PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o ewentualne skorygowanie Treningu



piter55
12-01-07, 10:56
Witam, oto mój trening na mase prosze o ewentualne poprawki....

PONIEDZIAŁĘK Klatka + Biceps
Skośna głową w góre 12,10,7-8
Rozpiętki głową w góre 10,10,8-7
Wyciskanie na prostej hantelkami 12,10,8-7
Rozpiętki na prostej 10,10,8-7

Uginanie ramion stojąc (łamany) 10, 10 , 8-7
Modlitewnik 10, 10, 8-7
Modlitewnik (uchyt młotkowy) 10, 10, 8-7


Środa Barki + Triceps
Wyciskanie zza głowy 12, 10,8-7
Wyciskanie z przodu 12, 10,8-7
Unoszenie Hantelek do przodu 10,10,8-7
Unoszenie hantelek bokiem 10, 10, 8-7

Prostowanie rąk na wyciągu 10,10,10
francuskie (łamanym) 10,10, 8-7
wyciskanie w wąskim uchwycie 10,10,8-7


Piątek Plecy + ???? (mój 2 problem)
Podciąganie drążka za kark 12,10,10
Podciaganie drążka do klatki 12,10,10
Szruksy ze sztangielkami 12,10,8
Przyciąganie drążka do brzucha 12,10,10
(całe plecy wykonuje na wyciągu)
nie wykonuje MC ani niczego na dolne partie powniewaz wiek mi na to nie pozwala
nie cwicze nóg pownieważ mam na nie osobne ćwiczenia a na brzuch robie po tym cyklu a6w :P
Z góry dziękuje za pomoc :grin:

adrys
12-01-07, 11:38
Ja osobiscie wole łąc\zyc inaczej partie, klatka sama, biceps z tricepsem i barki z plecami

Michał 21-latek
12-01-07, 12:38
Ja proponowalbym cwiczyc tak:

klata, triceps

plecy, biceps

barki, nogi

Przy klatce pracuje takze triceps, czyli nastepuje tzw wstepne zmeczenie miesnia, potem wystraczy zrobic tylko 3 cwiczenia na trica i jest gites. Podonie sprawa ma sie do plecow i bicepsa. Z barkami jade ostro, bo po nich mam nozki. Robie np 5-6 cwiczen i powiem, ze pieknie rosna, napewno ich nie pale ani nie przemeczam, zreszta to jest indywidualna sprawa kazdego, jedenemu np wystracza 4 cwiczenia inny musi doje*bac do pieca bardziej.

Prezydent_1c
12-01-07, 13:06
Wiem ze to połączenie moze dziwnie wyglądac ale jechałem juz 2 cykle klatka+tric barki
Plecy +biceps i teraz przydało by się zmienić bo dowiedziałem sie nowej rzeczy tutaj ze trzeba zmieniać nieco kolejność i stąd moje pytanie ;)

[ Dodano: 12-01-2007, 13:11 ]
Ja mam ten sam problem jechałem juz 2 cykle klatka+tric barki
Plecy +biceps i teraz przydało by się zmienić bo dowiedziałem sie nowej rzeczy tutaj ze trzeba zmieniać nieco kolejność i miałem o to samo pytać ;)

Michał 21-latek
12-01-07, 13:26
Racja to jest glowny problem, trzeba zmieniac kolejnosc i rodzaj cwiczen, ale tu raczej nie ma znaczenia jaka partie robi sie z jaka. Moj brat kiedys powiedzial mi, ze mozna tego uniknac, bo sami przyznajcie jaki to problem ulozyc nowy plan, przeciez na niekotre partie nie ma duzo rodzaji cwiczen. Ja jade ciagle tym samym system i tymi samymi ciwczeniami i tak bede robil do usranej smierci, bo np wyciksanie na klatke robie 12x10x8x8 ze stalym ciezarem, ale raz na jakis czas robie ja inaczej np robie ja piramidka 15x12x9x6x10 zwiekszajac ciezar a na koncu wracajac do poczatkowego na tzw dobcie. Innym razem robie znowu tak, ze po serii na klatke klade gryf i odrazu lapie za hantelki i jade rozpietki, jelsi 12 powtorzen to 12 rozpietek itd itp. Wiem, ze moj staz to tlyko 3 miesiace, ale na serio mam doswiadczonych doradcow, nie zadnych koksiarzy, ale ludzi, ktorzy osiaganeli piekna mase i rzezbe, dzieki diecie i suplom. Jesli macie jakies konkret pytanie to walcie do mnie smialo. Podobnie jak z klata robie z bicem, tricem, plecami i barkami, ale o tym innym razem...

jonasz7
12-01-07, 16:05
Ja ci propoonuje takie połączenia skoro przez dłuższy czas robiłeś tak jak napisałeś.

klatka+barki
biceps+triceps
plecy+kaptury

Nie tylko zestawienia musisz zmieniać!! Ćwiczenia także i kolejność ich wykonywania w miare możliwości.
pzdr.