PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna rada!!!



BULLI
29-11-09, 17:53
mam takie pyt co myslicie o aerobach rano na czczo ok 30 min. robie aeroby zawsze po treningu 40 min a chcialbym dodac jeszcze rano. Czy to moze sie przyczynic do utraty miesni. Mam dietke (redukcja) odpowiednia suplemetacje no i cykl SSA.

slim shady
29-11-09, 18:13
przed aerobami lepiej coś zjeśc

BULLI
29-11-09, 18:19
co proponujesz? Moje sniadanie to jest 8jaj 2cale reszta to bialka(jajecznica) + 50g platkow
po tym sniadaniu raczej nie bede w stanie zaraz biegac a planuje o 7 rano.

slim shady
29-11-09, 18:31
zjedz jakieś węgle + białko + bcaa 30 minut przed (np. kefir + dodatki (płatki,rodzynki)) żeby nie biegać na pusty żołądek, jak to miałby być interwały to już porządny posiłek

BULLI
29-11-09, 19:38
a jak sobie walne gainera przed bieganiem z rana bedzie ok?

slim shady
29-11-09, 21:15
da rade

BULLI
29-11-09, 21:32
czytalem o tych aerobach z rana i pisza ze to nie dobre dla miesni. Sam juz niewiem co robic. Zalezy mi na miechu.

slim shady
29-11-09, 21:36
rano na czczo nie dobre jest dla męsni , rano ciało jest w stanie katabolicznym i uprawiając aeroby bez posiłku ten katabolizm się powiększa i zżera nam mięcho, dlatego lepiej coś zjeść

ja jestem zwolennikiem aero w ciągu dnia

BULLI
29-11-09, 21:47
dzieki SLIM chyba zostane przy aerobach po trenngu silowym. Jeszcze raz diex!!!

Pozdro!!

slim shady
29-11-09, 22:22
też preferuję po treningu wtedy włącza się spalanie beztlenowe

m@bi
30-11-09, 21:43
Slim chyba Ci sie cos pomyliło Zaczyna się oddychanie tlenowe ^^ Krótki intensywny wysiłek = oddychanie beztlenowe , długi spokojny wysiłek oddychanie tlenowe. ( oddychanie= spalanie) Przy małej intensywności jest metabolizm tlenowy przy srednich tlenowy dopiero przy wysokich intensywnosciach jest beztlenowy ( czasem polaczony z tlenowym )

m@bi
30-11-09, 21:52
Slim chyba Ci sie cos pomyliło Zaczyna się oddychanie tlenowe ^^ Krótki intensywny wysiłek = oddychanie beztlenowe , długi spokojny wysiłek oddychanie tlenowe. ( oddychanie= spalanie) Przy małej intensywności jest metabolizm tlenowy przy srednich tlenowy dopiero przy wysokich intensywnosciach jest beztlenowy ( czasem polaczony z tlenowym )

lol sam sobie zaprzeczyłem ;q :D Czemu nie mogę edytowac? ;/ W twojej wypowiedzi Slim jest wszystko ok ^^ Mi sie w głowie przewrocilo :D