PDA

Zobacz pełną wersję : Trening tygodniowy , aeroby , ABS.



Indiana
01-12-09, 19:30
Ćwiczę dopiero 2 miesiące , przyrosty zadowalające , ale mam takie geny , że szybko łapię tłuszcz w okolicach brzucha ( przód i boczki ). Dla informacji kiedyś ważyłem 97kg przy 180cm wzrostu.


Oto mój plan :

Poniedziałek : ABS

Wtorek : siłownia

Środa : aeroby , ABS

Czwartek : aeroby , ABS

Piątek : siłownia

Sobota : wolne

Niedziela : siłownia

Jako aeroby traktuję w-f i SKS w szkole. Do tego po treningu 10 minut biegu na rowerku stacjonarnym.

Żeby nie tworzyć osobnego tematu , co polecacie jeść przed treningiem , żeby spalać tłuszcz , a nie mięśnie. Według tego co wiem , to należy jeść białko żeby nie spalać mięśni oraz nie jeść węglowodanów by nie czerpać z nich energii , dobrze myślę ?

michal_f
01-12-09, 19:34
Lepszy ABSII niz ABS. Rob go bezposrednio po treningu silowym. DObrze sie to ma na kregoslup, a dokladnie odcinek ledzwiowy. Po ciezkich MC i wioslach jak znalazl.
Przed treningiem tj. 1h-1,5h posilek pelnowartosciowy.

KowalX
01-12-09, 19:36
węgle z białkiem i niewielką ilością tłuszczu przed (czyli ok 2h przed) ok 1h możesz wcisnąć np jogurt

abs jeśli to ten abs co myślę to 4razy na tydzień

Indiana
01-12-09, 20:12
Przed aerobami , jeśli białko i węglowodany to może być sałatka z tuńczyka i ryżu ? :lol: wcześniej jadłem taką przed treningiem siłowym , ale jednak z zwykłego mięsa mam wrażenie , że więcej siły idzie. :whistle:



A po treningu ? :) serek wiejski ? :whistle:

KowalX
01-12-09, 20:19
Przed aerobami , jeśli białko i węglowodany to może być sałatka z tuńczyka i ryżu ? :lol: wcześniej jadłem taką przed treningiem siłowym , ale jednak z zwykłego mięsa mam wrażenie , że więcej siły idzie. :whistle:
może być




A po treningu ? :) serek wiejski ? :whistle:

zmieć

Indiana
01-12-09, 21:39
Sory drugiej wypowiedzi nie zrozumiałem :)

KowalX
01-12-09, 21:44
Sory drugiej wypowiedzi nie zrozumiałem :)

hehe zmień na coś innego :smile:

michal_f
02-12-09, 09:50
serek wiejski to na noc mozesz wszamac ... po treningu jakies miecho + wegle.

Indiana
02-12-09, 18:22
Tak też zrobiłem , wszamałem kaszę + mięcho. :whistle: A na noc jadam twaróg , teraz jeszcze jedno pytanie , czy codziennie na noc mam go jadać ( oczywiście nie całość tylko 150gram) :smile: