PDA

Zobacz pełną wersję : prisonwars



..:Damian:..
25-11-09, 16:29
Prisonwars

,,...to jedyna w swoim rodzaju gra internetowa, stworzona w oparciu o prawdziwe życie. Wewnątrz więzienia znajdziesz mnóstwo opcji do zarabiania szybkiej kasy jak i również legalną pracę społeczną. Głównym celem jest zdobycie jak największego poszanowania wśród więźniów, zdobycie najwyższego poziomu oraz zarobienie jak największej ilości kasy. "

http://www.prisonwars.pl/

http://bialoleka.prisonwars.pl/89316/

Sosna91
25-11-09, 16:59
jeju nie moge, jak nie jakies menelgame to jakeis inne gowna ;] i co najgorsze spam ogarnia cały internet bo juz nie chodzi mi Damian o ten post tylko tez to że na gg na nk i gdzie tylko sie da się z tym spotykam i żeby kliknąc w jeban* link ;] bo ktoś tam bedzie mial więcej czegos za to ;] eh

Ezachiel
25-11-09, 17:04
nie warto zaczynać
wciągnie cie, a jak jestes głupi to też twoją kase, moze i nie wiele ale zawsze...

ja głupi byłem kiedyś i grałem w Bloodwars,
jest o niebo lepsze od tych mam Wieziennych wojen, ale rownie popaprane.

sts
25-11-09, 17:08
ja tam nie gram w nic czego się nie instaluje i za co się płaci.

..:Damian:..
25-11-09, 17:08
Kto chce może pograć.
Niektórzy lubią to a akurat w tą grę można grać za darmo nie sprawia to prawie żadnej różnicy czy będziesz doładowywał smsami czy nie jest bardzie zrównoważona

michal_f
25-11-09, 17:27
Wlasnie tez gram w ta gierke :)
Nawet spoko. Gralem kiedys takze w Ogame, Plemiona i Delirium :)
Lubie czasem sobie pograc w takeigo typu gry ale nie zamierzam im placic ani zlotowki :)

kubaCK
25-11-09, 18:15
ja gralem w Hools Game, wkrecilem sie tak ze pierwsze co jak wlaczalem kompa byla ta gra, potem oszukiwanie gry botami, walki na soje , zmawianie sie na kombosy na chamow przed waznymi ustawkami, paranoja od gry bylem bardzo uzalezniony, oczywiscie premium tez placilem.:whistle:clap

..:Damian:..
25-11-09, 18:22
Nie no trzeba zachowywać granica gra jest grą ale życie jest życiem

Ezachiel
25-11-09, 19:29
ja gralem w Hools Game, wkrecilem sie tak ze pierwsze co jak wlaczalem kompa byla ta gra, potem oszukiwanie gry botami, walki na soje , zmawianie sie na kombosy na chamow przed waznymi ustawkami, paranoja od gry bylem bardzo uzalezniony, oczywiscie premium tez placilem.:whistle:clap

znam to doskonale... głowe zaprzatała mi tylko gra



Damian: tylko że czasem naprawde ciezko jest dostrzec ta granice, a ona czesto lubi sie przesuwać ;]