PDA

Zobacz pełną wersję : jeden cyc wiekszy drugi mniejszy.co zrobic?



maniek90
03-12-09, 14:15
Witam.mam tak jak w temacie jeden cycek wiekszy minimalnie od drugiego tak ze jak napinam klate to sutki nie sa w rownej lini,lecz jeden z nich jest nieco nizej. byc moze wynika to z tego ze jeden z barkow moge miec nieco nizej. lub tez z tego ze okolo roku temu cwiczylem gryfem gdzie z jeden strony obciazenie bylo blizej z drugiej dalej. co zrobic? zakladac teraz z jeden wiecej obciazenia z drugiej mniej? czekam na odp :D

Sosna91
03-12-09, 14:45
było napisać z której strony, czasem tak jest bo organizm sam zasłania cześc po której jest serce, jeśli lewy cycek masz większy i jest niżej to tak moze być ;] taka ochrona serca ;]

Andrew_ace
03-12-09, 15:03
Nigdzie nie jest też napisane, że umięśnienie musi być idealnie symetryczne, mam podobną sytuację tyle że z mięśniem najszerszym grzbietu. Moim zdaniem prawda strona ciała ma predyspozycje do większej siły ( dla os praworęcznych ). Treningu z różnym obciążeniem możesz spróbować, ale efekty nie będą natychmiastowe a do tego należy go przemyśleć co do strategii o ile patologia nie wynika ze skoliozy krędosłupa.

maniek90
03-12-09, 16:49
a racja! rzeczywiscie lewy cycek tam gdzie mam serce jest nieco NIECO wiekszy, a ta patologia nie wynika ze skoliozy kregoslupa bo mam go wporzo. troche mnie to denerwuje bo jesli sie zepne to widac ze sutek tam gdzie nie mam serca jest nizej a spowodowane jest to ze prawy cyc jest mniejszy i sutek nizej.