PDA

Zobacz pełną wersję : przetrenowanie



Viking
24-11-09, 17:05
Witam
staż: 2,5 roku
18 lat
8,5 roku karate

mam pytanie. Czy nie przterenuje tricepsów jadąc takim planem ( z konieczności akurat takim).

Pon klata 12s + bary (wiem że sie nie powinno łączyć ale robie tylko 7 seri na bary)
wt łapy super seria. 10 s i 4 na przedramie tez ss
środa i piątek treningi. i to jest gł punkt problemu. na każdym treningu robimy około 100-110 pompek ( niedużo ale zawsze).

czy przy takim obciążniu tricek się nie spali??

czw mam zajęty a sobota mam siłke wiec korzystam ze sprzętu i robie plecy uprzedzając pytanie co do rozładu dni..

pozdro

Bolec
24-11-09, 19:07
Szczerze mowiac ciezko to okreslic, zalezy to indywidualnie od ciebie ale sadze ze po tylu latach treningu karate masz miesnie na tyle wytrzymale ze nie powinni byc problemów. Jesli odczuwalbys przetrenowanie to wtedy zmniejsz liczbe serii na treningu w silowni.

alder
24-11-09, 19:13
wt łapy czyli biceps+triceps ? jeśli celem masa to raczej nie. choć podczas treningu klaty i barów triceps nie dostaję az tak jak typowo podczas robienia trica. gorzej chyba by było dzień po tricepsie robić klatę+bary. niemniej ja bym to zmienił

Voice666
24-11-09, 19:17
W dniu gdy robisz ręce nie katuj za bardzo tricka :twisted:

Viking
24-11-09, 19:24
w sumie na mase, ale spalanie na treningach jest sporawe wiec nie jest to klasyczna masówka na pewno.

łapy czyli
młotki/francuz łamanym 4 s
łamanym bic/ pompki wąskim rozstawem z obciązeniem na barach 3s
hantel na modlit/ wyrzuty w tył 2s/3s
przedramie zewn./wewn/ ss 4s

własnie nie mam, jak zmienic... dobra spr...

dzieki all