PDA

Zobacz pełną wersję : czy to ma sens?



galanter
21-11-09, 22:21
Mój znajomy w pracy ze względu na ciężką prace oraz fakt że przez nią zaczeły go boleć plecy a szczególnie odcinek lędzwiowy zaczął używać pasa, po tygodniu czasu stwierdził że przez ten pas zleciał w pasie pare cm!!! Podchwycił to kolejny ziomek który ma niezłą oponke i po tygodniu używania takiego pasa przez 8h dziennie stwierdził to samo i dodał że aż 4 cm spadło:) i tu pojawia sie moje pytanie czy to możliwe? słyszałem że można w ten sposób wypocić wode ale póżniej wszystko wraca do normalności!!! ale żeby w ten sposób aż 4 cm zmniejszyć obwód pasa - zastanawia mnie to!!! co o tym myślicie?

niewula
21-11-09, 22:27
jak sie zaklada pas i ciezko pracuje to nawet sie niezle wypaca wtedy pas , jest to mozliwe

..:Damian:..
21-11-09, 22:27
Hmmm może twój kolega przechodził akurat taki okres w którym waga mu spadał wiesz problemy z kręgosłupem wiążą się często z jego nadmiernym obciążaniem więc może ograniczył jedzenie.
A kolega? Może nie chciał się przyznać, że nie działa i wyrzucił kasę w błoto :)

Sądzę, że przez wypocenie nie da rady w tygodniu 4cm zgubić bo to by był cud można powiedzieć odkrycie naukowe

galanter
21-11-09, 22:31
no praca szybka i ciężka tak że bez pasa sie z człowieka leje a w dodatku pas założony sprawia że jeszcze bardziej sie to miejsce poci!!! od jutra ja spróbuje oby to działało:)

puma007
21-11-09, 22:34
..:DAMIAN:.. z lekka pleciesz gupoty,osobiscie znam kumpla ktory kupil jakis tam pas za 30 zl podajrze szeroki dosc,i na treningach w siate czy na silce zaklada go,nie dosyc ze po h mozna z tego pasa wiadro wody wydzemnac heheh,to po dwoch tygodnuach zlecial pare dobrych kilo i pas mu sie zmieszyl,musze dodac takze ze on ma tendence do tycia i ciezko mu co kolwiek normalnie zrzucic a pas jednak pomaga

galanter
21-11-09, 22:36
dlatego sam to przetestuje dodam tylko że waga tego 2 kumpla sie nie zmieniła bo sprawdzaliśmy ją w pn przed i pt po pracy, a za pas nie płacił bo tak jak pierwszemu tak i drugiemu boss podarował (mi też) :) pozdro!!!

Sosna91
21-11-09, 22:38
tłuszczu nie spali, wyższa temperatura, organizm włacz klime i chłodzi się woda(potem))

dlatego taki efekt, tłuszczu nie spalił ale zawsze to te pare cm mniej ;]

galanter
21-11-09, 22:39
w tym przypadku pasy te też sa szerokie i po pracy do prania lecą bo tak jak puma007 (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=13771)
wspomniał można z nich wykręcać no i przez to troszkę zajeżdżają :)

..:Damian:..
21-11-09, 22:41
..:DAMIAN:.. z lekka pleciesz gupoty,osobiscie znam kumpla ktory kupil jakis tam pas za 30 zl podajrze szeroki dosc,i na treningach w siate czy na silce zaklada go,nie dosyc ze po h mozna z tego pasa wiadro wody wydzemnac heheh,to po dwoch tygodnuach zlecial pare dobrych kilo i pas mu sie zmieszyl,musze dodac takze ze on ma tendence do tycia i ciezko mu co kolwiek normalnie zrzucic a pas jednak pomaga


No sorry, ale nawet nie mogę sobie tego wyobrazić jak poprzez pocenie można stracić 4cm przez tydzień.
Może jest to i możliwe nie powiem, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć, że pas na kręgosłup działa odchudzająco.
U mnie starszy ma pas na kręgosłup.
Wygląda on następująca jest biały wykonany jakby z grubszej sztywniejszej tkaniny zakłada się go na dolne partie kręgosłupa.
To taki sam pas?

galanter
21-11-09, 22:43
tłuszcz spala sie min przy aerobach !!! a my w tej pracy na dobrych obrotach jesteśmy żeby zdążyć sie (obrobić ) nawet czasami zdarza sie biegać więc może dlatego .... te obwody poleciały w dół :)

galanter
21-11-09, 22:47
jesli chodzi o kolor to nie bo my mamy czarne:) w środku jest jakiś sztywny materiał nie wiem tkanina jakieś tworzywo a na zewnątrz gęsta śiadka i jeszcze guma, tak to mniej więćej wygląda:)

..:Damian:..
21-11-09, 22:53
To mój starszy widać ma inny :)
To może dlatego nie działa odchudzająco

puma007
21-11-09, 22:54
U mnie starszy ma pas na kręgosłup.
Wygląda on następująca jest biały wykonany jakby z grubszej sztywniejszej tkaniny zakłada się go na dolne partie kręgosłupa.
To taki sam pas?

czy taki sam to nie wiem,ma szroki z20-30 cm ,szary,dosc gruby i sztywny tak jak ty napisales zaklada tak jak mowisz na dolne partie kregoslupa,
pytalem mu sie do czego on sluzy,to mowil ze pomaga schudnac

..:Damian:..
21-11-09, 23:01
Jutro zobaczę jeszcze raz ten pas ostatnio widziałem go przed operacją gdzieś rok temu to może coś źle zapamiętałem, ale wątpię.
Wiem na pewno, że ma jasny kolor

galanter
21-11-09, 23:05
akurat kłutnia o kolor nie ma sensu tak że panowie peace!!!