PDA

Zobacz pełną wersję : Zatrzymywanie retencji po omce.



Daj Buziaka xD
21-11-09, 17:37
Witam koksów.

Jestem po 5 strzałach omki i mecie oralu . Na treningach czuje niekończące sie siły(na wycisk. wąsko, seriami biore tyle co miesiąc temu na rekord na klate), pompuje sie nieziemsko, itp... Mam jeszcze środek proviron( 2 paczki ). Kiedy zacząć go brać i czy wogóle go brać ? I mam jeszcze pytanie jak zatrzymać retencje wody ? Cynk stosuje, co jeszcze ?

z góry dzięki.

Pzdr

damiano18x
21-11-09, 18:32
ogranicz sol w posilkach mozesz tez dodac nolwe 10-20 mg dziennie...

fallenursus
22-11-09, 04:08
lub ATD,jesli anprawde duza retencja i aromatyzacja,mozna stosowac mocniejsze srodki.

DIABEŁ
22-11-09, 12:11
Niewidze sensu w zatrzymywaniu wody po cyklu z reszta co byś nierobił i tak ta woda zejdzie z ciebie w 90%.

Aponax
22-11-09, 12:25
Niewidze sensu w zatrzymywaniu wody po cyklu z reszta co byś nierobił i tak ta woda zejdzie z ciebie w 90%.

Diabeł , nie wiem czy dobrze Cie zrozumialem czy zle. Ale wydaje mi sie ze nigdy nie byles na "dobrym cyklu" na saa. Bo nie wiesz co to retencja wody...
Ja od nastepnego cyklu , zaraz jade z zatrzymaniem retencjii , bo nie ma sensu wygladac jak goryl napompowany woda... lepiej byc troszke mniejszym ale byc pewnym ze zostanie Ci po cyklu wieksza czesc tego.

DIABEŁ
22-11-09, 12:50
Sorki nieskumałem wogule pyt.

kairo
22-11-09, 17:46
zainwestuj lepiej w koksy ktore robia wolniej miesien ale czysty typu winstrol anizeli omka co cie tylko zaleje woda a po cyklu bedziesz wygladal jak flak jak zejdzie z ciebie to jest wlasnie tzw retencja wody czyli zatrzymanie pozdrawiam

vold
22-11-09, 18:26
Zajmij się odpowiednią dietą i to rozwiąże problem.