PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy



JAKUB KAMYSZ
11-01-07, 19:43
Witam was mam 14 lat chodze do klasy siatkarskiej mam 170cm wzrostu 56 kg trenuje miesciac na silowni ale moj trener mowi zebym nie cwiczyl bo nie urosne dali byscie mi jakis plan tak zebym mogl cwiczyc mase albo sile i zeby niechamowalo mi to wzrostu
dzieki za pomoc

POZDRAWIAM

tomek.
11-01-07, 20:02
trener jest jełopem

JAKUB KAMYSZ
11-01-07, 20:05
trener jest jełopem

:P no jest ale tak mi pare osob mowilo czyli normalnie bede rosl niebedzie hamowalo mi wzrostu niektorzy mowia ze hamuje i ze nie hamuje

damiano
11-01-07, 20:08
tak samo gralem w siatke i tez bylem chudy jak szczepa.tylko ze ja nie cwiczylem na plecy bo mialem problemy.a gdzi e grasz??masz jakies osigniecia :o

[ Dodano: 11-01-2007, 20:09 ]
tylko ze ja mialem problem ze zdobyciem masy bo mialem 4 razy w tygodniu trening i nie moglem przytyc.ale na plecy nie radzil bym ci cwiczyc

JAKUB KAMYSZ
11-01-07, 20:14
ja gram juz od 4 klasy podstawowki jestem w 1 gimnazjum a tak to jakies tam miejsca byly w w minipilce nawet niepamietam w woj 1 i galem na libero u rok starszych i tam byly jakies chyba 4 z rok starszymi w bielsku bialej a reszty to niepamiettam :)

damiano
11-01-07, 20:19
no ja gralem w wojewodztwie swietokrzyskim na srodku.6 miejsce w polsce jako wojewodztwo :grin: ale skonczylo sie dofinansowanie i lipa.ale co do rosniecja twoj trener przesadzil z tym nierosnieciam.ale ty tez nie przesadzaj z trenowaniem na silce .trenuj 3 rzay w tygodniu.

Czaja
11-01-07, 21:43
Sami siatkarze. My w podstawówce zrobilismy mistrza województwa. Potem grałem na mistrzostwach Polski podstawówek. Ale to było dawno. W ubiegłym wieku :mrgreen:

murawa16
12-01-07, 16:10
Mozesz cwiczyc ale zbytnio nie obcizajac kregoslupa wiec wlasnie nie rob plecow a szczegolnie martwego ciagu.Jak powiedzial damiano tez bym ci proponowal trening 3 dniowy na mase.Tylko jak na pierwsza gimnazjum i jesli chcesz byc siatkarzem to za duzy nie jestes bo ja w 1 klasie mialem 182cm wzrostu ale nie nawidze grac w siatkowke.Pozdro

jonasz7
12-01-07, 16:45
Ja lubie grać ale z paniami i na plaży w sopocie latem :mrgreen: :mrgreen:


trener jest jełopem

hehe ale hades ma racje!!
proponuje żebyś robił ACT a potem mase ale z tą masą to tak jak pisali wyżej.

PS: jak sie trenuje siate to ma sie mocniejszego "strzała" (na twarz)???
pzdr.

Prezydent_1c
13-01-07, 21:54
damiano grałeś w reprezentacji województwa ?? bo moze mnie znasz ;) bo miewięcej ten sam rocznik ^^