PDA

Zobacz pełną wersję : Lenin- począkujacy



lenin8912
11-01-07, 21:15
Elo ,mam 17 lat ,180cm,64kg,cwicze w miare profesjonalnie od 2 tygodni<ale wczesiej z 3miesiace cwiczylem pompki itd>Wiem ze salbo to wyglada ale piszczcie co sadzicie??
Bic-napiety 32,5<luz 29>
klata-97
barki-114
pas-75

Dagome
11-01-07, 22:45
co Ci tak łopatki odstaja :| ?? :neutral:

Kakashi
11-01-07, 23:06
sadzimy ze jestes kolejna osoba ktora zasmieca to forum!!

i koljna osoba ktora cos wkleiła nie czytajac wczesniej co jest na forum...bo jakbys czytal to bys zauwazyl jaka jest nagonka na poczatkujacych co tu wklejaj fotki zeby ich kosci podziwiac...heh...Dagome, z tym juz chyba nie da rady nic zrobic:P

damiano
12-01-07, 08:22
chyba pasz wade postawy??a co tu oceniac po 3 tygodniach cwiczen za rok mozesz wstawic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

adrys
12-01-07, 11:45
Ja piernicze, jak mnie to wku.... ile jeszcze mam ogladac fotki po paru tyg cwiczen, błagam was zr&#243;bcie cos z tym punktem do fotogalerii!!

Marcin909
12-01-07, 13:14
dobrze ze wystawiłes te fotki tak wcześnie,za rok wystawisz nowe do poruwnania zrub cos z tymi łopatkami bo strasznie to wygląda!!



daj chociasz jednego soga ktos!!!

kociolcyk
12-01-07, 14:38
powiem ci to co kazdy mysli a nie powie bo nei ma juz sił patrzec na kosci MASA MASA I KURWA JESZCZE RAZ MASA!!!!!!!!!!
co ty myslisz ze po kilku tygodniach to będą znaczne efekty??
to tak jakbys wkleił fote kilka tygodni wczesniej-to samo


daj chociaż jednego soga ktos!!!

komu??
tobie??
za co??
:wink:

bocion
12-01-07, 14:56
Apeluje do wszystkich ktorzy nie wiedza co to sa sogi!!!

Przyznajemy je wtedy gdy uzyskamy pomoc od jakiejs osoby, a nie za byle p.i.e.r.d.o.l.y(co sie juz zdarzalo wielokrotnie)

fanator
12-01-07, 15:28
takiego leszcza jeszccze nie widziałem,przykro na to patrzeć,dlaczego wszyscy z was co dajecie fotki na tym forum wygladacie jak wprost z oświęcimia?? To nie jest śmieszne tu widać straszne błędy zywieniowe i siedzenie przed kompem po 16 godzin dziennie.A szczerze bo tak prosiłeś to mi się tylko śmiać chce jak na te fotki patrze, a zarazem cos przemawia do mnie żeby się zlitować i usunąć ten post ale siła zła wygrywa u mnie(życie to nie disney) i poprostu chce żebys poczuł jaki jesteś niedorobiony kulturysta za 5 groszy:P Za 3 lata chce widzieć tu twoje zdjecie nie wcześniej i to po porządnych trzech latach treningu i zwiększą masą jak 60 kg na 180cm!!!:) trageeedia!! :evil: :mrgreen:

Gnidek
12-01-07, 16:41
bym sie klocil czy wszyscy tak wygladaja jak z Oswiecimia a Twoje 87 kg na 180cm to tez nie rewelka

lenin8912
12-01-07, 17:08
po pierwsze FANATOR niedorobiony to ty noze jestes a nie ja i nie obrazaj moich rodzic&#243;w!! bo kurwa nie mam ochoty !!po 2 leszcze jestes ty i kiedys tez byles mniejszy i zaczynales ten sport a wiec sie nie wpierdala**j i mi nie pierd***, i ja mam co jesc a jezeli ty nie masz to twoj problem !! i oświecim zzostaw w spokoju bo kur** napewno nawet nie wiesz co tam sie stało!!RADAR wiem ze mam wade postawy i juz nic z tym nie zrobie a pozatym nikt nie jest idealany !!Marcin909 dzieki za nie zjechanie,Gnidek zgadam sie w 100% z toba i Kurwa wam jeszcze pokaże ZOBACZYCIE !!<jesli przesadzilem to sora ale nikt nie bedzi mi pierdolił ze nie mam co jesc i jestem niedorobiony !!>

murawa16
12-01-07, 18:21
Ej no chlopaki kurwa nie zgrywajcie z chlopaka chcial poprostu wystawic zdjecie i moze ktos mu cos doradzi!!!Chociaz macie trcohe racji ze po 2 tygodniach to zadnych efektow nie bedzie mial ale chociaz zauwazyliscie zreszto ja tez wade postawy i dzieki temu moze lenin cos z tym zrobi.Lenin nie przejmuj sie :wink: a fanator za duzo sobie te nie pozwalaj zeby komus od razu tak jezdzic po calosci.

mooha
12-01-07, 18:40
idz z tad

sławo
12-01-07, 19:30
po to jest foto galeria żeby każdy m&#243;gł wstawić swoje zdjęcie

nie podoba wam się to nie oglądajcie a wstrzymajcie się ze swoimi komentarzami

nie każdy był od razu wielki


za niekt&#243;re odzywki p&#243;jdą osty

murawa16
12-01-07, 19:56
widze ze mooha tylko szukasz zaczepki a nic nie pomagasz innym uzytkownikom ciemniaku!!!sławo masz racje od razu tak krytykowac chlopaka!!!

[ Dodano: 12-01-2007, 19:57 ]
widze ze mooha tylko szukasz zaczepki a nic nie pomagasz innym uzytkownikom ciemniaku!!!sławo masz racje jak tak mozna od razu krytykowac chlopaka tylko za to ze wystawil swoje foty!!

Marcin909
12-01-07, 20:05
sory za pomysł za soga!!! w sie ciągle czegos czepiacie zastan&#243;wcie sie!!!!!!!!! :twisted:

lenin8912
12-01-07, 22:03
Dzieki chlopaki za troche zrozumienia ,oni tez kiedys byli mniejsci ,ale coz ,ale i tak im pokaże!!

CreativePL
12-01-07, 22:18
lenin8912, cwicz dalej nie przejmuj sie ich opiniami waze zebys ty sie dobrze czul i zebys myslal pozytywnie o sobie a nie inni. MIalem identyczna reakcje + taka ze 14 latki lepeij odemnie wygladaja :lol: jak narazie jes slabo ale jezeli bedziesz przykladas sie do treningow to bedzie gir zapraszam do dzialu trening rozpiszemy ci plan lub skorygujemy twoj

blt
12-01-07, 22:20
ja powiem tyle jesli komus sie nie podoba to niech to powie i tyle
wygladasz dobrze ]
albo
wygladasz slabo zle itp
bez wrzutow !!! po co sie obrazac ..... mamy pomagac doradzac i sie wspierac a nie zjechac na wejsciu
tez mnie przeraza wyglad wielu "bykow" no ale coz
min sam nie wstawiam swojej fotki
tez bym chcial ocenic i popatrzec na kogos kto ciezka praca do czegos doszedl i mu pogratulowac anizeli kogos ojebac za to ze jest chudy i ma krzywe plecy(sam mam 3 schorzenia kregoslupa)


proponuje wogule zrobic to wszystko w formie ankiety z naprzyklad krotkimi komentarzami do 200 znakow zeby nikt sie nie rozpisywal krotko i na temat

fanator
13-01-07, 01:07
Nikt was nie wie i sie nie dowie przez długi czas jak wyglądam ponieważ ja mam w sobie trochę samokyrtyki i sam potrafię stwierdzić czy moje foto się nadaje na stornę kulturystyczną powtarzam kulturystyczną a nie leszczyńską.pl Jak zrobią stronę o leszczach to zamieszczę tam foty żeby być najlepszym. Wy nie macie za grosz samokrytyki i jesteście narcyzami jakich świat nie widział. Ja zanim wziełem pierwszą sztange w ręce to juz miałem 34 w bicu i mogłem 50 kg 400 metrow przed sobą nieść!!pchałem w&#243;zek po torach 500kg po 500 metr&#243;w!tylko dlatego że od dziecka ciężko charowałem i poznałem co to znaczy ciężar, moje plecy naturalnie się rozrosły i teraz nie musze sie martwić że wyglądam jak wałek. Miałem wtedy 14 lat.350 kg cukru co dzień wnosiłem na czwarte piętro!! i to po krętych schodach!! I zanim podjąłem sie ćwiczenia na przysłowiowej siłce to już wyglądałem na takiego co by z 2 lata trenował a na tej stronie są tacy co dwa lata niby trenują a mają taki wygląd jaki ja miałem w wieku 11 lat!i to nie jest czasem tragiczne?? czy nie mam racji że ludzie nie maja pojęcia że trzeba najpierw się ostro napracować żeby były efekty?? co tu za tematy sie pojawiają ludzie!!! ćwicze 2 tyg sprawdźcie jak wyglądam.To jest chore!! jak uznam że wyglądam tak jak byc powinni zapodam foty i będziecie podziwiać a nie pękać ze śmiechu.Pozdro! :twisted:

murawa16
13-01-07, 08:34
Nie ma sprawy tylko przyloz sie do cwiczen i pokaz na co cie stac!!!

bato22
13-01-07, 08:51
nie wklejaj fotek po 2 tygodniach...pokaz sie za p&#243;ł roku albo wiecej jak na 17 lat to słabo

Dagome
13-01-07, 11:05
fantor napisałeś "pchałem w&#243;zek po torach 500kg po 500 metr&#243;w" 500 metr&#243;w no to dużo ale ten cięzar?? 500kg i to po torach jeszcze przecież to nie jest wcale dużo.... wiem ze napisałeś to fantazjując ale to wcale nie dużo ja ciągnełem cięzar&#243;wke 4.5tony 30 metr&#243;w i wcale nie było za Ciężko :D

lenin8912
13-01-07, 12:50
Fanator ok ,ja nie chce sie klocic ale przesadziles z ta ocena mnie i moze jestem leszczem ale dopiero zaczynam i nie tylko ty np :chorowales i ja tez nie mieszkam w centrum miasta i tez nie mam latwo w domu ,tez pracuje !! a wiec sie zastanow!!

CreativePL
13-01-07, 12:52
pracujesz :roll: masz 17 lat chyba w wekendy jaki umowa o zlecenie wiec nie nazywal bym tego praca praca to 10h dziennie

lenin8912
13-01-07, 13:13
Nie pracuje za pieniadze tylkow domu pomagam <mam duza dzialke . awiec wiesz,a jak nie wiesz to sie nie odzywaj bo dla mnie to jest czesta wysilek mimo iz nie dygam duzych ciezarow

Dagome
13-01-07, 15:36
wiem o co chodzi... Stary wsp&#243;łczuje pewnie od tego takie plecy... :/

fanator
13-01-07, 16:55
dagome zlookaj swoje foto raz jeszcze i zastan&#243;w się czy wstydu rodzinie nie przynosisz!!!i nie sraj się o m&#243;j w&#243;zek bo ja tak pracowałem imbecylu jak miałem 12 13 lat a nie teraz.Jesteś pajacem i nie umiesz czytać pałperze, gdbym chciał opisać ci wszystko co się działo na tych torach to byś dopiero sie zgasił i uznał że ja fanatazjuje. Moge ci powiedzieć do tego że przez 50 metr&#243;w były całe zachwaszczone pokrzywami i nie bylo bata musiałem przez nie przejżdzać i nie raz sie poparzyłem ale robote trzeba było wykonać!A tak na koniec twoje leszczyńskie muły napewno nie odwr&#243;cą uwagi od twojej małpiej mordy!

lenin8912
13-01-07, 18:14
No dagamon masz racje czasami jest ciezko i dzieki za wspoczucia ,i chiale ssie zapytac ile juz trenujesz??

murawa16
13-01-07, 19:24
pewnie masz wlasne gospodarstwo lenin??

lenin8912
13-01-07, 20:17
Nie mam wlasnego ,tylko jestem strszy od brata i ja musze wszytko robic <nie mam ojca>i pomagam matce,a czemu sie pyatsz o to gospodarstwo??

murawa16
13-01-07, 20:20
nie no myslalem ze masz gospodarstwo i dlatego ciezko pracujesz.Wyrazy wspolczucia ze powodu straty ojca :cry: Trzymaj sie chlopie i cwicz zeby pokazac innym ze sie nie podales.Pozdro