PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z tym co zawsze - duży brzuch



Madox_18
11-01-07, 19:51
Siemanko wszystkim. Może zacznę tak mam 17 lat no w tym roku 18 jestem piłkarzem ale od małego borykam sie z pewnym problemem... otóż mam brzuszek nie jest on wielki w porównaniu do tego co wcześniej było ale jak na piłkarza przystało nie pasuje mi on tz. przeszkadza... przy wzroście 180 cm mam 74 kg wagi... czy moglibyście mi coś doradzić abym stracił ten brzuch i miał rzeźbe tz. 6-ciopak zamiast tego co teraz mam...

:arrow: Od wczoraj robie a6w ale nie wiem czy to coś poradzi ...

:idea: Myślałem nad aerobami żeby zgubić tłuszczyk (mam tez kłopot z udami troche za duże) a później wyrobić rzeźbe.. czy to dobry pomysł?

Mam diete w której nie jem wogóle słodyczy i zbednych wegli... a dużo białka sery melko jajka itp.

czy to jest dobre pomóżcie... z góry thx :)

Kakashi
11-01-07, 20:01
no wiesz to ze masz duze uda to chyba dobrze bo z teg co widziałem to wiekszosc piłkarzy tak ma:P

jesli wytrwasz i zrobisz cała a6w to podejrzewam ze 6cio pak powinno juz było widac:P

74 kg na 180cm to moim zdaniem naprawde niewiele...ten brzuch nie moze byc az tak duzy...no ale spoko:P aeroby sobie odpósc na pewno na treningu dostajesz odpowiednia dawke :P

Marcin909
11-01-07, 20:16
wes zrub sobie post ,a gdy jestes głodny to wypij szklanke wody.nie jedz często jedz co posiłek w duzych porcjach ale oprócz tego nic nieprzekąsaj,ale ci powiem nie jest zle 74kg 180cm cwicz brzuszki a puźniej nie będzie brzucha widac pozdro

Bugiel
11-01-07, 20:40
Marcin909, jak zrobi sobie post to jakzawsze organizm zadziala tak:

straci brzuch -> nadwatli miesnie w skutek pobierania z nich bialka-> bedzie chudy -> zacznie jesc -> organizm zacznie magazynowac tluszcz na kolejny okres glodu -> przytyje wiecej niz było.

Madox_18, zrob a6w jak masz duzo samozaparcia, albo ABS, do tego biegaj, plywaj, skakanka, rowerek itp. zrob sobie diete redukcyjna, i jak masz jakies wolne pieniadze skocz do sklepu i kup sobie jakiegos spalacza tluszczu. dziala, ja sam stracilem juz kolo 3-4 cm w tydzien...
pozdro

Czaja
11-01-07, 21:36
Ćwicz aeroby. Najlepiej rano na czczo lub po treningu siłowym. Zacznij od 30 min i wydłużaj czas. Nie odchudzaj się. Jedz 5,6 mniejszych, regularnych posiłków. Ogranicz węglowodany na rzecz białka. Węglowodany możesz też zastąpic zdrowym tłuszczem.
Pij dużo wody. Pamiętaj im większe mięśnie tym lepszy metabolizm.

Możesz dorzucic jakieś termogeniki np.thermo speed.

Madox_18
11-01-07, 22:08
Dzięki za przydatne info... też myślałem o jakiś thermogenikach... a co do regularnych posiłków to ciężko mi z tym wycelować bo w szkole to różnie bywa... raz mam cholernego głoda a raz to mi sie nic nie chce jeść... a i staram sie nie jeść tak po 19 nie wiem czy to dobre przyzwyczajenie... i dzięki za info z tymi aerobami bo tez już zaczynałem o tym myśleć tylko teraz trzeba wygospodarować czas... a bieganie poranne jest ważne? bo wydaje mi sie że nie podołałbym temu - wiecie jak mam na 8 do szkoły to cięzko treoche...

jeszcze raz thx wszystkim za info :)

jonasz7
12-01-07, 17:02
bieganie poranne jest ważne?

TAK, ale jak masz częste treningi (piłka) to może są nie potrzebne.
A6W nie rób od razu bo nie dasz rady!! najpierw przygotuj się psychicznie i fizycznie tj. jakieś brzuszki, nożyce itp. a dopiero potem A6W.
pzdr.

Madox_18
12-01-07, 23:39
A jeszcze mam jedno pytanko... jakie suple moge zażywać?
Napewno kupie Termo Speed'a.. a czy mógłbym przy tym wziąć BCAA Anabolic System z Treca? Tak myślałem w sumie aminkokwasy uzupełniają niedobory białka a mi przy diecie i dużym wysiłku jaki wkładam w ćwiczenia by sie przydało... czy to by nie kolidowało z tym ze chce stracić tłuszcz?:> (jak robiłem niedawno jego pomiar to wynosił 13%) prosze o pomoc :)

L
13-01-07, 00:18
Stosowanie aminokwasów jest jak najbardziej wskazane przy trenowaniu mięśni. Odnośnie Anabolic BCAA to biorąc go np. po treningu brzucha dostarczasz aminokwasy egzogenne, które są wykorzystywane w procesie odnowy (budowy) mięśnia.

Ja do termogenika, który wymieniłeś (Thermo Speed) stosowałem Trec Amino 4500 zawierające koncentrat białka serwatki, moim skromnym zdaniem jest lepsze, szczególnie bezpośrednio po treningu. Jeśli się mylę to mnie poprawcie :)