PDA

Zobacz pełną wersję : zwiekszenie masy



Dawidhardcore
03-12-09, 13:14
Sime,mam taki problem,poniewaz przestalem cwiczyc juz z 6miesiecy temu i niestety wygladam jak wygladam czyli marnie:( chcialbym sie was doradzic co moge wziazc na mase dobrego i jaka diete?? bo czytam o dietach tyle,ale niestety nic nie dla mojej osoby:( a bardzo czesto nie mam mnie w domu,jestem wiecej na nogach ,wiec nie mam tez czasu na jakies dobre wyzerki,ostatnio zaczalem jesc w silverze dragonie,gdzie podaja dobry ryz z krewetkami i rozne pysznosci,z czego tez dziennie nie moge tego jesc,bo taka porcja wynosi 14 zl:).pomozcie mi ,bo sam nie dam rady,a widze tu duzo ekspertow:) dodam,ze juz jeden cykl przeszedlem,ale to juz z rok temu:/ i do cyklu mialem tescia prolo i mete:) z gory dziekuje

michal_f
03-12-09, 13:17
bierz zarcie do pojemnikow

Dawidhardcore
03-12-09, 13:42
heh no spoko z zarciem,ale teraz dokladnie,co oprocz zarcia??jakies wspomagacze??

Sosna91
03-12-09, 14:37
doping na start średni pomysł. rozumiem że cwiczyłem juz wcześniej ale po półrocznej przerwie nie ma sensu. żarcie w pojemniki. nie jestem zwolennikiem ale jak nie ma wyjścia do kup troche żarcia w proszku i tyle. a jaki staz miałeś wcześniej?

Dawidhardcore
03-12-09, 14:39
no mialem dwie przerwy raz cwiczylem rok i przerwa miesiac,a raz 6 miesiecy i przerwa 6miesiecy,bo bylem w spzitalu;/ale juz jestem zdrowy:) no ,a jak bd w domu to co mam jesc takiego co moge potem przetworzyc na miesnie cwiczac ciezko??

Sosna91
03-12-09, 14:44
eh dziwnie skonstruowane pytanie. co masz jeść, nie będę teraz wypisywał. w dziale Dieta masz posiłki.
i jakie przetworzenie jedzenie na miesnie ;] to tak jak z domem nie ma cegieł, piachu, wody, cementu, domu nie ma ;] to samo z miesniami, nie ma jedzenia i tego co trzeba w nim to nie ma miesni. a cwiczenie to podstawa.

Dawidhardcore
03-12-09, 14:46
ok rozumiem:) zobacze co da sie zrobic,nie ze brak wiedzy tylko dla pewnosci chce wiedziec :) od was doswiadczonych bardzije ode mnieco bd dla mnie lepszym wyjsciem:)

wujek.maciek
03-12-09, 14:55
heh no spoko z zarciem,ale teraz dokladnie,co oprocz zarcia??

trening!!

Dawidhardcore
03-12-09, 15:08
o treningu o ja wiem:(

niewula
03-12-09, 15:18
chodzi o to ze mozesz sie jeszcze rozrosnac bardzo szybko bez sterydow