PDA

Zobacz pełną wersję : Testosterone propionate+boldenone undecylenate 200



ostrusiowaty1
08-12-09, 10:35
Witam. Jestem początkujący. Na siłownie chodze od lutego tego roku, do tej pory kupowałem same odżywki typu storm, stock, białka... no narazie co mi to dalo bo jak zaczynalem wazylem 68 teraz mniej wiecej 83kg przy wzroscie 178cm., tyle ze sila przestala mi isc zupelnie w gore, dlatego zdecydowalem sie na bold i tescia, chcialem sie poradzic czy sa jakies skutki uboczne?? i czy w polaczeniu ze soba tych dwoch sterydow beda jakies efekty???

ht
08-12-09, 10:49
cykl bexnadziejny. prop to krotki estr testosteronu. bolda znowu powinienes minimm 10 tyg jechac. a pod bolda tesc musi byc. dlatego bysle ze na pierszy xcykl wystarczy propek solo.

ostrusiowaty1
08-12-09, 10:52
no wlasnie, kumpel mówi ze zajebisty cykl, juz troche przyjal tego gowna... czyli mowisz ze na pierwszy cykl tescia samego i beda efekty?? a skutki uboczne??

ht
08-12-09, 12:30
propek bedzie git. bolda odpusc. niema sensu. woogle bold+prop=beznadzieja. daj propa 100mg e2d przez 6 tyg i bedzie git.

ostrusiowaty1
08-12-09, 12:38
aha, mowisz ze lipa, hmm no ja mam buteleczke 10ml tego tescia, napisz mi jak mam to brac w ktore dni i jakie dawki?? aha no chcialem sie dowiedziec jak z tymi skutkami ubocznymi?

Andrew_ace
08-12-09, 12:49
Ludzie, co Wy trenujecie? Sportem to to na pewno nie jest. Ciężko niektórym włożyć trochę wysiłku. Ja trenuję z lepszymi, gorszymi efektami może z cztery lata i się nie poddaję. A Ty AŻ OD LUTEGO i o sterydy się pytasz. Śmieszny jesteś. Kolejny sezonowiec do odstrzału.

ostrusiowaty1
08-12-09, 13:24
no jasne odrazu smieszny. Sluchaj gosciu grzecznie sie zapytalem niechcesz nie musisz odpowiadac. Moja sprawa no nie..

vold
08-12-09, 17:49
Połączenie bolda i propa to kiepski pomysl,

daj propa samego lub ewentualnie do tego meta jesli chodzi Ci o masę,



ale nie zmienia to faktu że zbyteczny jest teraz doping, trenujesz dopiero od lutego i już szukasz wspomagania, może by tak troszke pojechać na sucho.

ht
08-12-09, 17:49
propek bedzie git. bolda odpusc. niema sensu. woogle bold+prop=beznadzieja. daj propa 100mg e2d przez 6 tyg i bedzie git.

tu juz napisalem. co do skutkow ubocznych wpisz w google. testosteron-skutki uboczne. :;)

ostrusiowaty1
08-12-09, 21:50
tylko jest maly problem ja juz kupile tescia z boldem... hmm no mowice ze kiepskie polaczenie, tzn tak chodzi mi o mase, ale nie zebym sie zalal feta..,

fallenursus
08-12-09, 21:53
aha, mowisz ze lipa, hmm no ja mam buteleczke 10ml tego tescia, napisz mi jak mam to brac w ktore dni i jakie dawki?? aha no chcialem sie dowiedziec jak z tymi skutkami ubocznymi?


tylko jest maly problem ja juz kupile tescia z boldem... hmm no mowice ze kiepskie polaczenie, tzn tak chodzi mi o mase, ale nie zebym sie zalal feta..,

ogarnij sie kurwa bo zginiesz marnie
WWW.GOOGLE.COM I LECISZ z info!
TO NIE ZART

ostrusiowaty1
08-12-09, 22:20
o co Ci chodzi gosciu?

fallenursus
09-12-09, 00:46
Masz zaa mala wiedzei krzywde sobie zrobisz!
Terazmoze. Byc?

DIABEŁ
09-12-09, 05:43
Po pierwsze masz zamało tescia. A p drugie masz zamały staż.
Ale jak już się uparłeś na saa.
Ja bym proponoewał na pierwszy kontakt z saa cykl solo metke lub solo propa ale na upartego możesz zrobić cykl meta+prop. Ale według mnie z samego propa bedziesz zadowolony i bedziesz wiedział jak twój organizm reaguje na saa. Po ty że niewiesz jakie są skutki uboczne wnioskuje że jesteś zielony w tym temacie więc proponuje ci poprzeglądać dokładnie forum i popatrzeć w google.

DIABEŁ
09-12-09, 05:49
Niedoczytałem do końca. Jak kupiłeś tescia z boldem to odsprzedaj komuś bolda albo oddaj dilowi albo zamień na drugą butelke tescia i problem masz z głowy. Co do skutków ubocznych to google google i jeszcze raz google. A powiedz jeszcze masz wogule jakąś diete zmieniałeś trening przez te pare miesięcy?????? Bo nieobrażając nikogo to masz taki staż że niektórych ćwiczeń poprawnie wykonać niepotrafisz a za ssa chcesz się łapać.

ostrusiowaty1
10-12-09, 11:35
no okej wiem ze malo cwicze, ale chce cos wziasc poprostu na motywacje.. mam diete tzn nie taka jak kulturysci ku.wa, ale staram sie jesc od 5 do 6 posilkow dziennie i raczej same odzywcze rzeczy, co do treningu to poprostu zmieniam cwiczenia na dana partie co jakis czas. Wiec mam dokupic druga butelke tescia?

DIABEŁ
10-12-09, 11:39
Tak dokup drugą butelke tescia ale bolda zostaw sobie na przyszłośc lub jak masz możliwość to zamień go na teścia.

ostrusiowaty1
10-12-09, 14:29
mozesz rozpisac jak to mam brac?

karolak89
10-12-09, 16:06
Tego boldka wymienisz spokojnie za dyche propa i metke z razaka.

Mete walisz 30mg ed a teścia walisz 100mg e2d.
Cykl wyjdzie jakos 8tygodni.

fallenursus
10-12-09, 18:56
ale chce cos wziasc poprostu na motywacje..


stary, koorva pomyliles srodkiclap

ostrusiowaty1
10-12-09, 21:11
co sie tak doj.ales?? a co mam se wziasc rutinace?? czy kurfa kolejna kreatyne i kolejne białko? odpusc sobie stary

Cielu7
11-12-09, 11:01
jak nie masz motywacji to zajmij sie szachami możne tam znajdziesz swoja pasje ;/

blood in blood out
12-12-09, 20:31
co sie tak doj.ales?? a co mam se wziasc rutinace?? czy kurfa kolejna kreatyne i kolejne białko? odpusc sobie stary

nawet na rutinace za wcześnie

Napisz jakiego masz teścia i jakiego bolda (bold na 90% to wałek:))

A wiesz chociaż co to pct- czy dopiero teraz klikniesz w wyszukiwarkę .

Zdrowia życzę

ostrusiowaty1
13-12-09, 11:56
taj jak w temacie Boldenone undecylenate (atomic lab) i testosterone propionate (lyka labs)

DIABEŁ
13-12-09, 12:00
Tak jak wcześniej pisałem dokup tescia zostaw boldz na puźniej a tescia ładuj 75mg co drógi dzień ewentualnie 100mg co drógi dzień na początek styknie cykl z tescia 6 tygodni.