PDA

Zobacz pełną wersję : Brak Przyrostów - co zrobić?



janusz123
01-12-09, 22:29
Jeśli od dłuszego czasu nie masz przyrostów mimo treningów to pewnie jakiś czynnik składający sie na przyrost masy mięśniowej szwankuje.

- Pierwszą rzeczą nad którą powinieneś sie zastanowić to dieta. Możliwe że jest ona zła przez co stoisz w miejscu

-Sprawdz czy twój trening jest prawidłowy, jeśli jedziesz na nim od dłuszego czasu a przyrostów nie ma to znaczy że warto go zmienić. Należy w takim wypadku zmienić ćwiczenia, liczbe powtórzeń, cieżar, system treningowy, ważne jest to żeby mieśnie odczuły nowe bodźce

- Możliwe że Twoje mieśnie przyzwyczaiły się do ciężaru jakim trenujesz więc jeśli jest taka możliwośc dołóż obciążenia

- Upewnij sie czy aby napewno dobrze technicznie wykonujesz ćwiczenia

- Brak przyrostów może być spowodowany tez przetrenowaniem, jeśli czujesz
ciągłe zmeczenie i brak checi do treningów to znak że może warto zrobic dwa tygodnie przerwy, a nastepnie wznowić ćwiczenie

- Zbyt intensywny trening może doprowadzić do braku możliwości regeneraci mięśni

Umieściłem taki mój poradnik jako że nie zauważyłem nic na ten temat na forum. Jeśli cos sie nie zgadza albo macie cos do dodania to piszcie. Jesli temat jest do bani to można go usunąć :smile: .

Tadel
01-12-09, 22:40
Ameryki to Ty nie odkryłeś ;) o braku przyrostów było pełno tematów więc nie wiem czy się przyjmie ;)

puma007
01-12-09, 23:19
oj oj,twooj poradnik,hahaha a moze lepiej podaj zrodlo co,przeic to jest skopiowane

janusz123
01-12-09, 23:36
oj oj,twooj poradnik,hahaha a moze lepiej podaj zrodlo co,przeic to jest skopiowane

co ty do mnie mówisz? :evil:
Sam to teraz napisalem, jeśli twierdzisz że to skopiowalem to daj dowód. Nie rozumiem na jakiej podstawie twierdzisz że to skopiowalem.