PDA

Zobacz pełną wersję : Pare pytan o HMB. ;)



MaSlO93
22-11-09, 22:52
Mam kilka pytan odnosnie HMB. Kupiłem sobie hmb z terca(taka zółta etykietka). Ile mozna brac HMB bo kreatyne max 6 tyg. Czy trzeba pic tak duzo jak przy kreatynie? Jak dawdowac kupiłem 440 caps. Żeby uzyskac lepsze efekty czy musze ostro trenowac na silce czy wręcz odwrotnie? Czy HMB jest szkodliwe dla nerek? Za wszystkie odp dziękuje.

pozdrawiam MaSlO93

Sosna91
22-11-09, 22:58
a w jakim celu go stosujesz? jeśli masa to bym na razie odstawił. zaczął brac jak skończe krete, chyba ze robisz redukcje.


Żeby uzyskac lepsze efekty czy musze ostro trenowac na silce czy wręcz odwrotnie?

to dziwne pytanie troche. obijaniem sie na penwo nie zyskasz wiele ale też Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.

MaSlO93
22-11-09, 23:04
hehe waze 82 kg 178cm mam 15 lat cwicze 7 miechów. 5 miechów na mase i teraz na rzezbe 2 miechy. Mozna powiedziec ze jestem grubej kosci :lol:.
Czekam na odpowiedz na moje pytania, z góry dzięki :happy:

MaSlO93
22-11-09, 23:07
I chce dodac ze to moja pierwsza odrzywka.

Sosna91
23-11-09, 12:13
hmm, 82kg waga raczej normalna,. dużym Bf-em dysponujesz? jak masz gruby kościec to się ciesz więcej miesa upchniesz.

co do HMB, osobiście uważam szkoda kasy. większość osób pisze ze efekty po 3miechac minium a ja uważam że te efekty po 3miechac to po prostu normalny przyrost i tak samo by bez HMB poszlo.
jako antykatabolik możę być choć osobiście wole BCAA.

jeśli jedziesz teraz redukcje to mozę być ale sama kreta tez starczy.
jeśli jednak zaczynsz teraz masować bo nie wiem nadal to bierz ile masz tego HMB,
krete 6tygodni ale jesli poczujesz ze nadal dziala to nawet do 8tygodni mozesz.

p.s aha raz chyba pisałem, dla mnei nei ma czegoś takiego jak rzeżba. albo masa albo redukcja., niski bf = rzeżba. wiec po redukcji czyli zrzuceniu zbędnego poprawia sie definicja. bo jak ktos robi tzw rzeżbe jakimś zmienionym treningiem a zalany fatem, aerobów 0 dieta 0 to m isie smiać chce ale to mówie ogólnikowo nie do Ciebie. pozdrawiam

MaSlO93
23-11-09, 14:44
Mam ułozona diete redukcyjna od jakis 5 dni ja stosuje. Kiedys miałem diete ma mase. Prubuje wyrzezbic ciało, Kaloryferek itp. Cwicze na tzw. "rzezbe" mam tez trening na rzezbe. A co mi powiesz o HMB revolution? Jak kreatyne to jabłczan cm3? Te hmb kupił mój kumpel i ma mi je sprzedac ale nie koniecznie.
Dam rade przy odpowiedniej diecie zrobic dobrą rzezbe przy kreatynie? Troche sie boje tej kreatyny bo moge ostr przytyc itp ;)

Sosna91
23-11-09, 15:03
odpisalem Ci na PW ;]


Troche sie boje tej kreatyny bo moge ostr przytyc itp ;)

gwarantuje Ci ze sie tego nie musisz obawiać ;] to nie cudowny lek na mase.