PDA

Zobacz pełną wersję : Mój pierwszy raz



Signum
28-11-09, 16:52
Witam !
Postaram się wam przybliżyć moją sylwetkę:surprised: więc tak:
Mam lat 17
wzrost: 175
Waga: 60kg
staż na siłce 7 miesięcy oczywiście na sucho.
W styczniu chcę zacząć brać odżywki ( głównie ukierunkowane ma masę) i wybrałem takie:
białko:http://www.dso.pl/%C3%82%C5%81owickie-1800-p-3842.html
gainer: http://www.dso.pl/hi-tec-whey-mass-gain-3000-g-1500-g-30-taniej-p-2727.html
kreatyna:http://www.dso.pl/vital-max-creatin-500-g-p-891.html
Czekam na wasze porady :smile:

burn
28-11-09, 16:57
Gainera bym zamienił na bcaa, ale ja szybko łapie masę, Ty widocznie masz z tym problem. Ułóż dobrą dietę i oraj.

Signum
28-11-09, 17:21
Ale w sumie może być to na pierwszy raz nie ??

mtm
28-11-09, 17:21
- http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6440 ,

Jeśli nie masz diety , to na Gainera szkoda pieniędzy .
zamiast w te suple , zainwestuj w dietę .

niewula
28-11-09, 23:23
bialko ci wystarczy zamiast gainera kup bcaa
kreta+bcaa+bialko bedzie ok
bcaa z cena jakosc najlepsze bcaa xtra

Signum
29-11-09, 00:17
Ok bcaa jakie proponujecie ?

MolderDist
29-11-09, 00:26
kreatyna i białko dobre wybrałeś

gainera bym wybrał minimum z 30 g białka na 100 g produktu, innych nie warto. Po co się faszerować samym cukrem?
polecam GainBody Machine Man 30 z Activlaba <smak orzech włoski najlepszy>

Bcaa Xtra można dodatkowo ale jednak nie można napisac, zeby zastąpił gainera - bcaa bo to odmienne całkowice produkty.

Signum
29-11-09, 01:28
Więc jak kupić do białka i kreatyny gainera albo bcaa czy to i to ?

niewula
29-11-09, 11:28
chodzi mi o to ze juz kupil bialko to gainera moim zdaniem juz nie potrzeba , bo wegle latwiej wydobyc z zarcia niz bialko, wiec zamiast wydawania kasy na gainera lepiej by bylo jak by kupil bcaa ktore by mu pomoglo w innych czynnosciach

Prezydent_1c
29-11-09, 17:46
Niewiem po co BCAA jak ma białko... W białku jest bcaa.. Niepolecam w szczególności z uwagi na nerki nie patrząc już na to że niepotrzebne tak moim zdaniem. Pakuj max kcal bo jestes początkujący i pewnie młody więc masz duuuże zapotrzebowanie i tak dziury są pewnie.

fallenursus
29-11-09, 17:58
patrzac na tytul tematu rozne rzeczy mozna pomyslec......

rozpisz dete to Ci sie powie co bedzie naprawde pasowac i na czym najlepiej wyjdziesz. mam takie dziwne wrazenie ze nie wiesz jak sie odzywiac :)

MolderDist
29-11-09, 19:09
Niewiem po co BCAA jak ma białko... W białku jest bcaa.. Niepolecam w szczególności z uwagi na nerki nie patrząc już na to że niepotrzebne tak moim zdaniem.

Prosze Cie, przestań pisac i rozpowszechniać głupoty...

MolderDist
29-11-09, 19:10
chodzi mi o to ze juz kupil bialko to gainera moim zdaniem juz nie potrzeba , bo wegle latwiej wydobyc z zarcia niz bialko, wiec zamiast wydawania kasy na gainera lepiej by bylo jak by kupil bcaa ktore by mu pomoglo w innych czynnosciach

Ale to zależy od diety ;-) Jak brakuje mu węgli i nie je tyle ile powininen do od biedy gainer może pomóc, jak wszystko ok to wtedy warto wybrać bcaa.

Signum
29-11-09, 19:20
I posiłek
Platki owsiane 100g + 200ml mleka
II posiłek (szkoła)
Chleb żytni pełnoziarnisty z szynka zółtym serem itp 8 kromek (mniejszych) i orzeszki do podgryzania :P
III posiłek
Makrela wędzona 100g lub Tunczyk w wodzie 120g
IV posiłek (przedtreningowy)
surowka + piers z kurczaka+ziemniaki albo ryz brązowy
V posiłek po treningu
mix owocowy winogrona banan jablko kiwi itp
VI posiłek
serek wiejski 200g + Chleb pelnoziarnisty

Signum
30-11-09, 15:21
A może by tak brać krete gainera białko i bcaa?

wujek.maciek
30-11-09, 17:06
zostaw na razie suple i dobrze uloz diete (gdzie bialko w posilku potreningowym? chleb przed spaniem nie jest potrzebny. naucz sie jesc jajka na sniadanie, a nie mleko) jak dieta sie sprawdzi, powinno pojsc kilka kilo miesa, wtedy znowu dodaj kalorii i ewentualnie jednowodzian (osobiscie wielokrotnie bralem i polecam firmy universal) nad aminokwasami pomysl, gdy zajdzie potrzeba redukcji. ale tak jak pisalem wczesniej - najlepsze co moge ci doradzic to ulozenie wlasciwej diety, bo bez tego to nawet koks mozesz brac, a na dluzsza mete wiele nie zdzialasz.

pozdro