PDA

Zobacz pełną wersję : Moj obwisly brzuch!!



Michał 21-latek
12-01-07, 01:18
Siemano! Mam 21 lat, cwicze 3 miesiace. W sumie nie bede pisal narazie o osiagnieciach bo sa chujow* jak na 21 lat, ale widze po sobie, ze rosne. Kiedys, czyli jakies 2 lata temu bylem strasznym spaslakiem, przy 190 cm wazylem 117 kg, ale udalo mi sie schudnac do 84 kg, jak sie pewnie domyslacie prawie nic nie jadlem. Stracilem przez to na sile, ale tym sie nie martwie bo teraz sobie to nadrobie. Do cwiczen na silowni, bo nie chce tego nazywac tego kulturystyka podchodze z pelnym zaangazowaniem, tj dietka, bialeczko i ostry i ciezki trening. Ale ja nie o tym... moj problem to cholernie obwisla skora na bruchu, sorki nie cholerenie ale przejebani* obwisla. Poprostu mam malo tluszczu, a przy tak szybkiej stracie wagi i tak duzje wadze niestety tak sie dzieje. Wiec pytam, czy ktos z Was mial, a moze ma taki sam problem. Slyszalem, ze trzeba czasu az skor sie zregeneruje, ale cos w to powatpiewam. Moze brzuszki pomoga, choc wydaje mi sie tez, ze nie bardzo, bo one sa na srodku brzucha, a mi wisi taki kurw* kawal skory, rowniez po bokach. Napiszcie cos madrego, czy da sie to jakos "wygladzic", czy zawalilem to, ze tyle kiedys zarlem. Z gory dzieki za kazda odpowiedz.

tomek.
12-01-07, 14:01
wrzuć zdjęcie

myśle że bedzie mozna coś zaradzić

Michał 21-latek
12-01-07, 14:41
Spoko bedzie sie dalo cos z tym zdjeciem zrobic, ale najpierw chcialbym sie dowiedziec czy wogole da sie cos z tym zrobic, czy miales taki sam klopot itp. Dzieki, ze wogole sie odezwales

tomek.
12-01-07, 17:04
ja nie miałem tego problemu ale:

masaż a najlpiej z dodatkiem maści kremów ujędrniających, olejków aromatycznych
trzeba poprostu zacząć ostro ćwiczyć brzuch
2 wizyty w tyogdniu na basenie tez napewno nie zaszkodzą

co ważne dieta tez nie może być drastyczna