PDA

Zobacz pełną wersję : co na mase?



marbino86
22-11-09, 16:47
witam mam takie pytanie warze 66kg od ponad roku chodze na silownie nie zawsze regularnie ale przewaznie dwa trzy razy w tygodniu od 6 miesiecy waga stoi mi w miejscu a chce na niej przybrac .tydzien temu kupilem sobie gainera olimp gain bolik 600 i jablczan kreatyny pytanie czy mi to cos da w przybraniu masy miesniowej dodam ze nie do konca przestrzegam diety za odpowiedzi z góry dziekuje pozdrawiam

galanter
22-11-09, 16:53
jeśli nie przestrzegasz diety to masz tu odpowiedz dlaczego waga stoi!!! co do gainera to napewno w jakimś stopniu pozwoli ci on uzupełnić braki w diecie!!! ja na twoim miejscu przeliczyłbym dzienne zapotrzebowanie kcal opracował konkretną diete i co więcej trzymał sie jej!!!a na krecie poleciałbym cykla:) pozdro!!!

Ezachiel
22-11-09, 16:54
zamiast gainera i krety mogłbyś dopracować diete

suple na niewiele sie zdadza bez dobrej diety...

mtm
22-11-09, 16:56
dwa trzy razy w tygodniu

O ten jeden raz za mało ;

Bardzo ważna jest systematyczność i nie odpuszczanie treningów z błachych powodów. :twisted:

"podreperuj dietę , bądź systematyczny "

wujek_stunt
22-11-09, 18:24
3kg kiłbasy i 2 kostki smaluc kolego ;) żartuje oczywiscie ;) tak jak wyżej kolego, dopracuj diete, chodź min. te 3 razy na siłownie w tyg. a gainera wrzuć na uzupełnienie diety :)

niewula
22-11-09, 19:05
dodam ze nie do konca przestrzegam diety

jesli nie bedziesz dostarczal odpowiednich substancji odrzywczych to miesien nie bedzie rusl..

123
23-11-09, 10:18
dieta + BG6000 i podskoczysz na pewno, mnie za 1szym razem poszlo ladnie na tym gb

Sosna91
23-11-09, 12:22
taa poszlo.
jak już to lepiej coś lepszego., monster mass np.

GB dużo cukrów prosty, protein mało i liche. smak wydawał się dobru ale w porównianiu do np monster mass niebo a ziemia. teraz od pół roku juz nie kupuje gainerów bo szkoda kasy. zauważyłem lodówke w domu.

i pamieta że żarcie w proszku nie zastąpi Ci jedzenia normalnego i w zależnosci od predyspozycji waga owszem może iść ale wcale nie na dobrej jakosci mięśku. pozdrawiam

marbino86
24-11-09, 15:18
dzieki koledzy po tygodniu z odrzywkami przybyło mi 1,8 kg czy to dobrze??

Sosna91
24-11-09, 15:34
tak dobrze biorąć pod uwagę że spora cześć tego jest jeszcze w jelitach ;] do tego troche wody no i masz ;D


a tak serio jeśli ważysz się zawsze ranno na czczo to dobrze, na poczatku szybko idzie ;]

D3
24-11-09, 16:32
Świetnie. Możesz nabrać więcej wody i Ci pójdzie 1,8kg w górę. Jak Ci pójdzie 10kg i tylko 1cm w brzuchu to się wtedy pochwal...