie po pizdzie hehe
ale i tak wole mariusza :)

Anaboliczny Koks
11-09-09, 16:47
no ja tez bede pompowal ,a sam siedze przed kompem ...

Russel
16-09-09, 22:51
El testosteon Najman hahahahaha
Nie lubię Najmana to strasznie zarozumiały koleś do tego nie potrafi sie wyslowić (tak samo jak jego mistrz Jerzy Kulej-chociaz tego szanuje), paru bokserów pokazało mu już gdzie jest jego miejsce w szeregu. Łapie się teraz za KSW- moim zdani chodzi tylko o $
Gdyby to było mma w USA to z Najmana nie będzie co zbierać.

Mariusz to bardzo sympatyczny gosc "umie sie sprzedać", licze ze uda mu sie w KSW


Konferencja prasowa
http://www.youtube.com/watch?v=Nc5_Snw0KzQ
http://www.youtube.com/watch?v=ums2bJiLdHY
http://www.youtube.com/watch?v=N_KauTESLdI

Anaboliczny Koks
17-09-09, 07:41
Ostatnio w radiu już mówili ,że 11 Grudnia walczą ,więc raczej pewne :D

Russel
17-09-09, 09:31
chyba 12 grudnia chyba ze coś poplątałem

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22998/pudzian_najman_ksw_09.jpeg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22998/pudzian_najman_ksw_04.jpeg


Najman naprawdę ma celulitis pod pachami :lol:

mateohzp
17-09-09, 16:40
hahahah uśmiałem sie jak zobaczyłem te zdjecie.. o czym ten Nejman mysli? ;]

eRAf
17-09-09, 17:34
http://www.youtube.com/watch?v=8718XFS6cuc&feature=popular

pierwsze ważenie zawodników :D




a to zrobi nejman jak zobaczy Pudziana :D !!!


http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10746

Anaboliczny Koks
18-09-09, 15:43
haha to mnie rozwalilo

ja tam nic nie chce komentowac ale jak patrze na najmana to az chce sie wyslac sms o tresci POMAGAM xd

KowalX
18-09-09, 15:50
jak ćwiczyć by mieć cellulit na klacie :twisted:

slim shady
18-09-09, 16:39
już nie gadajcie Najman jest bokserem nie kulturystą ...

tm7
18-09-09, 16:57
http://www.youtube.com/watch?v=Cs8tOk2U3iM
ale krzywe sierpy zapodaje, jak tak będzie walczył z Mariuszem to nie ma szans, nie wiem jakim cudem on chce się w stójce utrzymać, bo tylko wtedy ma szanse, a nie jest jakimś super cudownym i szybkim bokserem żeby mu bufe szybko obić, no to jest taki właśnie na dyskoteki wiejskie koleś, z którymi Pudzian bił się nie raz

w parterze nic najman nie zdziała bo po 1 nie jest od niego specjalistą, tylko dopiero się uczy, po 2 Pudzianowski jest za silny, moim zdaniem to jak go już Pudzian złapie to po walce

http://www.youtube.com/watch?v=gM1Y_-5Jlyc&NR=1
hehe

Matrix
18-09-09, 17:35
Pudzian to jedzie na syntholu

mateohzp
18-09-09, 19:09
zna ktoś wymiary Najmana?

Kreta
18-09-09, 19:47
Przewiduje ze w 1wszej rundzie najman bedzie barany liczyl!

eRAf
18-09-09, 21:58
http://www.fight24.pl/?p=3348

przeczytajcie

Anaboliczny Koks
19-09-09, 09:16
No i dobrze mowilem ze 11 grudnia walka ,a nie 12...

michal_f
20-09-09, 17:39
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,12-KSW-Pudzianowski-vs-Najman,wid,11498362,wiadomosc.html?ticaid=18c81

Tez cos napsiali ciekawego ;)

Anaboliczny Koks
20-09-09, 19:12
Wszedzie to samo pisza wiec po co to dajecie?

Wystarczy zobaczyc walke Najmana z Wawrzykiem http://www.youtube.com/watch?v=Cs8tOk2U3iM&feature=related

tak samo bedzie z pudzianem poskacze poskacze dostanie bule i bedzie lezal

Najman tylko sie napina zreszta widac nawet w tym linku co dalem jak w 7:30 Najman krzyczy do Salety ,zeby sie pierdolil ...

To samo tu na konferencji http://www.youtube.com/watch?v=Y0EskEcrch4&feature=related ponapinal sie i przejebal ...

Bull2
20-09-09, 22:33
ee najman bal sie walnac wawrzyka to tak samo bedize z pudzianem. JAk Mario wjedzie ostro w niego to walka z gora ustawiona

1Matt
20-09-09, 23:07
jak dla mnie to pudzian nie będzie się bawił w kotka i myszkę... tak jak to wyglądało z wawrzykiem, w sumie on tylko czekał na okazje by powalić go nokautem.
pudzian pójdzie w pierwszej rundzie masą w niego i gówno zostanie z najmana, nawet swojego drapnięcia łapkami nie zrobi pudzianowi.

yaro09
23-09-09, 20:12
trochę się zryję jak pudzian przegra...

Anaboliczny Koks
23-09-09, 20:20
A ja osobiscie mam to w dupie czy wygra czy nie ,w koncu to nie ja dostaje kasiorke :evil:

yaro09
23-09-09, 20:51
materialista ;]

Damiano220
23-09-09, 21:53
a ja postawie z 200stowy na pudziana:)
najmana sam bym najebal jakbym sie dobrze zdenerwowal:)
hehe kurw* jak najman zobaczy rozgrzanego pudziana jak jest naladowany i kipi z niego sila to sie posra i bedzie tylko prosil sedziego zeby jeszcze nie zaczynal:D
fedor to co innego, to jest przeciwnik,a najman wiecej mowi niz robi,nic nie osiagnal,a pudzian cale zycie tachal zelastwo i go spuscili ze smyczy wiec bije brawo dla najmana ze jest na tyle odwazny ze (stanie o ile nie ucieknie)stanie z nim na ringu,
pudzian pomimo tego ze jest koksem to jest atleta wszech czasow i tego nie zapominajcie piszac takie bzdety!!!!!!!!!

adonis18
23-09-09, 23:25
e tam... obaj to leszcze... jak się sędzia wkoorwi to będzie jak tu:
http://www.youtube.com/watch?v=N4Xjmx-cIyw
elo

Anaboliczny Koks
24-09-09, 07:14
hahah adonis masz soga ;D To jakis zawodnik jiu jitsu :P

moczu
09-10-09, 13:40
jak uslyszllem o tej walce to szczerze mowiac myslalem ze szanse beda rowne jezeli ten najman to jakis godny przeciwnik w sportach walki....no ale jak zobaczylem jego walki....nic specjalnego, kilka wygral, kila przegral, utalnetowany to on nie jestze ...pudzian w sportach walki ma doswidcznie (jakies), nie chce mi sie tez wierzyc ze niegdy komus nie skol mordy poza tym jak juz ktos powiedzial OGROMNA roznica w wadze i sile

powiem tak, nie wiem jak tam kondycja w ringu pudziana ale wypunktowanie jest mozliwe...aczkolwiek wiem ze jak pudzian w niego wejdzie to koniec
JA STAWIAM NA PUDZIAN

pan.wiesiu
09-10-09, 17:18
Mariusz... zdecywowanie ;)

pozdrawiam

pimols
16-10-09, 12:38
taki prawy sierp pudziana albo taki lowkick xD to bedzie musial kolan szukac;D

sl4by
16-10-09, 16:05
Low kick musi być szybki... a Pudzian może mieć z tym problem :D Sierp jak wolny pójdzie to nie dojdzie :p

RamboIV
08-11-09, 01:34
Moim zdaniem pudzian moze go bardzo zaskoczyć nikt go nigdy nie widział w walce i nie wie czy jest szybki czy nie. Pudzian jest najsilniejszym człowiekiem swiata a najman ma doswiadczenie. Ja daje 80% Pudzian 20% Najman.

Russel
08-11-09, 09:45
100% ze Pudzian wygra możliwość rozstrzygnięcia tej walki na kiożyść najmana daje jakiś cios dobrze trafiony i wyprowadzony w pierwszych minutaCh


Mario zrucił z wagi zobaczcie kalbe na udach :WOW:
(Gosc cos gada o prawach autorkich wiec wstawiam jedno na podkrecenie apetytu )

http://images43.fotosik.pl/220/c9b5f7b16bae7f82med.jpg

reszte znajdziecie tutaj
http://www.kosior.org/index.php?board=11.0

a tutaj trochę zdjęć:
http://www.kosior.org/index.php?topic=785.15


http://images46.fotosik.pl/220/aaf1a89ed9e68d80.jpg

http://images44.fotosik.pl/221/92e06e61f77c5a97med.jpg

http://images42.fotosik.pl/132/b1052fc5b436b690.jpg


Looknijcie trajler
http://www.konfrontacja.com/pl/

1Matt
08-11-09, 10:19
także dam coś na zachętę, tym którzy uważają, że pudzian nie jest rozciągnięty;]]
http://www.youtube.com/watch?v=weOmIbAkchI
jak dla mnie on zmiecie najmana bez większych problemów, nie zdziwie się jak zacznie się z nim bawić;]

YoDa
08-11-09, 13:42
zajebiście, ale żyły! pierwszy raz coś takiego widze

Gangsta Latino
25-11-09, 18:19
http://sport.interia.pl/inne-sporty/news/niewyspany-pudzian-najman-blyskawica,1402192 między innymi tajniki treningu;) Dziwi mnie tylko czemu Pudzian biega only 20 min:P Ja myślałem, że min 40:P

mtm
25-11-09, 18:48
Osobiście wolał bym oglądnąć walkę Pudzian vs . np Popek

Śmieszny jest ten Nejman i jego przeciwnicy :

Milan Becak: 1-12-1
Peter Simko: 2-30-0
Petr Sapun: 10-11-0
Imrich Borka: 2-27-0
i inni, np. 5-45-0!!!

Russel
27-11-09, 10:12
Pudzian jest gość full lus w swojej gablocie

http://images41.fotosik.pl/225/10208f39b4824545.jpg
http://images47.fotosik.pl/231/42027a672abed12dmed.jpg
http://images36.fotosik.pl/118/a66b8ebc50a7e385.jpg
http://images40.fotosik.pl/227/7a1f87aca6b64eb2med.jpg

Russel
27-11-09, 10:15
http://images49.fotosik.pl/231/2b2dd9dea33d228b.jpg
http://images48.fotosik.pl/231/6bffc830e30f2a1emed.jpg
http://images47.fotosik.pl/231/ebbb3fdc5168700c.jpg
http://images38.fotosik.pl/227/9889420a585d7a80.jpg

Russel
27-11-09, 10:16
http://images46.fotosik.pl/230/f5a2b2967e945131.jpg
http://images43.fotosik.pl/231/ed6c46a8c1929668med.jpg
http://images38.fotosik.pl/227/25cf37009d15ec90med.jpg
http://images44.fotosik.pl/230/3767a4bc48899700med.jpg

1Matt
27-11-09, 10:51
już widzę połamane nogi Najmana...
nie rozumiem czemu tak kozaczy, ostatnio czytałem na interii wywiad.
śmieszny jest jak próbuje się tłumaczyć w niektórych kwestiach...

sts
27-11-09, 11:04
już widzę połamane nogi Najmana...
nie rozumiem czemu tak kozaczy, ostatnio czytałem na interii wywiad.
śmieszny jest jak próbuje się tłumaczyć w niektórych kwestiach...

kozaki zawsze kozaczą ale do czasu.

alder
27-11-09, 14:20
mało kto mi wierzył, że Adamek rozniesie Gołotę. teraz zaprawdę powiadam wam: Pudzian go zmiażdży

alder
27-11-09, 14:24
Low kick musi być szybki... a Pudzian może mieć z tym problem :D Sierp jak wolny pójdzie to nie dojdzie :p


chyba nie znasz Mańka. on jest bardzo szybki jak na swoją masę

Dementor
27-11-09, 16:44
mało kto mi wierzył, że Adamek rozniesie Gołotę.
No chyba ci się coś pomyliło, każdy wiedział że Gołota(w tym wieku i w takiej formie) nie ma żadnych szans z Adamkiem.

alder
27-11-09, 18:14
ale mam na myśli kilku znajomych oraz wieeeeelu użytkowników z pewnego forum.

1Matt
27-11-09, 20:00
ino właśnie Adamek... zaczyna być irytujący.
czytałem wywiad z interią... nie kibicuje żadnemu, ani Najmanowi ani Pudzianowi.
ale za tu uważa, że z Pudzianem by sobie bez problemu poradził.
zarozumiały się zrobił i trochę sława do łba mu uderza;]

D3
27-11-09, 20:13
Ktoś wie jakie są kursy na Pudziana u bukmacherów?

Russel
27-11-09, 21:35
1,25 słyszałem czy gdzies czytalem ale myślę ze tutaj wyżej nie bedzie ;)

Dementor
27-11-09, 22:46
Jeszcze apropo walki Adamka - nie wiem czy słyszeliście ale podobno za rok pretendentem do walki o PAS POLSATU bedzie Jerzy Kulej.

burn
27-11-09, 23:03
Myślę, że Krzysio Jebisz zgarnie pas polsyfu.
Co do tematu, to Mariusz raczej równo pozamiata :)

1Matt
28-11-09, 09:39
jaki tak kurs będzie to się nie opłaca stawiać:(

D3
28-11-09, 09:49
Kurcze to nawet ze stówki by było 125zł... nędza

Russel
28-11-09, 10:14
Myślę, że Krzysio Jebisz zgarnie pas polsyfu.
Co do tematu, to Mariusz raczej równo pozamiata :)

Ibisz to ma gino http://www.animalpak.pl/forum/images/smiles/7.gif
i nie mówcie mi ze nie:lol:

http://szymon.plejada.pl/10325,10,odc6_-_seria_ix,foto_detal.html

jaca666
28-11-09, 10:18
Ma jak chuj!!!

niewula
28-11-09, 11:38
ibisz to ten po srodku?

jaca666
28-11-09, 11:38
Nie ten z tyłu...

Russel
28-11-09, 17:10
ibisz to ten po srodku?

ten w twoim awatarze co pali cygaro z wąsem:lol:

BoloYeung
29-11-09, 11:30
każdy skreśla Najmana i faworyzuje Pudziana , czemu ?? bo jest większy i duzo częsciej występuje w TV a statystyki mówią same za siebie Najman ma juz tytuły i sukcesy w sportach walki więc ..... .
W walce całym sercem będe za Najmanem

yaro09
29-11-09, 11:32
a wierzysz ze Najman wygra?

BoloYeung
29-11-09, 12:32
jestem bardziej niz pewien

Młody
29-11-09, 13:03
Właśnie Pudzian ma tylko siłę i nic po za tym wygra tylko jeżeli go zdusi jakoś a Najman powinien prowadzić walkę w stujce na dystans i powinien gładko pocisnąć Pudziana. Już nie ma siły na koksowanie to musi grać w reklamach, coraz więcej go w tv.

mateohzp
29-11-09, 13:21
Najman to kiepski pięściarz..
Z kim on walczył? z amatorami .. Raz z Wawrzykiem walczył no to pokazał co potrafi.. dobrze padać na dechy.. -.-

burn
29-11-09, 13:25
każdy skreśla Najmana i faworyzuje Pudziana , czemu ?? bo jest większy i duzo częsciej występuje w TV a statystyki mówią same za siebie Najman ma juz tytuły i sukcesy w sportach walki więc ..... .
W walce całym sercem będe za Najmanem

Jeżeli dla ciebie sukcesy to "bicie" 4-to ligowych pseudo bokserów spod budki z piwem, to ok. Obejrzyj jego walkę z Andrzejem Wawrzykiem, jedynym chyba bokserem z prawdziwego zdarzenia, z którym Najman miał okazję "walczyć". Tam masz pokaz jego techniki, a raczej jej braku, bo taką wymianę cepów, jaką proponował Wawrzykowi Najman, to można zobaczyć w wykonaniu żelusiów pod dyskoteką.

alder
29-11-09, 13:50
Pudzian ma tylko siłę ? weź ty koleś poczytaj trochę o nim

D3
29-11-09, 13:54
Jestem ciekaw ilu z tych "pewniaków" postawi grubszą kasę na Nejmana... Ja nie stawiam na Pudziana, bo kurs za kiepski ze 200zł mam raptem 250... ale zwolennicy Najmana, skoro są tak przekonani o jego zwycięstwie powinni całe swoje wypłaty postawić :)

1Matt
29-11-09, 14:54
postawie 10zł na niego(Najmana) z racji, że wysoki kurs:D jak się mu przyfarci to korzyść dla mnie:P zawsze coś;]

burn
29-11-09, 14:57
ale zwolennicy Najmana, skoro są tak przekonani o jego zwycięstwie powinni całe swoje wypłaty postawić :)
Chyba całe kieszonkowe... :)

mtm
29-11-09, 15:04
postawie 10zł na niego(Najmana) z racji, że wysoki kurs:D jak się mu przyfarci to korzyść dla mnie:P zawsze coś;]

szkoda sosu .

BoloYeung
29-11-09, 15:07
żelusie z pod dyskoteki to Najmanowi sie kłaniali w częstochowie tam gdzie Marcin stał na bramce co do bokserów z prawdziwego zdarzenia , dlaczego saleta dygał dupy z nim walczyć tlumacząc się tym ze Najman jest niczym w swiecie boksu . A teraz pytanie retoryczne z jakim przeciwnikiem walczył Pudzian ??

burn
29-11-09, 15:21
co do bokserów z prawdziwego zdarzenia , dlaczego saleta dygał dupy z nim walczyć tlumacząc się tym ze Najman jest niczym w swiecie boksu . A teraz pytanie retoryczne z jakim przeciwnikiem walczył Pudzian ??
Saleta po prostu miał rację. Pudzian z nikim nie walczył ale ma serce do sportu i bardzo ciekawe warunki. Pożyjemy, obejrzymy - zobaczymy.

Bull2
29-11-09, 15:38
pudzian pudzian pudzin . Tyle w temacie

1Matt
29-11-09, 15:42
Bolo nie staż w tym momencie tu decyduje... Gołota też dłuższy staż a dostał po dupie.
Zresztą warto poczytać, Pudzian za młodego walczył;))
Są ludzie, którzy walczą całe życie i do niczego nie doszli (Najman)... a są i ludzie, którzy zawojują świat jedną walką. Ktoś albo jest stworzony do wielkich czynów,
albo nie i tyle:) według mnie Pudzian jest tym drugim typem osoby;)

BoloYeung
29-11-09, 17:41
Saleta po prostu miał rację. Pudzian z nikim nie walczył ale ma serce do sportu i bardzo ciekawe warunki. Pożyjemy, obejrzymy - zobaczymy.

"saleta po prostu miał racje" to powiedz mi z kim saleta walczył z wysokiej półki , tak samo Michalczewski zdygał dupy tłumacząc sie ze nie chce z gołotą walczyc bo on walczy z bokserami z listy top ( " Roy Jones" bardzo ciekawe) .
Najman to bardzo dobry faiter ma potencjał i talent gdyby nie miał nie osiągnoł by tego co osiągnoł . Kazdy ma problem do tego ze niewalczył z nikim sławnym ludzie uwierzcie ze jest wiele dobrych bokserów którzy zlali by dupe adamkowi oczywiscie w polsce , ale nie są tak promowani jak on . Najman ma tak samo słabą promocje i jest głównie znany z prowokacji podobnie jak Tyson pod skrzydłami jakiegos dobrego promotora świetnie by sie rozwinoł . I gdyby nasierio był taki daremny to by Don King nie zwrucił na niego uwagi rozmawiając i nie rozmawiał o kontralcie

kot19
29-11-09, 18:17
czlowieku ty nie porownuj tysona do najmana

siwYy
29-11-09, 18:42
no właśnie i nie walczą na same rękawice tylko gra może toczyć się w parterze a tam raczej najman już nie wstanie Pudzian ma tez silne nogi a najman raczej ich nie ma ja stawiam na pudziana

BoloYeung
29-11-09, 19:04
ty tam costam koti poćwicz czytanie ze zrozumieniem

Siwy gdyby Najman miał słabe nogi to by nie zdobył wicemistrza kickboxingu

mtm
29-11-09, 20:47
http://www.fight24.pl/?p=4025#more-4025

siwYy
29-11-09, 22:05
ale porównaj sobie nogi pudziana a najmana jest różnica chyba nie , a w mma nogi odgrywają ważną rolę a pudzian nogi ma bardzo silne

BoloYeung
29-11-09, 23:00
pudzian ma silniejsze do podnoszenia jeszcze trzeba umiec nimi machac a ja na to "Bardzo dobrze ale cegła(ciężar) nie odda"

D3
29-11-09, 23:52
Pudzian trenuje karate kyokushin od kilkunastu lat, a boks trenował parę lat. Walka nie będzie się toczyć na zasadach panujących w ringu bokserskim. Ja wiem jedno, jeśli ktoś jest pewny zwycięstwa swojego faworyta to niech postawi kasę i przeklei tutaj zdjęcie kuponu... ;)

BoloYeung
30-11-09, 10:35
Karate Pudzian trenował tak jak studiował narciarstwo , dla szkoły prestizem jest iz ów sławna osoba trenuje własnie u nich i wcale nie musi byc na zajęciach byle w tej szkole czarny pas zdobył własnie pudzian albo magistra na tym widziale , co do Karate ta sztuka walki słuzy do samoobrony . A kupon i tak postawie tyle ile będzie mnie stać :)

Russel
30-11-09, 13:19
uuuuuu tutaj mamy chyba kogoś co wie wszystko ?

alder
30-11-09, 13:24
a ja uważam, że to jest pierdolenie o szopenie. wygra lepszy ;) mnie się wydaje, że będzie to Pudzian. gdyby był pierwszym lepszym klockiem to bym się zastanawiał bo sama siła nie wystarcza. ale, że nie jest, to tak myślę. pieprzenie i wykłócanie się przechwalając wiadomościami n/t obydwu zawodników nie ma sensu bo i tak - jeśli dojdzie do walki - to komuś będzie łyso .

Młody
30-11-09, 15:32
ta no Pudzian trenował karate 10 lat więc ma nie tylko siłę:D
Pisze się nie z kad tylko skad, a na najmana nic nie postawię bo nie stawiam kasy ciężko zarobionej.

puma007
30-11-09, 17:09
nie ma co postawiac chyba ze na to ze najmnan przegra xD

D3
30-11-09, 22:06
To już druga osoba, która nie umie poprawnie napisać nazwiska zawodnika... czy Wy ludzie chociaż wiecie kto będzie walczył przeciwko pÓdzianowi? :)

Dementor
01-12-09, 12:33
Nawet w temacie widze że jest błąd.

Powinno być Najman a nie Nejman.

PS Chyba za często oglądacie "Złotopolskich" - bo tam gra Nejman (Andrzej)

fvs
01-12-09, 19:39
wiem ze jest błąd ale nie moglem już edytować ;/

Ps. już niedługo rozstrzygniecie :)

regan14
01-12-09, 20:59
dobra przestańcie sie bawić w polonistów, to nie miejsce, a wracając do tematu Pudzian Najmana rozniesie

mtm
01-12-09, 21:03
Wydaje mi się że Mariusz weźmie go w parter i walke tapout'em zakończy ; Ale pożyjemy zobaczymy .:happy:

Tibex
01-12-09, 21:46
Pudzian przygniecie go gdy dojdzie do parteru :whistle:

janusz123
01-12-09, 23:57
na stronie pudziana jest napisane że jednemu sparing partnerowi połamał 2 rzebra a drugiemu złamał noge i nikt nie chce z nim sie sparowac teraz :lol:

STINGER
02-12-09, 08:09
to kiedy to jest 11 grudnia?

NeverLetGo
03-12-09, 08:17
na stronie pudziana jest napisane że jednemu sparing partnerowi połamał 2 rzebra a drugiemu złamał noge i nikt nie chce z nim sie sparowac teraz :lol:

dokładnie też to czytałem... z kolei z pierwszej ręki wiem że gościu co z nim sparuje twierdzi że średnio, żeby nie powiedzieć słabo, sobie radzi...

mimo wszystko jestem za Mariuszem :smile:

Boruta
03-12-09, 09:44
Nic nie złamał. Owszem nadwyrężył Mirkowi nogę, ale do złamania to droga baaardzo daleka.

fvs
03-12-09, 14:21
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Coraz-mniej-Pudziana-przed-walka,wid,11743349,wiadomosc.html?ticaid=1936f

bulitto
03-12-09, 15:33
przeczytałem wypowiedzi i jedna mnie złamała w pół:
Pudzianowi proponuje HMB

HMB pozwoli mu nie chudnąć dalej .Odbuduję białka po procesie katobójczym organizmu :)
to chyba jakiś trener osobisty wysokiej klasy

michal_f
03-12-09, 16:37
ale jak on chcial schudnac to byl jego cel ! " Jego mięśnie się skurczyły, ale jak zapewnia Pudzianowski właśnie o to mu chodziło. "
Dzieki temu poprawil kondycje :)

fvs
03-12-09, 18:03
myślę ze nie tyle o kondycje mu chodziło co o szybkość.

Sam zauważył ze powinno mu 5 min na wygranie wystarczyć

fvs
04-12-09, 07:46
jeszcze jedna ciekawostka

http://sport.onet.pl/0,1248893,2089699,,pudzianowski_faktycznie__uszkod zilem_mu_noge,wiadomosc.html

niewula
04-12-09, 08:59
ostatnio go widzialem w tv na wiadomosciach xD

ale cos czuje , ze ta walka bedzie za krotka zeby byla ekscytujaca xd

te pudziana ciosy nie sa az takie szybkie ale jesli beda trafione to raczej nokaut

http://www.youtube.com/watch?v=JqM39TLwjzo

Boruta
04-12-09, 13:19
jeszcze jedna ciekawostka

http://sport.onet.pl/0,1248893,2089699,,pudzianowski_faktycznie__uszkod zilem_mu_noge,wiadomosc.html

Żałosne :-(

fvs
05-12-09, 18:10
http://www.youtube.com/watch?v=BOya6_LO-7Y&feature=player_embedded

:)

1Matt
06-12-09, 13:47
http://photos.nasza-klasa.pl/20913243/146/other/std/1ffabefafb.jpeg
foto robione 22.11.09 ;] jak były zawody kulturystyczne w moim mieście:P
niezle ma mordę obitą co?:P ostro zasuwa chyba na treningach:P

michal_f
06-12-09, 13:53
a ten koles obok to Ty ???:lol:

1Matt
06-12-09, 14:07
czyś ty oszalał?! jak ja bym tak wyglądał to bym poszedł pod pociąg się rzucić.xD
na nk koleś z okolicy dodał foto;]

michal_f
06-12-09, 14:09
tak myslalem ... zapytalem dla draki hehe:lol:

Russel
06-12-09, 17:30
403 Forbidden

Request forbidden by administrative rules.

Dementor
06-12-09, 17:32
403 Forbidden

Request forbidden by administrative rules.

Odśwież

mateohzp
06-12-09, 17:34
odswiezyc trzeba a nastepnie nacisnac jeszcze raz na adres ;)
ps. ladna pizda pod okiem ;];]

Dementor
08-12-09, 16:26
Kto waszym zdaniem wygra?

kubaCK
08-12-09, 16:27
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=21407

Dementor
08-12-09, 16:29
Ankieta:)

Gangsta Latino
08-12-09, 16:34
PUDZIAN DO BOJU!!!!!!
Marze o tym, żeby mu tak pocisnął jeden cios i dechy!:twisted::twisted::twisted: