PDA

Zobacz pełną wersję : Maszyna do badania tkanki miesniowej i tłuszczowej



CSHABILIS
24-11-09, 20:50
Witam jestem absolwentem WF, zalozylem firme ktora zajmuje sie różnego rodzaju badaniami i działalnością sportową wklejam tutaj reklame maszyny do badania komponentów składu ciała ktora posiadam w
razie gdyby ktos mial ochote sie zbadac kontakt poniżej POZDROWIENIA- CENTRUM SPORTU HABILIS

BADANIA SKŁADU CIAŁA W 5 MINUT METODĄ NIEINWAZYJNĄ:
POMIARY STOSOWANE SĄ DO PRECYZYJNEGO
MONITOROWANIA PRZYROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ I SPADKU TKANKI TŁUSZCZOWEJ, DOKŁADNEGO POMIARU EFEKTÓW ODCHUDZANIA I ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH

- pomiar ilościowy tkanki tłuszczowej
w kilogramach i procentach
- pomiar ilościowy tkanek beztłuszczowych
w kilogramach i procentach
- pomiar ilościowy tkanki mięśniowej
w kilogramach i procentach
- pomiar ilościowy wody w organizmie
- pomiar indywidualny podstawowej
przemiany materii podawanej w
kaloriach(kcal)
- pomiar masy kości
- BMI(wskaźnik masy ciała)

POMIARY MASY SEGMENTÓW CIAŁA:
( pojedynczej kończyny górnej , dolnej- lewej lub prawej i tułowia):
- pomiar ilościowy tkanki mięśniowej- kończyny górnej, dolnej, tułowia
- pomiar ilościowy tkanki tłuszczowej - kończyny górnej, dolnej, tułowia

!!! WSZYSTKIE BADANIA Z WYDRUKIEM KOMPUTEROWYM, SZCZEGÓŁOWYM OBJAŚNIENIEM I DOJAZDEM DO KLIENTA !!!

MASZYNA TESTOWANA KLINICZNIE
DOKŁADNOŚC POMIARU MASY CIAŁA- 0.1 kg
DOKŁADNOSĆ POMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ – 0,1 %
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KONTAKT:
woj. wlkp ul.Targowa21
62-740 Tuliszków k/Konina
email: centrumhabilis@wp.pl
tel. 516042803, 502376660
GG: 2001168

slim shady
24-11-09, 20:58
Proszę skontaktować się z Administratorem w sprawie reklamy

Giro
25-11-09, 13:21
Na czym polegają te pomiary?? Czy to coś w stylu BIA, DEXA ??

CSHABILIS
25-11-09, 13:52
Jest to pomiar na zasadzie impednacji bioelektrycznej, niewielki prad przechodzi przez ciało mierzac zawartosc tego ciała poprzez napotkany opor, jest to maszyna profesjonalna a badanie wyglada tak ze staje sie na tej maszynie i lapie raczki przez co maszyna analizuje kazdy segment naszego ciała to wszystko jest przekazywane do komputera nastepnie robi sie wydruk gdzie jest wszystko opisane stronka jest w trakcie budowy ale na NK mam pokazane przykladowe raporty z badania

http://nasza-klasa.pl/profile/29690929

Giro
07-12-09, 17:28
Wiem o co chodzi. Gdzie przeprowadzacie badania i ile one kosztują??

CSHABILIS
07-12-09, 21:27
Hmm ja jestem z pod konina w Poznaniu tez bywam wiec na terenie WLKP robie badania a skad jestes? koszt badania zalezy od tego ile osob i gdzie musze dojechac

..:Damian:..
07-12-09, 23:38
Hmmm a te pomiary odbywają się w jakimś samochodzie???

CSHABILIS
07-12-09, 23:51
Siedzibe mam w Tuliszkowie pod Koninem, jest to sprzet ktory mozna wlozyc w samochod dlatego pomiar jest z dojazdem do indywidualnego klienta dom, siłownia lub klub sportowy. Zazwyczaj jezdze na badania zawodników z klubów sportowych, ktore maja swoja siedzibe!