PDA

Zobacz pełną wersję : Trening domowy



Gwizdek
29-11-09, 18:57
Siemmka mam prosbe.. pomoze mi ktos ulozyc trening na mase? problem polega na tym iz moj sprzet jest dosc ograniczony a mianowicie posiadam : laweczke (tyko pozioma) skakanke , hatnle+60kg , sztanga+60kg , worek i rekawice do boksowania ,stepper oraz abswing.. Prosze o pomoc :)

Gwizdek
30-11-09, 23:18
halo zna sie tutaj ktos wogle na tym? czy tylko żrecie odżywki i mete?

mtm
30-11-09, 23:21
halo zna sie tutaj ktos wogle na tym? czy tylko żrecie odżywki i mete?

Daruj sobie ; :sick:

popatrz w podwieszonych ;
tu masz Splity ;

- http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20417

Gwizdek
01-12-09, 13:28
no troche mnie ponioslo ale widzisz ty odpowiedziales i bardzo mi tym pomogles.. a tak bym czekal w nieskonczonosc. SoG

Andrew_ace
04-12-09, 12:10
Najlepsze efekty w treningu na masę dają wolne ciężary i najprostrze ćwiczenia także nie masz czego się obawiać że masz "ubogi zestaw". Z czasem będziesz dokupywał nowy choćby za pieniądze zaoszczędzone na karnetach. Największym plusem własnej siłowni jest jej dostępność i brak konkurentów do upatrzonego przez Ciebie sprzętu.

Pozdrawiam.

Gwizdek
06-12-09, 19:41
hehe dokladnie.. ale nie do konca rozumiem co masz na mysli pisząc "wolne ciężary".. no i przegladajac temat tych przykladowych treningow prawie w kazdym widze cwiczenia z laweczka skosna.. moja niestety jest tylko prosta bez regulacji.. i nie wiem czym to zastapic ;/

mtm
06-12-09, 19:45
Wolne ciężary (sztangi , hantle )

wyciskania na skosie to najlepsze ćwiczenia masowo na klatke .

Uwzględnij to w liście do mikołaja ... czego na siłke potrzebujesz ...:headbang:

Andrew_ace
06-12-09, 20:26
Myślę, że możesz zmęczyć mięśnie ćwiczeniami na ławce prostej a następnie dorzucić parę serii pompek, gdzie nogi będziesz trzymał na ławce właśnie co zapewni nachylenie ciała. Albo też po serii na ławce prostej "dobić" je kilkoma takimi powtórzeniami.

Do oceny przez innych.