PDA

Zobacz pełną wersję : Co z tym zrobic



Nawro
27-03-06, 23:20
Co z tym zrobic???? <zal>
Pomozcie.
dieta , cwiczenia, odzywki dajcie co i jak z czym sie to je. Staz na silowni troche byl ale dawnoooooo i przez to tak sie zapuscilem, ale od kiedy pamietam zawsze mialem z tym klopot- z wyrzezbiniem
waga 85 kg
wzrost 185 cm
Pozdrawiam

basker
27-03-06, 23:39
No wiesz najważniejsze są aeroby i dobra dieta. po 16 unikaj jakichkolwiek węglowodan&#243;w na kolację np. tuńczyk w sosie własnym. jedz 5 małych posiłk&#243;w dziennie, zrezygnuj z węglowadan&#243;w prostych czyli białego pieczywa i cukru. Aeroby najlepsze na czczo około 40 minut, jak p&#243;źniej to dłużej.No i można dorzucić jakie suplementy. Ja też od czwartku zaczynam ;-). Kupiłem jeszcze sobie taki dresik termogeniczny.

Nawro
28-03-06, 00:01
Wiesz wydawalo by sie proste co niektore sparawy tzn pracuje 9 h dziennie i to jest typowo fizyczna praca. jem w pracy jeden posilek,a wciagu dnia 3(sniadanie, drugie sniadanie i obiad) kolacje sobie odpuszczam bo i tak jem obiad kolo 17 30. wieczorem ewentualnie jablko, jakis jogurt. Najgorsza jest motywacja bo po pracy przychodze i jest czlowiek zmeczony jak kon po westernie. ale trzeba sobie cos postanowic choc wiem ze nie bedzie to latwe.
Dzis zaczalem sezon biegania imam zamiar biegac co 2 dzien, a te dni miedzy to trening na silownii. Pomoze to cos??? A brzuch trenowac codzinnie?? slyszalem o tej magicznej 6 Wadera. Tez to stosowac??
a moze ma ktos liste produktow zakazanych podczas diety????? Licze ze bede musial rewolte zrobic w swoim zyciu jesli chodzi o jedzenie. Ale zbytnio nie mam kasy na jakies wymyslne porodukty, wiec jak sobie radzicie z tym?? moze sa tanie produkty co tez swietnie sobie z tym radza??
Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

fredzik89
28-03-06, 01:14
witam Nawro :wink:

po 1 to nie jedz zadnych slodyczy ani tlustych potraw.... po 18 najlepiej nic nie jedz.... jesli jednak dopadnie Cie glod zjedz jablko i napij sie wody....

po 2 proponuje a6w... z tym ze to trudne lecz efektowne cwiczenia (sam juz jestem po 8 dniu i jest ok ).... lub brzuszki codziennie do oporu....

po 3 najlepiej kup sobie jakies kremy ujedrniajace i odchudzajace (zebys pozniej nie mial celulitu na brzuchu i skora tak nie zwisala jak schudniesz :wink: )

po 4 bieganie

z Twoim brzuchem nie jest tak zle :wink: widac maly zarys miesni :smile: tylko troszke za duzo tluszczyku.... jak go spalisz to bedziesz mial sie czym chwalic....


pozdrawiam i powodzenia

jakby cos to pisz sprobuje pomoc :wink:

vold
28-03-06, 09:37
Słodycze całkowicie odpadają, tłuszcze , węgle w d&#243;ł i aeroby na maxa! :wink:

szczurek
28-03-06, 16:23
Jestem nowy na forum, ale proponuje Ci bieganie 3xtydzien rano przed posilkiem. Ja wazylem 93kg a po 1,5 roku jest 20mniej. Odetnij tluste jedzenie(ja tak zrobilem) po 19 nic nie jadlem. Do tego dawalem na skakance przed kazdym treningiem. Oczywiscie nie musisz mnie sluchac :mrgreen: mam nadzieje ze nikt mnie nie zjedzie za wypowiedz

Nawro
28-03-06, 22:55
Witam
Wielkie dzieki za wszelka pomoc i wogole zainteresowanie sie tematem.
To ze strony fizycznej juz wszystko wiem.
Teraz od strony diety bym prosil o pomoc.
Co dokladnie wykluczyc oprocz slodyczy.
Np. dzisiejszy jadlospis moj wygladal tak:
Rano- kawa zbozowa"inka" z mlekiem, 3 kromki chleba z maslem i dzemem
II Sniadanie: 4 kromki chleba z maslem i wedlina
Obiad: ziemniaki, zeberka, surowka
Co w moim odrzywianu zmienic?
Widzialem gdziec gotowy mrozony zestaw: ryz+ warzywa.
Wiem ze to mozna samemu zrobic ale wiecie brak czasu no i oczywiscie nie bede jadl tylko tego.
Pozdrawiam i prosze o dopowiedz

fredzik89
29-03-06, 11:23
hmmm :roll:
z dieta nie jest tak zle..... moze te zeberka nieco nie pasuja(ale moga byc jesli beda chude)

nom ten ryz jest dobry (jako na odchudzanie) tylko czy bedzie Ci smakowal.....
bo jak Ci zasmakuje to mozesz na nim jechac :mrgreen:

a i tych ziemniakow tez nie za duzo oraz nie jedz bialego pieczywa

i proboj jesc posilki jak najdluzej (aby mozg myslal ze wiecej jesz i dluzej byl najedzony :wink: )

inf
29-03-06, 12:59
Dieta bez tluszczy to nie dieta - ok 1g/kgmc; ser bialy na kolacyjke, lub tunczyk w sosie wlasnym (ew. odsaczony tunczyk w oleju); zamiast biegania wrzucil bym rowerek - 30-40min jednostajnym tempem - takim zeby nie zmeczyc sie w polowie jazdy.

zizu
30-03-06, 00:22
dajcie spokoj, po co mu bieganie jak robi 9 godzin. ;)

spokojnie..twoja dieta jest bardzo uboga;/ jak i w skladniki odzywcze tak i w witaminy i mineraly i zapewne twoj organizm przezucil sie na tak zwane magazynowanie energi,,czytaj spowolniony metanabolizm''

Rano- kawa zbozowa"inka" z mlekiem, 3 kromki chleba z maslem i dzemem
II Sniadanie: 4 kromki chleba z maslem i wedlina
Obiad: ziemniaki, zeberka, surowka
Co w moim odrzywianu zmienic?
Widzialem gdziec gotowy mrozony zestaw: ryz+ warzywa.

ta dieta jest bardzo zla, pierwszy blad,prawie zero blonnika na sniadaniu,przez co bedzesz sie zle czul przez resszte dnia,zastap to takim posilkiem jak

Platki owsiane 80gr z mlekiem 0,5% 250ml
kawa normalna czarna
Jablko

jesc trzeba co 4 godziny wiec szykuj sie na pare przerw w pracy.:)

2 sniadaanie
tunczyk w oleju z pieczwyem razowym200gr (okolo 4 kromy) + sok

obiad? zeberka nie, za duzo tluszczow zwierzecych,nie polecam pewnie jeszcze smazone?? a smazone nie zdrowe nie zdrowe:) zwiazki ,,majlarda'' z tego sie rak i te inne gady rodza :wink:

obiad taki
surowka + filet z kurczaka

podwieczorek


ser bialy + pomiodor.

w tej diecie jak widac, z posilka na posilek ograniczalem weglowodany,co sprawy ze twoja waga zacznie malec z dnia na dzien:) pijj duzo wody,kup sobie w sklepie chyba po 15 zl blonnik w tabsach nie bedzesz odczuwac glodu.
praca fizyczna jako areoby w 100% CI wystarcza i nie rob nic wiecej.
pozdro

Samboni
30-03-06, 06:37
Po pierwsze nie jest zle. Siedzisz i zdjecie jest gorsze niz w realu naprawde jest.

Po wtore dzem jest slodki a slodycze dla ciebie sa niewskazane. Zeberka to tluszcz, ww i cholesterol......od tego z daleka.

Po 3cie pracujesz tyle godzin fizycznie i potrzebujesz jesc aby miec sile pracowac.

Pamietaj chudnie sie wtedy gdy jest bilans ujemny, czyli tacisz wiecej kalori a organizm bierze to z zapasu. A to wcale nie jest takie ot tak siak. Twoj org. jest sprytny i w mig wykuma ze cos nie tak i moze przestawic sie na tryb oszczedny, to w twoim przypadku najgorsze. Zeby to spalic, nie wiem ile chcesz, musisz zaczac wiecej chodzc, chyba w twoim przypadku najlatwiejsze.

Reszta to tylko czas i zizu ci praktycznei powiedzial co zjadac, mozesz dorzucic jakies zupy ale bez ziemniakow i makaronow. No nie ma jak strajk glodowy...... :cool:

inf
30-03-06, 12:14
To ze pracuje 9 godzin nie znaczy ze cos spali... tluszcz spala sie podczas wysilku hmm ciaglego, chodzi mi o to zeby np. biegac (czy w tym wypadku lepiej jezdzic na rowerze) stalym tempem przez okreslona ilosc czasu (nie na chama, tylko z lekka zadyszka) - wtedy jest optymalnie.

zizu
30-03-06, 13:02
To ze pracuje 9 godzin nie znaczy ze cos spali

chyba nigdy nie pracowales fizycznie :]

a biegac mozesz w wolne od pracy dni.
pozdro

inf
30-03-06, 16:02
uwierz mi ze pracowalem, do tego na nocki - do 12h rozladowywania i ukladania towaru, jakos sie znaczaco nie spalilem :)

zizu
30-03-06, 16:14
uwierz mi ze pracowalem, do tego na nocki - do 12h rozladowywania i ukladania towaru, jakos sie znaczaco nie spalilem

bo nie miales odpowiedniej diety

inf
30-03-06, 16:19
pracuj 9h fizycznie na diecie redukcyjnej - predzej sie wycienczysz niz spalisz
do tego na takim obiedzie jaki Ty podales ;]

zizu
30-03-06, 16:22
pracuj 9h fizycznie na diecie redukcyjnej - predzej sie wycienczysz niz spalisz
do tego na takim obiedzie jaki Ty podales ;]

nie znasz sie :]

Samboni
30-03-06, 16:39
Gdy sie fizycznie zmeczysz i masz jaka taka diete to masz jak w banku pustki w organizmie a musza byc one uzupelniane i jesli nie dostarczasz tluszczu to organizm zaczyna go brac z zapasow a to oznacza ze chudniesz. Ot i po balu.

Zrob sobie jakas diete i daj sobie 3 tygodnie. Wynik gwarantowany.

Biegi pomagaja (lekko i swobodnie) o ile mozliwe to powyzej 30 minut.

Za dwa miechy bedziesz sie pytal jak przytyc :mrgreen:

Nawro
03-04-06, 13:42
Witam
Sorki ze nic nie pisalem ale szkole przez weekend mialem. To co napisalem o jedzeniu ( rano chlebek, obiad zeberka) to byl przyklad tego co obecnie spozywam.
Wiec Panowie i Panie prosba moja jest nastepujaca:
co jesc czego nie. Napisze ze spozywanie slodyczy juz ograniczylem do 0.
A prosilbym o taka mala rozpiske diety- tylko blagam nie piszcie o zadnych krewetkach i innych wymyslnych bo mnie na to nie stac :(. Takie podstawowe dania co mozna samemu zrobic i wogole.
P.S.
Sceptycznie podchodzilem do tego forum ale naprawde jest git!!!! I co najwazniejsze dajecie wiare czlowiekowi kotrej niestety mi brakowalo
D Z I E K I W S Z Y S T K I M

tomek.
03-04-06, 15:36
to nie forum dieta.pl tu od wiary sie nie chudnie.

litry potu wylane na treningu i żelazne trzymanie sie diety gwarantują sukces

zizu
03-04-06, 16:54
czesc Newro
Napisalem CI co masz jesc :)

cri5tiano
17-12-06, 22:24
tutaj koledzy mowia ze masz zrezygnowac ze slodyczy, ale to jest wbrew naurze ludzkiej i prowadzi do jednego-dietetycznej porazki. glod slodyczy mozesz zaspokoic po przez spozywanie slodkich i pozywnych koktaili np. z owocow lesnych, masloa orzechowego, bialka serwtkowego i mleka. takie napoje wypelniaja zoladek i pomagaja unikac naglych skokow poziomu cukru we krwi, ktore towarzysza jedzeniu zwyklych deserow, zawierajacych cukry proste
kolejna wskazowka jest oszuwswo: jeden posilek w tygodniu mozesz zamienic w uczte lakomczucha, jedz wszystko na co masz ochote. scisle zakazy powoduja rozgoryczeni, a to sprawia, ze w pewnym momenciemyslisz "mam tego serdecznie dosc" jesli raz w tygodniu bedziesz mogl sobie pofolgowac, bedzie ci latwiej kontrolowac zawartosc talerz w czasie 41 pozostalych posilkow.
porady te pochodz z diety ABS, wiec jesli jestes nia zainetresowany to poszukaj sobie informacji o niejbo o nie wszystko