PDA

Zobacz pełną wersję : Skarga do adminów



D3
26-11-09, 22:49
http://www.e-kulturystyka.info/showpost.php?p=290404&postcount=282


Szanowni Panowie,

nie wiem czy taki ton wypowiedzi skierowany do użytkownika przystoi osobie, która jest moderatorem działu. Każdemu mogą puścić nerwy, ale co jak co moderatorzy powinni dawać przykład swoją osobą i w szczególności trzymać nerwy na wodzy. Wnosiłbym o usunięcie kolegi arusa22 z funkcji moderatora.


Z poważaniem,
Narg

D3
26-11-09, 23:12
Również nie mam nic osobiście do Ciebie :).

Przyznaję, że mam tutaj na forum paru swoich faworytów, którzy mi pomogli i doradzili jak potrzebowałem, ale do wieszania ich zdjęć nad łóżkiem to jeszcze daleko, daleko...

Nie wiem również, gdzie to "szpanuje" w dziale doping, bo raptem założyłem tam 2 tematy (o ile pamięć mnie nie myli?) we własnej sprawie... ale nie będę wnikał w aberracje niektórych zielonych panów.

Ciężko mi uwierzyć w niektóre rzeczy, które opisujesz, ale to pozostawiam do rozpatrzenia Twojemu własnemu sumieniu :)

Pozdro ziomek

D3
26-11-09, 23:22
Co do tych niektórych rzeczy, chodziło mi o Twoje wymiary... :)

Ale już jak wspominałem pozostawiam do rozpatrzenia własnemu sumieniu.

D3
26-11-09, 23:59
Porównanie:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=21536 Tutaj kolega ma 41cm (jeszcze napisał OKOŁO) jak sam mówi
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=21536 Twoje 43cm w łapie.


Pozdro

Dementor
27-11-09, 00:15
Dałeś 2 takie same linki.

D3
27-11-09, 00:23
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=21092
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=21536

Tak powinno być.

Mea culpa

fallenursus
27-11-09, 00:23
przepraszam a gdzie ja bylem jak ten czeski film puszczali?
no ta..w kiblu ryczalem na offie :)

D3
27-11-09, 08:08
1. Nie ćwiczę od 2-3 miesięcy to raz. Poszukaj na forum uważnie, bo zamieszczałem staż.
2. Chwalisz się swoją genetyką to z pewnością osiągnąłeś już więcej niż kolega z linka. On z pewnością geny ma słabe.
3. Swoje zdjęcie zamieszczę, kiedy uznam to za stosowne. :happy: Niestety nie posiadam Twoich genów, więc będziesz musiał jeszcze poczekać :smile:
Twojego 45cm w łapie też na forum ani widu ani słychu o które Jaca prosił, więc?

Wypraszam sobie używania określeń typu "cwaniaczku" etc. skierowanych w moją osobę, bo ja ani razu nie użyłem określeń ad personam. Oznacza to, że jesteś jeszcze intelektualnie niedojrzały, więc nie będę z Tobą więcej dyskutował w tym temacie, bo obraża to mój intelekt.

jaca666
27-11-09, 08:22
Ja już nie mam nic do powiedzenia.Napisałem posta oto link:

http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=290462&posted=1#post290462

Dobrze przynajmniej że są na tym forum zieloni z którymi można się dogadać, pośmiać i poradzić na pw i nie tylko jak: Slim Shady czy Symu,Jolly,Hans 1237,Ciastek91,Voldemort a niektórzy wbijają w zwykłych użytkowników...szkoda z reszta wyżej wszystko co chciałem napisałem...

sts
27-11-09, 08:47
jak dzieci kłócić się o to czy ktoś ma tyle w łapie czy niema nie macie innych zmartwień w życiu,
problemów?

Może ja też powinienem się wyżalić bo mam osta od Jolliego od kilku miesięcy w sumie za free i jakoś mi nie znika a on ma to gdzieś.

hans1237
27-11-09, 08:59
chwile mnie nie było a tyle przegapiłem,proponuje na priv ustalic kilka rzeczy a nie pisac skargi do adminów,nie nie to nie jest ładnie.

sts
27-11-09, 09:18
chwile mnie nie było a tyle przegapiłem,proponuje na priv ustalic kilka rzeczy a nie pisac skargi do adminów,nie nie to nie jest ładnie.

no ładne to nie jest

Russel
27-11-09, 09:53
:lol::pray:

Hermann
27-11-09, 10:03
Z tą dziewczyną to masz racje pod warunkiem że nie jesteś po cyklu po którym sie nie odblokowałeś he he

D3
27-11-09, 10:11
jak dzieci kłócić się o to czy ktoś ma tyle w łapie czy niema nie macie innych zmartwień w życiu,
problemów?


W sumie mam inne zmartwienia w życiu, ale parę minut ze swojego cennego czasu poświęcę, aby parę rzeczy "wyprostować".

fallenursus
27-11-09, 14:38
w co mnie tu znowu wrabiaja? ten gosciu na focie jak ma 40 w bicu to jest baardzo dobrze btw:) ten suchar z niskim bf przez co wszyscy mysla ze jakis paker:twisted:

fallenursus
27-11-09, 14:44
a z tym wyzywaniem publicznie userow przez moderatorow,to lekkie przegiecie paly. no ale mysle ze admini i tak nic nie zrobia.

niewula
27-11-09, 15:18
narq zachowales sie troche jak dziecko z ta skarga , ale to takie moje skromne zdanie..
mozna sobie niektore sprawy wyjasnic prywatnie bez zadnych scenek na forum ale jak widac jeszcze do tego nie dojrzales, rozumiem ze jedna osobe lubisz bardziej a 2 mniej ale ogarni sie troche z tym lizaniem dupy xD

kubaCK
27-11-09, 15:20
mnie tam sie podoba, moze ktos wreszcie pocisnie co nie ktorych modow... wiele dziwnych sytuacji widzialo to forum.

hans1237
27-11-09, 15:41
powiem wam,ze ewidentnie z nudy szukacie zaczepki i znowu jak jest okazja to jest nagonka na zielonych,wiadomo nie wszystko sie musi podobac kazdemu jesli komus nie pasuje praca danego moda to proponuje pisac otwarcie a nie jak kolega kubakorona,i moja rada jest taka,znajdźcie sobie zajecie na tyle absorbujace czas zeby nie nudzic sie na forum i szukac h do d



Ps,siedze na pewnym forum niewazne o jakiej tematyce,przez 3 miechy mam juz 3 bana, wiecie za co??za to ze pyskuje modom.

D3
27-11-09, 16:41
narq zachowales sie troche jak dziecko z ta skarga , ale to takie moje skromne zdanie..
mozna sobie niektore sprawy wyjasnic prywatnie bez zadnych scenek na forum ale jak widac jeszcze do tego nie dojrzales, rozumiem ze jedna osobe lubisz bardziej a 2 mniej ale ogarni sie troche z tym lizaniem dupy xD


niewula, parę wyjaśnień, bo może do Ciebie te rzeczy nie docierają.


1. Osobiście nie zostałem obrażony w tamtym poście.
2. Jako uczestnik tego forum mam prawo zgłosić wszelkiego rodzaju "nieprawidłowości" do adminów, więc skorzystałem z tego prawa.
3. Zrobiłem to na forum publicznym, a nie in abstentia.


Jak przestaniesz myśleć jak dziecko to zrozumiesz, bo pewnie jeszcze dalej jesteś w szkole i skarga Ci się kojarzy z donoszeniem do pani nauczycielki.

Fehu
27-11-09, 17:51
A ja "skorzystam" z okazji i zapraszam do działu HP ;D

Marurka
27-11-09, 19:48
A ja prosze o spokoj :D

Russel
27-11-09, 21:34
Panowie tez mam problem mam 34 w łapie ale kolega powiedział ze po treningu a ja mierzyłem poprostu 2 ręce razem i jeszcze kawalek pleców teraz sie zastanawiam czy mam sie z tego wyspowiadać bo gryzie mnie sumienie
p.s
chciałem tez coś rydzykowi odpalić z tego tytułu ale nie wiem czy moge bo nie doszedł mi jeszcze mój nowy moher z allegro

pomoże ktoś??????????????????????????????????

Sosna91
27-11-09, 22:11
ja nie udzielam sie w temacie, bo nie mnie dotyczy i mi w sumie obojętne ale napisze tylko ze admini nic nie zrobią ;] widziałem Marcin był przeczytał temat i tyle.

a teraz juz spokój wszyscy,

D3
27-11-09, 22:15
Panowie tez mam problem mam 34 w łapie ale kolega powiedział ze po treningu a ja mierzyłem poprostu 2 ręce razem i jeszcze kawalek pleców teraz sie zastanawiam czy mam sie z tego wyspowiadać bo gryzie mnie sumienie
p.s
chciałem tez coś rydzykowi odpalić z tego tytułu ale nie wiem czy moge bo nie doszedł mi jeszcze mój nowy moher z allegro

pomoże ktoś??????????????????????????????????



Russel, akurat o to w tym nie chodzi :twisted:

Russel
27-11-09, 22:25
Spoko dla mnie spory są czym normalnym międzyludzkim

Tylko fajnie jak takie rzeczy obraca się w żart bo takie forum ma służyć temu żeby wymieniać sie poglądami i cennymi info, tworzyć jakaś fajną zgraną grupe ludzi ze wspólną pasją.

trzeba uszanować wszystkich
-tego co sadzi koks i mówi o tym otwarcie bo trzeba jego wybór
-ale i to ze ktoś się czai i mówi ze nie sadzi, a tak naprawde zapierdala jak na kradzionym rowerze
- i tego co wogole nie bierze bo nie chce, mama mu nie pozwala czy dlatego bo jest za drogo


To że ktoś ma 392837982739823 cm na łapie a że ktoś 1 też, na tym forum każdy za wszelka cene chce być najlepszy chyba i to jest jego główny problem

p,s
Chcialem rozładować atmosfere ale chyba źle wszedłem w wątek
mowie wam panowie dajcie sobie trochę siana niech każdy zapierdala jak może na swoje konto i wszyscy będą zadowoleni

D3
27-11-09, 22:31
Źle mnie trochę zrozumiałeś :happy:
Zgadzam się z wszystkim oprócz "szanowania wszystkich". Tutaj mam trochę inne zdanie na ten temat, ale to jest pikuś.
Nie spodobało mi się to, że arus - jako mod - użył paru niezbyt ładnych określeń w stosunku do jacy i uważam, że to nikomu - a w szczególności modowi - nie przystoi. Proste jak świński ogonek!


A na rozładowanie emocji...
http://ols.blox.pl/2009/10/Drogie-Google-mam-12-lat-i.html

hans1237
27-11-09, 22:44
russel sogacz za teks ''zapierdala jak na kradzionym rowerze'' od dzisiaj jest to juz mój tekst wpadnij do mnie na wieś to postawie ci piwo.

niewula
27-11-09, 22:49
na tym forum każdy za wszelka cene chce być najlepszy chyba i to jest jego główny problem

sog :P

hans1237
27-11-09, 22:54
jak to?jak najlepszy?? Ja jestem najlepszy i nawiekszy na całym forum hahahah:yawn:

jaca666
27-11-09, 22:57
Ja z Arusem wszystko sobie wyjaśniliśmy na pw i uważam temat za zamknięty...