PDA

Zobacz pełną wersję : Worek



LOLOWIEC
27-11-09, 22:02
Elo. Kolega mi mówił że dla zdrowia oprocz silowni powinienem kupic sobie worek. Gadal ze od tego wzrosnie mi forma i kondycja. No i oczywiste ze bede lepiej mocniej celniej i szybciej uderzal. O miesniach mowil ze bardzo barki rosna od regularnego cwiczenia na worku. Co wy na to???

futrix
27-11-09, 22:10
forma i kondycja jak najbardziej pójdzie w górę o ile będziesz się przykładał do tych treningów.

Sosna91
27-11-09, 22:19
tak tylko jak technika kuleje to na razie popatrz na YT jak poprawnie uderzać i uderaj sobie na 50%,

i pamietaj o solidnej rozgrzewce przed woreczkiem, barki nadgarstki. bo są goście co przed silką jako rozgrzewke używają worka.

Tibex
27-11-09, 22:38
Elo. Kolega mi mówił że dla zdrowia oprocz silowni powinienem kupic sobie worek. Gadal ze od tego wzrosnie mi forma i kondycja. No i oczywiste ze bede lepiej mocniej celniej i szybciej uderzal. O miesniach mowil ze bardzo barki rosna od regularnego cwiczenia na worku. Co wy na to???

Już lepiej sobie pobiegać nie trzeba wydawać 80 zl +. Od tego lepiej ci wzrośnie forma i kondycja. A jak chcesz mocniej i celniej uderzać to zapisz się na boks przy złej technice kontuzji się nabawisz i złych przyzwyjaczeń to że pooglądasz filmiki na yt to nie znaczy że będziesz ogarniał technikę nic nie zastąpi trenera. Wątpię aby mięśnie barków wzrosły najwyżej się wzmocniły od masy jest siłownia.