PDA

Zobacz pełną wersję : co na początek ?



Foster
06-12-09, 08:52
Witam. Mam 15 lat (rocznik 94) i chciałbym sie dowiedziec co najlepiej mógłbym zażywac. Cwicze od miesiąca, po bardzo długiej przerwie (kontuzja), wczesniej cwiczylem ok 3mc. waga- 70kg, wzrost-180cm. Z góry dziękuje i sogi lecą za każdy post ;)

Ezachiel
06-12-09, 09:01
dieta na poczatek
dobra masowa dieta,
ew. coby sie nie udałało do konca jej utrzymać mozesz kupić białko lub gainerka w zaleznosci od brakow w diecie

Foster
06-12-09, 09:11
diete mam. jem duzo białka i mleko pije tak 0,7l na dzień ale potrzeba mi czegos więcej. Jakbyście mogli to wyślijcie jakies linki z allegro albo nazwy suplementów ;)

Młody
06-12-09, 09:17
diete mam i mleko pije :D 0.7l dziennie :D To super dieta :D ja tyle pije do odżywek samych he he he. nie masz diety kup sobie tuńczyki, twarogi, ryby, piersi z kuraka, wołowinę. jogurty, kasze, jak koniecznie musisz to kup sobie wit bodymax w aptece są i wystarczy

funte
06-12-09, 09:21
Myśle ze sumple Ci narazie nie bedą potrzebne, bo w pierwszych miesiącach mięsnie rozwijają się bez zażywania sumplementów. Ja jestem tego przykładem :) Ćwiczę 3 miechy, i widze ze zmiany są. pozdrawiam !

maly25
06-12-09, 10:15
suple to zaledwie 15%calosci, i nie sa one dla goscia z twoim stazem,lepiej wyjdziesz inwestujac ta kase w jedzenie,ewentualnie gainer lub bialko(odzywka),w dziale dieta jest wszystko opisane w podwieszonych tematach,a jak minie z jakies 6 miechow mozna pomyslec o jakies kreatynce

koks997
06-12-09, 10:22
Suple ci nie są potrzebne dobra dietka i regularny trening, a po suple sięgniesz wtedy gdy będziesz miał zastój, jestem z twojego roku i też jeszcze supli nie brałem wyciągam ile się da na naturalce. pozdr:smile:

m@bi
06-12-09, 10:31
Nie będe powielał odpowiedzi kolegów z góry. Dobra dieta pamiętaj o wartościowych produktach. Dam ci nazwy które ja osobiście polecam

Gainer Mass xxl ( trec)
Białko najbardziej polecam ostrowie tania pewne składniki dodając lyżeczke cukru wchodzi wybornie :) Z białek jadłem jeszcze whey pro matrix smak taki sam jak ostrowia a duzo droższe.

Możesz jeszcze dokupic sobie Carbo( Olimp biogenix ) ( bezpośrednio po treningu pijesz i potem za ok 20-30min najlepiej posiłek z dużym bilansem białkowym ok 50gr.) ( wartość dla mojej wagi)^^----------

Kreatyne odpuść sobie póki. Zyskasz dużo więcej jak ja zastosujesz troszke później.

Foster
06-12-09, 10:42
diete mam i mleko pije :D 0.7l dziennie :D To super dieta :D ja tyle pije do odżywek samych he he he. nie masz diety kup sobie tuńczyki, twarogi, ryby, piersi z kuraka, wołowinę. jogurty, kasze, jak koniecznie musisz to kup sobie wit bodymax w aptece są i wystarczy

nie chcialo mi sie tego wypisywac i nie tylko mleko pije :] :P mam normalną diete taka jak powinna byc. Wziąłem z tego forum jeszcze kiedyś

niewula
06-12-09, 19:50
mozesz wziasc jakies bialeczko czy gainera do uzupelnienia diety , na kreatyne poczekaj jeszcze troche

burn
08-12-09, 13:59
Zainwestuj kasę w odpowiednie jedzenie ew. gainera, lub ostrowie/łowickie białko, a lepiej na tym wyjdziesz :>
Być może jesteś tak napalony na odżywki jak ja (mono zacząłem jeść, po 2,5 miesięcznym wprowadzeniu na siłowni) ale w twoim wieku, raczej bym przystopował z kreatyną, bo cuda możesz zdziałać z samą michą :D