PDA

Zobacz pełną wersję : HELP



MASA
27-03-06, 22:17
Cześć !
Całkiem przypadkiem trafilem na tą stronke ale widze ze mozna sie tu dowiedzieć mnustwo rzeczy wiec liczę na to ze i ja mały szary człowieczek uzyskam tu pomoc?!
Mianowicie chodzi o to ze: mam 180 cm wzrostu i jakies 63 kg wagi :sad: to stanowczo za mało! Moim problemem jest brak przyrostu masy choc jem dosc sporo i wogole!Bylem u lekarza sportowego kiedys i on stwierdzil ze taki moj "urok" i nie bede nigdy duzo wazyl a tymbardziej nie bede postawnym facetem :sad: bo to jakas za szybka przemiana materii czy cos z genami sam juz nie wiem?!Ale ogolnie nei chce mi sie wierzyc ze nie da sie nic zrobić i wogole moze to wina diety albo zlego doboru ćwiczeń?!
Prosze o pomoc i z gory dziekuje !

basker
27-03-06, 22:42
Może i dużo jesz, ale musisz też patrzeć co jesz, to muszą być pełnowartościowe posiłki, dużo bialka no i wiesz zawsze swoje trningi na silowni możesz wspomóc monohydratem kreatyny, to na pewno przybędzie Ci ciala.

MASA
28-03-06, 15:09
Dzieki za rade czyli mam przez to rozumieć ze powinienem wprowadzić sobie jakąś wysokobiałkową dietę??Może jakieśdodatkowe rady ??

fishe
28-03-06, 15:53
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=78 masz tu kilka diet na mase

zizu
28-03-06, 16:26
monohydratem kreatyny, to na pewno przybędzie Ci ciala.

na poczatek brac kreatyne to glupota !

do masa:)
masas sluchaj rozpisz swobie diete na mase i wklej do dzialu dieta ja ja skoryguje w razie czego, moge sie zalozyc ze jestes ektomorfikiem i dobrze!:), nie bedzesz miec problemu z obtluszczeniem
pozdro

MADOX
03-04-06, 19:34
kreatyna na poczatek to gotowa kontuzja

snajper88
05-04-06, 18:09
czemu kreatyna miala by spowodowac na poczatek kontuzje??
cwicze juz tydzien z kreatyna i nie mam kontuzji a dopiero zaczynam terenowac i widze u siebie lepsze efekty. Sa narazie nieduze ale sa. A jeszcze wyprzedze to ze ktos mogl sie zapytac skad wiem ze sa lepsze efekty jak dopiero zaczynam trenowac. Rok temu bylem kilka razy na silowni i nic a teraz juz cos sie dzieje.

fishe
05-04-06, 19:34
Snajper88, kreatyne powinno brac sie po conajmniej po 6 miesiacach stazu bo teraz to same przyrosty dochodza bo dopiero miesnie sie przyzwyczjaja :wink:

Matrixs88
06-04-06, 15:09
Zgadzam się kreatyne powinno się przyjmować po kilku miesiącach treningu. Na początku musisz zbudować swoją naturalną siłe i masę, a nie uchodowaną na kreatynie. Na początek polecam Ci aminokwasy BCAA i Peptyd glutaminy albo L-Glutamine. Z kreatyną radzę się jeszcze wstrzymać.