PDA

Zobacz pełną wersję : Co po masówce? Rzeżba, czy kontynuacja?



Komandos
03-12-09, 16:31
Stanąłem przed serią pytań, na które jest mi samemu ciężko sobie odpowiedzieć :happy:, więc liczę na waszą pomoc. Otóż zbliżam się do końca 2 miesiąca, myślę intensywnej masówki. I zastanawiam się co dalej?
Czy mam kontynuować masę?
Może zmienić program, żeby zaskoczyć mięśnie?
A moze raczej wziąć się za rzezbę, żeby organizm odpoczął i się w pełni zregenerował?
Bo jest chyba ogólna zasada, że po intensywnym treningu, należy dać organizmowi spokój, np. treningiem rzezby albo tygodniem przerwy, prawda?
Jak wy robicie i co radzicie?

Dodam, że redukcja by mi się przydała bo trochę tłuszczu mam, a przez tą dietę na masę dodatkowo trochę go przybyło xD.

D3
03-12-09, 17:33
Tak na oko ile masz tego fatu do zrzucenia?

KowalX
03-12-09, 19:54
jak trening działa to się go trzymaj ,a jak za dużo tłuszczu to zmień dietę lub dodaj np aeroby

Komandos
03-12-09, 21:28
tego fatu mam moim zdaniem całkiem sporo, aczkolwiek patrząc obiektywnie nie jest tragicznie ;]. Obwód mierzony po pępku mam 93,5cm( mierzony niecałe 2 miechy temu).

A to nie jest tak, że trzeba dać organizmowi odpocząć po męczącym treningu masowym?

Po ilu miesiącach w takim razie powininem zabrać się za rzebę żeby zmniejszyść tkankę tłuszczową i uwidocznić mięśnie?

A aerobów to mam już dosyć, poprostu mi się nie chce xD( kiedyś miałem zapał, na początku września :P), poza tym zwykle najlepsze są zajęte.

KowalX
03-12-09, 21:55
tego fatu mam moim zdaniem całkiem sporo, aczkolwiek patrząc obiektywnie nie jest tragicznie ;]. Obwód mierzony po pępku mam 93,5cm( mierzony niecałe 2 miechy temu).

A to nie jest tak, że trzeba dać organizmowi odpocząć po męczącym treningu masowym?

Po ilu miesiącach w takim razie powininem zabrać się za rzebę żeby zmniejszyść tkankę tłuszczową i uwidocznić mięśnie?

A aerobów to mam już dosyć, poprostu mi się nie chce xD( kiedyś miałem zapał, na początku września :P), poza tym zwykle najlepsze są zajęte.

93,5 hmm to chyba dużo ...nigdy tyle nie osiągnę
jaki wzrost?
siłowy wykańcza :)
jestem zdania ,że pasowanie nie polega na zatłuszczaniu,ale różnie ludzie to sobie tłumaczą

Komandos
03-12-09, 22:30
Mam 172, ale chyba jeszcze trochę urosnę ;]
"pasowanie nie polega na zatłuszczaniu,ale różnie ludzie to sobie tłumaczą "
Nie rozumiem co tutaj miałeś na mysli :)

KowalX
04-12-09, 00:36
Mam 172, ale chyba jeszcze trochę urosnę ;]
"pasowanie nie polega na zatłuszczaniu,ale różnie ludzie to sobie tłumaczą "
Nie rozumiem co tutaj miałeś na mysli :)

nie przesadzaj gołym okiem widać ,że miało być masowanie ;)

Komandos
04-12-09, 09:10
aa masowanie, ok. Wiem, ze nie polega na zatłuszczaniu, ale jednak zawsze tego tłuszczu trochę przybędzie :). Dobra to cisnę dalej masę :lol:

A rzeba po jakim czasie?

D3
04-12-09, 10:07
Po takim, jakim uznasz za stosowne zrzucenie zimowego futerka :)