PDA

Zobacz pełną wersję : Moj pierwszy cykl,



JacaGydnia
11-01-07, 20:38
witam

Mam problem co do cyklu , ogolnie trenuje 3 lata z przerwami. Wyszlo tak a nie inaczej ze moje przerwy w treningu musialy zaistniec i to mnie boli. Teraz w końcu mam sporo czasu i zamierzam odrobic to wszystko.Zamierzam przyzbrac na masiei chce kupic 200 tabs. metanabolu, mysle ze na 1-wszy cykl powinno wystazyc, myslalem tez na deką. Prosiłbym was o jakies porady na 1-wszy cykl.
wiek -20 lat
waga-85kg
wzrost- 180 cm

Obecnie posiadam Suplementy:
- nitrobolon
-kretyne
wiatminy , minerały oraz spora ilosc dobrego bialka..

grzehu
11-01-07, 20:56
na 1-szy cykl krótnie estry -meta,prop,ew.winstrol, deca odpada,100 mety wystarczy a żeby odrobić straty popracuj na diecie

JacaGydnia
11-01-07, 21:05
W sumie juz powoli powracam do pelni sił ale za miesiac zamierzam zaczac cykl. A jeszcze jedno pytanie, a na drugi cykl , ktory zamierzam zrobic w niedługiej przyszłosci to co było by godne uwagi?. Mowie ze peniadze zbytnio nie graja roli i zalezy mi na przyrostach i na zdrowiu.
Dzieki i Pozdr all

vold
11-01-07, 21:24
Na pierwszy cykl metanabol jest ok.

suple typu kreatyna zostosuj zaraz po cyklu sterydowym.

w trakcie cyklu dieta to podstawa odpowiednia ilość białka i węgli, po cyklu oczywiście odblokowanie


na pierwszy cykl również dobrym rozwiązaniem było by 100tabl. metki i testosteron propionicum, cykl ok 6 tygodni.


na drugi cykl nie ma się co narazie zastanawiać ale jak przydzie na to czas to chętnie udzielimy pomocy.




Pozdrawiam.

PowerBen
12-01-07, 00:19
Zgadzam sie z Val.... nie ma co zastanawiać sie co bedize za jakeś 3 miesiące . Skup sie póki co na tym co jest teraz , rozplanuj dobrze program treningowy , ustal kompletna diete , zaopatrz sie w takie suple jak Carbo i aminokwasy bcaa i odpalaj cykl nr. 1 . Przez cały czas mysl tylko tym. Jak wejdziesz na odblok i rozpoczniesz trochę luxniejsze treningi supl sie na utrzymaniu tego co wypracowałes na cyklu. Dopiero wtedy przyjdzie czs na planowanie nowych schematów.

JacaGydnia
13-01-07, 17:33
OK wielki dzieki , postapie tak jak mówicie.
Pozdrawiam i do następnego razu!. :wink: