PDA

Zobacz pełną wersję : Kuracja odżywkowa



powermoc
28-11-09, 12:57
Witam mam STORMA , WITAMINY OLIMPA , OSTROWIE , CARBO , i mam pytanie czy Dokupić Mass xxl Czy nie bo mass xxl chciałem zastompywać posiłek w szkole A carbo pic po teningu i czy storma brać 2 razy w dni treningowe czy raz bo myślałem żeby wząści 2 razy po 7 gram a w dni treningowe 2 ray pa 10 ??

Sosna91
28-11-09, 13:08
Sam musisz odpowiedzieć na pytanie co do Mass XXL jak nie masz mozliwosc wtedy zjesc to kup.

co do Storma w DNT wystarczy raz.

m@bi
28-11-09, 13:34
Szczerze jak dla mnie kupowanie gainera to kasa wyrzucona w błoto mozecie sie ze mna nie zgadzać :) Ale drogie to, wole dobrze zjesc :P No ale jeśli naprawe nie masz jak jesc w szkole chodz to mnie dziwi :D shaker wyciagniesz i wypijesz :P a np serka wiejskiego nie zjesz :>?

niewula
28-11-09, 14:09
mabi gainery sa duzo tansze od bialka , ale ja tez jestem za tym ze lepiej kupic dobre zarcie tyle ze gainer wyjdzie taniej dla tego sie go kupuje

storm przed i po treningu a w dnt tylko rano
co do ostrowi i carbo to wsyp sobie porcje tego i tego i wymieszaj i pij po trneingu i z ranca

Sosna91
28-11-09, 14:11
mabi gainery sa duzo tansze od bialka

a co mają gainery do białka? pewnie że tańsze bo w większość to węgle.
ale Gainery nie są tańsze od węgli w pożywieniu.

tez nie używam, ale rozumiem jak ktoś nie ma wyjśćia.

m@bi
28-11-09, 14:27
Ze wszystkim z wami sie zgadzam :) Mi zawsze białko było cięzko uzupełnic to kupiłem ostrowie co do węgli to tego jest mnóstwo w kazdym pożywieniu :P Oczywiscie mam jeszcze Carbo i pijam ale to zalezy od dnia . Niestety mam prace że nie wiem kiedy wróce do domu to zawsze mam w zanadrzu 2 porcje ostrowii i Carbo wszystko jest zależne od czegos ^^