PDA

Zobacz pełną wersję : Doświadczeni - pomocy!



madzia1991247
26-11-09, 21:51
Witam wszystkich forumowiczow :)
Jestem nowa na forum, a zalozylam konto poniewaz przede mna wazna decyzja. Jak pewnie zauwazyliscie jestem dziewczyna.
Moj problem jest nastepujacy: jestem szczupla, nie mam nadwagi itp. ale ta szczuplosc jest widoczna tylko kiedy jestem ubrana. W rzeczywistosci mam zgromadzony tluszczyk tu i tam- zwlaszcza na brzuchu. Moim celem jest zrzucenie od 3 do 5 kg. Nie zalezy mi na super szybkich efektach. To moze zostac osiagniete po miesiacu. Sek w tym, ze nie chce przerabiac tego na miesnie tylko pozbyc sie tluszczu poprzez zrzucenie na wadze. Setno problemu: nie ma mowy o diecie albo cwiczeniach, bo mam teraz duzo nauki i nie znajduje czasu ani sily na cwiczenia. Jesli chodzi o diete to od 3 lat nie przekraczam dziennego limitu 1200, wiec zmniejszac tej ilosci nie bede bo popadne w chorobe zywieniowa ;) W zwiazku z tym szukam pomocy w dopingu. Zastanawiam sie nad clenbutarolem i salbutamolem. Ktory z tych srodkow pomoze mi osiagnac chciany efekt przy niewielkich skutkach ubocznych ( strasznie obawiam sie skurczy).

Z gory dzieki a odp. :*

Wiki
26-11-09, 21:53
musisz być chyba bardzo zdesperowana że to czytam :lol:.

odradzam jakiekolwiek sterydy kobietom. Weź się za siebie leniuchu :P

madzia1991247
26-11-09, 21:55
skoro juz przeczytales to prosze- wypowiedz sie.... mozna powiedziec ze jestem zdesperowana- bo jak pisalam- nic juz prawie nie dziala... HELP PLZ!

fallenursus
26-11-09, 22:02
dopracuj diete i trening. bez tego nawet kilo clen'a Ci nic nie da.
bardzo dobre efekty u kobiet daje anavar. mniej skutkow ubocznych -jesli wogole jakies wystapia- niz clen. ale jak juz napisalem wczesniej, najpierw dieta/trening na 110%.
dawki var'u dla kobiet .....najpierw dieta/trening 110%

ps. musialabys pokazac sie, czy wogole tobie warto cos brac.SERIO

Wiki
26-11-09, 22:07
właśnie, bo pewnie w ogóle nie ma się z czego odchudzać :)

madzia1991247
26-11-09, 22:12
wszyscy mi mowia, ze mam obsesje i nie powinnam juz myslec o odchudzaniu. Od dwoch lat trzymam wage ale ja bym chciala miec idealnie plasku brzuch. inaczej mam zepsute kazde wakacje bo sie wstydze wyjsc bez koszulki na plaze... moze przesadzam ale robie to w 100% dla samosatysfakcji i poprawy nastroju- a to przeciez bardzo wazne :) I powtarzam: na diecie jestem od trzech lat- nie przekraczam limitu a jak zdarzy mi sie cos slodkiego to sporadycznie... nie lacze weglowodanow z bialkami... a cwiczyc- cwiczylam ale po tym jak schudlam 3 lata temu to juz bardziej nie moglam zejsc z wagi... chce sie tylko pozbyc '' tluszczyku'' wiec prosze- doradzcie mi cos skutecznego... moze byc na recepte- mam tate lekarza ;)

D3
26-11-09, 22:12
Kurcze nie rozumiem jednego... diety trzymać nie możesz, ćwiczyć nie możesz, a za sterydy chcesz się brać? Fallen ma w 100% rację, kilo clen'a nawet Ci nie pomoże jeśli nie będzie odpowiedniej diety i treningu.


nie lacze weglowodanow z bialkami...


Nie wiem co to za dieta, ale to jest jakaś kompletna bzdura, a nie dieta. Spróbuj CKD może.

madzia1991247
26-11-09, 22:13
ale chodzi o to ze tradycyjne cwiczenia mi juz nie pomagaja a na silownie ani aerobowe nie mam czasu! a DIETE STOSUJE OD 3 LAT!

slim shady
26-11-09, 22:15
Setno problemu: nie ma mowy o diecie albo cwiczeniach, bo mam teraz duzo nauki i nie znajduje czasu ani sily na cwiczenia.
Po prostu Ci się nie chce


Jesli chodzi o diete to od 3 lat nie przekraczam dziennego limitu 1200
a z czego dostarczasz te kalorie ?

ile masz wzrostu i wagi ?

a doping bez diety i ćwiczeń nic Ci nie da

D3
26-11-09, 22:15
Tradycyjne ćwiczenia nie spalają tłuszczu tak jak cardio/interwały itd. A to co nazywasz dietą, to nie dieta, a jakieś pomieszanie z poplątaniem. Tyle w tym temacie.

fallenursus
26-11-09, 22:16
mysle ze rozmowa z psychologiem a nie pytania na forum o sterydy.

D3
26-11-09, 22:18
Pełna zgoda.

madzia1991247
26-11-09, 22:18
Czyli wg Was moja 'dieta' nie jest 'dieta'? uwazam ze dieta: im mniej kalorii tym lepiej - jest idealna. Zwlaszcza ze jem posilki o malej kalorycznosci ale 4-5 razy dziennie i o stalych porach- to teraz jest uwazane za najrozsadniejsza diete/ poza tym nie potrzebuje zadnych porzadnych diet bo mam zaledwie te 3, 4 kg do zrzucenia ;)

D3
26-11-09, 22:22
Czyli wg Was moja 'dieta' nie jest 'dieta'? uwazam ze dieta: im mniej kalorii tym lepiej - jest idealna.


I takie myślenie Cię właśnie dyskwalifikuje. Nie masz zbytniego pojęcia o diecie, bo dieta a jedzenie mniej to są po prostu dwie różne rzeczy. Tekst o nie łączeniu białka z węglowodanami jest genialny, bo węgle transportują białko... także tutaj zaliczyłaś "fail'a" tą wypowiedzią.
Zapraszam do działu dieta, tematy podwieszone o redukcji, a nie do dopingu.

madzia1991247
26-11-09, 22:24
Pytam sie Was poniewaz na tym wlasnie forum wyczytalam ze clen'a i sally wszyscy zalecali- mowiac ze daje niezle efekty i np. po miesiacy chudli 12 kg... wiec skoro ja chce tylko 3-4 kg to samo przyjmowanie nie wystarczy? Co powinnam zmienic w swojej diecie?

fallenursus
26-11-09, 22:24
http://i76.photobucket.com/albums/j8/Witherite12/BlogpostNO.jpg
http://s.bebo.com/app-image/9496625147/9493092119/PROFILE/www.wishafriend.net/bebo/dumbblonde/images/result2.gif

slim shady
26-11-09, 22:26
uwazam ze dieta: im mniej kalorii tym lepiej - jest idealna.
beznadziejna

posilki o malej kalorycznosci ale 4-5 razy dziennie i o stalych porach- to teraz jest uwazane za najrozsadniejsza diete
czytaj dalej kobiece pisma


poza tym nie potrzebuje zadnych porzadnych diet bo mam zaledwie te 3, 4 kg do zrzucenia
czyli bez metody na usuwanie tłuszczu .... chcesz pozbyć się tłuszczu !

bym Ci pomógł i kilkoro osób na pewno też tylko szkoda mi sie rozpisywać jak i tak tego nie zastosujesz,
i tak zrobisz jak chcesz, weźmiesz te środki, przyniosą wiecej złego niż dobrego ale postawisz na swoim

po za tym tłuszcz spala się na całym ciele, a nie tylko na brzuchu, więc tracisz na twarzy, nogach, piersiach, tyłku i gdziekolwiek się da,

D3
26-11-09, 22:27
Co powinnam zmienic w swojej diecie?


Dział dieta - > załóż nowy temat -> podaj odpowiednie dane -> rozpisz swoją dietę i daj do oceny -> -> czekaj cierpliwie na odpowiedź

Fallen coś uszczypliwy dzisiaj jest. To pewnie przez tego offa :twisted:

madzia1991247
26-11-09, 22:30
wiecie jakie sa kobitki ;) wszystko bysmy chcialy bez wysilku ;) Powiem Wam jak ja sie zapowiadam: 165cm, 53kg, biust: 87, talia: 68, biodra 90.... i Wszystko mam stosunkowo szczuple.. tylko ta oponka okropna... :(

D3
26-11-09, 22:31
Dział dieta!

madzia1991247
26-11-09, 22:34
dobrze - zaraz tam powedruje.. ale jeszcze jedno pytanie: bylam dzis w sklepie z odzywkami i pytalam o te same rzeczy co tu-na forum. Facet powiedzial mi ze efedryna i clenbuterol sa ogolnie zakazane bo jest to ingerencja hormonalna co ma bardzo przykre skutki. Powiedzialam mu tez ze chce schudnac niewiele bez uprawiania sportu- on popatrzyl na mnie i powiedzial ze z doswiadczenia wie po zonie i jej przyjaciolce ze da sie- i polecil mi Clenbutrox. Czyli jednak cos mogloby mnie uratowac...

slim shady
26-11-09, 22:36
taaak CI specjaliści w sklepach z odżywkami ;) byle zarobić na nie wiedzy,

fallenursus
26-11-09, 22:37
tylko ta oponka okropna... :(
we call it -prosperity :twisted:

moja panienka dosc szybko zrozumiala ze bez budzenia sie o 430 rano i szorowania na silownie malo zdziala. nic sie nie odchudzi jak dobry trening silowy i aero z rana naczczo+odpowiednia dieta. mysle ze spokojnie mogla bys jesc 2x tyle co teraz...
saa napewno nie dla ciebie.

madzia1991247
26-11-09, 22:42
na pewno nie bede rezygnowac ze snu. Musze byc wypoczeta w tygodniu zwlaszcza ze mam mature w tym roku. A przede wszystkim chcialam brac tablety zamiast cwiczyc bo musze to robic pokryjomu! rodzice zauwazyliby jak bym na silownie chodzila a matka mi juz pol roku temu grozila ze jeszcze raz mnie przylapie na ''odchudzaniu'' i pojdzie ze mna do psychiatry ;/ dlatego musze robic cos czego ona nie zauwazy - czyli musze jesc posilki, przynajmniej niektore, jakie ona szykuje (dlatego dieta odpada)... stad moja koncepcja o przyjmowaniu srodkow doustnie..

slim shady
26-11-09, 22:45
trudno, przeczekaj do maja będzie 5 miesięcy wolnego

ale widzę ze masz to samo z głową co moja dziewczyna, i nie przekonasz jej, żeby się nie odchudzała ... pomimo że jest bardzo chuda

madzia1991247
26-11-09, 22:48
tak wyglada moja sytuacja.. to nie moje zdjecie ale dokladnie ta sama figura i.. ten sam problem... - gdyby opuscila reke to wiadomo ze inaczej by sie prezentowal...

slim shady
26-11-09, 22:57
mi się podoba ;)

madzia1991247
26-11-09, 22:59
tak, bo patrzysz okiem mezczyzny... ale mi jako kobiecie wydaja sie olbrzymi... i nieatrakcyjny... poza tym chcialabym zeby kosci miednicy mi tak wystawaly... a z tym 'brzuszydlem' to nierealne... Dobrze - nie mecze Was juz wiecej... dzieki za wszystkie porady.

Pzdr

Riddick23
26-11-09, 23:00
masz rower???? Jak masz wsiadaj i zapierniczaj na nim...bo biegac to pewnie nie masz ochoty... skakanka jest wedlug mnie b.dobra,i ewentualnie jakis spalacz tluzczu sobie zapodaj nic wiecej!!! http://www.youtube.com/watch?v=FqmYSjE6C2Y&feature=SeriesPlayList&p=83E38794B2FE1E23 zobacz sobie filmiki z tej serii

madzia1991247
26-11-09, 23:02
hm...najlepsze jest to ze bieganie mam za soba.. przez poltora roku biegalam dwa razy w tygodniu.. potem przerzucilam sie na steper... ale za intensywnie chodzilam i go rozwalilam... ale po tych cwiczeniach mialam nogi jak kon- umiesnione... niekobiece...

Riddick23
26-11-09, 23:02
ale bez jaj....masz super sylwetke,nie niszcz sobie zdrowia jakimis sterydami slonko,cwicz i jeszcze raz cwicz sport to zdrowie... pozdrawiam...

Riddick23
26-11-09, 23:18
polecam tez lekture bardzo ciekawa
Leszek Michalski-KULTURYSTYKA-Kształtowanie Sylwetki
znajdziesz tam wszystko co powinnas wiedziec aby osiagnac Swoj cel , jest tam rowniez sporo tez wlasnie dla kobiet jak i diecie itd.

D3
26-11-09, 23:18
Zamieść zdjęcie brzucha od przodu z podniesionymi rękami/opuszczonymi rękami. Również daj zdjęcie brzucha jak się "schylasz" z profilu (chodzi o to jak brzuch jes zmarszczony).

fallenursus
26-11-09, 23:52
ty masz wieksze problemy niz odchudzanie dziecko.
a po drugie smierdzi mi to prowokacja.

madzia1991247
26-11-09, 23:56
zadnej prowokacji ;) raczej DESPERACJA.... a zdjec nie umieszcze bo sie najzwyczajniej w swiecie wstydze...................! Mam chyba jedno zdjecie gdzie mniej wiecej widac moja figure.....ale nie jestem w kostiumie ani nic... tylko w sukience

madzia1991247
26-11-09, 23:59
nie wiem czy to cos da... mam tu tylek jak J.LO. ;p ale tak wyszedl na zdjeciu... wydaje mi sie ze normalnie jest mniejszy ;P a przynajmniej mam taka nadzieje...

fallenursus
27-11-09, 00:03
jak co normalni ludzie co sie znaja tlumacza ze bez wysilku fizycznego i odpowiedniej diety gowno zdzialasz, i to z obojetnie czym co bys wziela. to albo masz maly rozumek,wezmiesz,i bedziesz wygladac jak oswiecim.wyladujesz w szpitalu z kroplowka w lapce i papu w plynie. sadze po twoich odpowiedziach ze jednak wizyta u psychologa,potem dietetyka i trenera nie byla by tu naprawde zlym pomyslem.najlepiej zabierz na te spotkania rodzicow, skoro przed nimi ''muszisz sie ukrywac''
za duzo magazynow kupujesz, i za duzo tv ogladasz. zacznij sie uczyc do tej matury juz teraz bo widze ze ci ciezko wchodzi.

fallenursus
27-11-09, 00:05
nie wiem czy to cos da... mam tu tylek jak J.LO. ;p ale tak wyszedl na zdjeciu... wydaje mi sie ze normalnie jest mniejszy ;P a przynajmniej mam taka nadzieje...

i'd hit that:twisted::twisted:

D3
27-11-09, 00:06
Zamieść zdjęcie brzucha od przodu z podniesionymi rękami/opuszczonymi rękami. Również daj zdjęcie brzucha jak się "schylasz" z profilu (chodzi o to jak brzuch jest zmarszczony).


J/W! Jeśli nie zamieścisz zdjęć to ciężko jest cokolwiek powiedzieć czy masz za duży brzuch/tyłek/głowę whatever.
Nikt Ci tutaj z fusów nie wywróży.

Te fotki się nadają na naszą klasę, a nie na forum.

P.S Ja tam tyłek JLO lubię! :twisted:

madzia1991247
27-11-09, 00:08
Nie chce sie wymadrzac ale panowie- kolor wlosow niec nie znaczy... Jestem w 3 najlepszym LO w Polsce i matme rozszerzona mam w malym palcu... ale to nie zmienia faktu, ze bedac kobieta mam tez fizjologiczne potrzeby! a to ze nie chce sie pogodzic z niektorymi Waszymi teoriami jest wynikiem tego, ze przegladajac wiele stron z takimi forami ludzie mieli drastycznie zroznicowane opinie! wiec podwazajac Wasze tezy i podajac contr-argumenty bazuje na wypowiedziach innych 'znawcow'

jpMLN
27-11-09, 00:09
fallenursus (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=12885)

Dokładnie to do niczego nie dąży , najlepiej zacznij się uczyć laska do tej matury ;o

Albo zacznij chodzić na dyskoteki i " wkręć " się w towarzystwo które " pudruje " :P nos. Skumpluj się z nimi i zacznij pudrować z nimi , zapewniam że schudniesz lecz nie polecam.

to już pisałem ze śmiechu i żal mi Cię jak widzę co piszesz i szkoda mi tych co się męczą i piszą Ci by przemówić Ci do rozsądku a ty i tak swoje zrobisz .

Diete + trening / rób brzuszki w domu - może pomoże. ;]

fallenursus
27-11-09, 00:10
. stad moja koncepcja o przyjmowaniu srodkow doustnie..


niech ktos inny.... bo dostane wkoncu bana:twisted:

D3
27-11-09, 00:11
Nie chce sie wymadrzac ale panowie- kolor wlosow niec nie znaczy... Jestem w 3 najlepszym LO w Polsce i matme rozszerzona mam w malym palcu... ale to nie zmienia faktu, ze bedac kobieta mam tez fizjologiczne potrzeby! a to ze nie chce sie pogodzic z niektorymi Waszymi teoriami jest wynikiem tego, ze przegladajac wiele stron z takimi forami ludzie mieli drastycznie zroznicowane opinie! wiec podwazajac Wasze tezy i podajac contr-argumenty bazuje na wypowiedziach innych 'znawcow'


Szukaj w takim razie pomocy na "tychże" forach. Tam Ci polecą całe zaplecze z apteki i nie będziesz musiała nic robić tylko oglądać aeroby w telewizji w celu stymulacji.

fallenursus
27-11-09, 00:12
Nie chce sie wymadrzac ale panowie- kolor wlosow niec nie znaczy... Jestem w 3 najlepszym LO w Polsce i matme rozszerzona mam w malym palcu... ale to nie zmienia faktu, ze bedac kobieta mam tez fizjologiczne potrzeby! a to ze nie chce sie pogodzic z niektorymi Waszymi teoriami jest wynikiem tego, ze przegladajac wiele stron z takimi forami ludzie mieli drastycznie zroznicowane opinie! wiec podwazajac Wasze tezy i podajac contr-argumenty bazuje na wypowiedziach innych 'znawcow'

szmaciaz nas pociagnol na 5 stron,

wychodze

D3
27-11-09, 00:13
Myślę, że jak voldemort przyjdzie to zamknie/usunie ten temat.

madzia1991247
27-11-09, 00:14
Widze ze zamiast na pomoc mozna liczyc u Was tylko na kwestie ''wszystko robisz zle, niz nie zdzialasz'' itp. ;/ a spojrzcie na siebie! polowa z Was to albo grube dziadki, chcacy podbudowac sobie ego albo ''zbyt przypakowane'' dresiki.... a przede wszystkim - Wy, mezczyzni, w ogole nie rozumiecie kobiecych kompleksow- jesli jakas takowe ma to nie pogodzi sie z nimi tylko szuka wszystkich desek ratunku.

C'est fini!

D3
27-11-09, 00:18
Pomocy to powinnaś szukać u psychologa, jak już wcześniej zasugerował fallen. Czym innym jest chudnięcie z głową, a czym innym to co Ty uprawiasz. Jest różnica między mądrym odchudzaniem, a głupim. Dla niektórych granica jest jasna, dla niektórych niestety nie. Myślę, że już nie muszę Ci pisać do której grupy Ty się zaliczasz.

pimols
27-11-09, 13:02
J/W! Jeśli nie zamieścisz zdjęć to ciężko jest cokolwiek powiedzieć czy masz za duży brzuch/tyłek/głowę whatever.
Nikt Ci tutaj z fusów nie wywróży.

Te fotki się nadają na naszą klasę, a nie na forum.

P.S Ja tam tyłek JLO lubię! :twisted:
co ona ma do tylu JLO? PRECZ

szmaciaz nas pociagnol na 5 stron,

wychodze

wysiadles psychicznie sieeetttt
xDDD
nie dziwie sie.

bullet
27-11-09, 13:05
podobnie jak koledzy: wygladasz dobrze i nie trzeba ZADNYCH sterydow zacznij troche biegac i poczytaj tutaj o dietach a jak chcesz miec za 14 dni plaski brzuch to zrob takie cos http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19543&highlight=pytanie+CKD w połączeniu z http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13250&highlight=aerobiczna+6

sprawdzone- gwarantuje efekty

Wiki
27-11-09, 13:34
podobnie jak koledzy: wygladasz dobrze i nie trzeba ZADNYCH sterydow zacznij troche biegac i poczytaj tutaj o dietach a jak chcesz miec za 14 dni plaski brzuch to zrob takie cos http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19543&highlight=pytanie+CKD w połączeniu z http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13250&highlight=aerobiczna+6

sprawdzone- gwarantuje efekty

przecież napisała gdzieś na początku że nic jej się nie chce ćwiczyć i że nie ma na to czasu. Więc będzie Ciężko przez duże C :D. Ale wystarczy jeszcze mniej jeść i więcej spacerować :smile:

vold
27-11-09, 15:56
No ładnie chwilke mnie nie było a tu tyle czytania :)

Jak facet o coś zapyta to odpisujecie przez tydzień,

a jak kobitka zapyta to chwila i tyle odpowiedzi że masakra,

Czyli dzieci moje kochane widać że jesteście zdrowi :)

vold
27-11-09, 15:58
nie wiem czy to cos da... mam tu tylek jak J.LO. ;p ale tak wyszedl na zdjeciu... wydaje mi sie ze normalnie jest mniejszy ;P a przynajmniej mam taka nadzieje...


Na temat tego zdięcia to się nie wypowiedam , Jestes zjebista :)

vold
27-11-09, 16:04
Jeśli chcesz spalić ten zbedny tłuszcz, chodz ja na tych zdięciach go nie wiedze i cos mi się wydaje że przesadzasz, na moje oko jest git :)

wiadomo że odpowiedni trening jak i dieta to najwazniejsze,

ale pytanie napisałaś w dziale doping wiec nie powinne ale doradze,

żaden clenbuterol , po co Ci to dużo na tym nie zdziałasz a tylko ręce Ci się będą trzęsły i za fajnie nie będzie Ci się uczyło,

Najlepszym domiejscowym był by podskórny helios ale i tak w twoim przypadku wybrał bym efedryne ponieważ pomoze w spalaniu , zmniejszy apetyt, zajebiście pomoze w nauce bo działa pobudzajaco.

.

vold
27-11-09, 16:09
zadnej prowokacji ;) raczej DESPERACJA.... a zdjec nie umieszcze bo sie najzwyczajniej w swiecie wstydze...................! Mam chyba jedno zdjecie gdzie mniej wiecej widac moja figure.....ale nie jestem w kostiumie ani nic... tylko w sukience


Cała załoga forum prosi o wiecej fotek :)

Wtedy bedzie mozna doradzic tak całkiem profesjonalnie.

D3
27-11-09, 16:51
Znajdź sobie dobrego buhaja, żeby Ci pupę przetrzepał 3xdziennie, a zanim się obejrzysz to tłuszczyk pozostanie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem :)

vold
27-11-09, 16:56
Kilka dni całonocnego trzepania futrzaka i po kłopocie.

PS: Apropo moich wypowiedzi to odrazu mówie że nie czytałem całego tematu bo mi sie nie chciało, wiec moje odpowiedzi mogą nie być ok.

Marurka
27-11-09, 18:07
tak, bo patrzysz okiem mezczyzny... ale mi jako kobiecie wydaja sie olbrzymi... i nieatrakcyjny... poza tym chcialabym zeby kosci miednicy mi tak wystawaly... a z tym 'brzuszydlem' to nierealne... Dobrze - nie mecze Was juz wiecej... dzieki za wszystkie porady.

Pzdr

A ja patrze okiem kobiety i uwazam ze przesadzasz :) Moge Cie zapewnic ze odstajace kosci miednicy wcale nie sa sexy :) Uwierz mi wiem co mowie.
P.S. Nie zrozum mnie zle ale mysle ze dziewczyny z Twoim wygladem to chyba sobie lubia ponarzekac zeby im ktos powiedzial jakie to one sa sliczne i co one od siebie chca. Wiec daj sobie na luz :D Pozdro.

patryk1336
27-11-09, 18:36
no a ja spojzalem na zdjecie i sie zakochalem xD:))

jaca666
27-11-09, 18:43
Znajdź sobie dobrego buhaja, żeby Ci pupę przetrzepał 3xdziennie, a zanim się obejrzysz to tłuszczyk pozostanie tylko nieprzyjemnym wspomnieniem :)

Co prawda to prawda wskazane tez jest 2-3 razy dziennie porządnie poskakać na antenie i załatwione...

madzia1991247
27-11-09, 18:44
Dziekuje Wam wszystkim! Przyznaje sie ze lubie slyszec komplementy.. ale mam od tego chlopaka... moge nawet zgodzic sie z opinia ze nie tyle co przesadzam ale nawet juz mam to w psychice... Tylko ze ja naprawde czuje do siebie wstret... ze wzgledu na ten brzuch wlasnie... nie wiem czemu tak mam i zdaje sobie sprawe ze mezczyzni lubia wiecej cialka... ale ja przezywam latem taki dramat! jeszczez 2 lata temu kochalam basen i bylam na nim co tydzien... ale w pewnym momencie zaczelam sie nawet wstydzic tam pokazywac... Kiedys marzylam o tym, zeby byc modelka/ wzrost mi na to nie pozwolil- a teraz najwiekszym pragnieniem jest spalenie tego nadmiaru :(

jaca666
27-11-09, 18:50
Znam się co nie co na dietetyce i treningu więc mogę Ci pomóc ale musiałabyś pokazać się więcej i najlepiej bez koszulki żebym mógł ten brzuszek obejrzeć...

D3
27-11-09, 18:58
Znam się co nie co na dietetyce i treningu więc mogę Ci pomóc ale musiałabyś pokazać się więcej i najlepiej bez koszulki żebym mógł ten brzuszek obejrzeć...


Hola, Hola panie kolego, ja byłem pierwszy! :smile:

Ja to nie tyle co muszę obejrzeć fotki, ale bym musiał dotknąć Twój brzuszek, aby własnoręcznie ocenić Twój poziom tłuszczyku :twisted:

slim shady
27-11-09, 18:58
1. Zmieniasz tryb odżywiania na zdrowy i ustawiasz tak bilans kaloryczny żeby był na lekkim minusie
2. Zaczynasz wdrążać w życie aeroby. Myślę że dasz radę na początku pochodzić na steperze/poskakać na skakance te 30 minut z 3-4 razy w tygodniu
3. Możesz dorzucić do tego pilates i rozciąganie (fajna sprawa u kobiet)
4. Nie zapomnij o regeneracji bo szybko się zajedziesz. Czyli 8 h snu co najmniej, odpowiednie posiłki po treningu, poproś chłopaka o masaż ;)
5. Przy odchudzaniu organizm traci wiele składników, które powinnaś na bieżąco uzupełniać. Przyda Ci się kompleks witamin i minerałów.
6. Jak chcesz się wspomagać jakimiś środkami to polecam Omega 3, l-karnityna, zielona herbata (najlepiej w kapsułkach), czosnek w kapsułkach. Jak chcesz to możesz pić łyżkę octu jabłkowego i jeść wapń. Warto również dorzucić błonnik. Jeśli chcesz jakiegoś spalacza to możesz pod koniec odchudzania kupić np. Thermo Stim Olimp nie jest nie wiadomo jak mocny a robi swoje. Body Fire z ActivLaba i Scorch też sa ok.

jaca666
27-11-09, 19:04
Hola, Hola panie kolego, ja byłem pierwszy! :smile:

Ja to nie tyle co muszę obejrzeć fotki, ale bym musiał dotknąć Twój brzuszek, aby własnoręcznie ocenić Twój poziom tłuszczyku :twisted:

Oki stary napieraj...w sumie ja już mam nadajnik od jakiś 2 lat więc dupa!!!!!!!!!

Marurka
27-11-09, 19:51
hehe jak to sie mowi widziały gały co brały :P było do przewidzenia ze w zestawie jest GPS :))

jaca666
27-11-09, 19:52
I nie żałuję a na awatarze jest owoc naszego związku...

Marurka
27-11-09, 19:54
Widziałam juz wczesniej :) Tylko pozazdroscic :)

pimols
29-11-09, 15:51
jaca 666
fajny ten twoj maly
ale on jeszcze nie wie co tata mu tam szykuje za lekarstwa na zas jak dorosnie

hahah na poczatku odzywki potem "zachoruje" i bedzie tzreba lekarstwa...

Dawidhardcore
03-12-09, 13:01
Mi pomoglo jedzenie platkow i jablka i wieczorne bieganie<ale oczywiscie z tym skonczylem;pbo chcialem nabrac na masie;)