PDA

Zobacz pełną wersję : Białko i grypa



pkmh
20-11-09, 10:51
Witam wszystkich, mam mały problem otóż przez 2tyg jadłem białko i teraz załapałem grype :/ i nie wiem czy odpuścić sobie to białko na czas choroby czy jeść je dalej. Prosze o pomoc. pozdrawiam

sts
20-11-09, 11:08
Witam wszystkich, mam mały problem otóż przez 2tyg jadłem białko i teraz załapałem grype :/ i nie wiem czy odpuścić sobie to białko na czas choroby czy jeść je dalej. Prosze o pomoc. pozdrawiam

a jaka to grypa świńska czy innego zwierza jakaś:evil:



jak tylko białko to nie odpuszczaj jak co innego jeszcze to zależy samo białko niezaszkodzi.

pkmh
20-11-09, 12:17
To zwykła grypa hehe :P

No to jest samo białko,nic wiecej nie biore

m@bi
20-11-09, 15:17
Jedz dalej :) Przy walce z chorobą twój organizm bedze bardziej potrzebował siły do walki ;q :) Takze spokojnie mozesz szamac

u.waw.pl
20-11-09, 16:23
I niech Ci nie przyjdzie do głowy ćwiczyć w trakcie choroby.

pkmh
20-11-09, 22:07
Nie ma mowy o ćwiczeniu bo nawet z łóżka nie chce mi sie wstawac ehh:/ schudłem juz 1,5kg a to dopiero początek :/:/:/ masakra, mam nadzieje że po chorobie wszystko wróci do normy

KowalX
21-11-09, 14:06
Witam wszystkich, mam mały problem otóż przez 2tyg jadłem białko i teraz załapałem grype :/ i nie wiem czy odpuścić sobie to białko na czas choroby czy jeść je dalej. Prosze o pomoc. pozdrawiam

po tym poście chyba stwierdzam ,że chyba nie wiesz po co jest białko...
skoro zastępować ma białko z pożywienia to czy będziesz je jadł proszkowane czy z pożywienia pal licho.Skupił bym się teraz na dobrym jedzeniu z dużą zawartością warzyw.Ciepły rosół też się przyda ;).Przede wszystkim dużo płynów.Jeśli to naprawdę grypa nie przeziębienie to najważniejsze zaleczyć ,bo powikłania są dużo groźniejsze od samej choroby.Polecam sok malinowy i do łóżka.
pzdr

MolderDist
21-11-09, 19:24
jak wyżej

mozesz stosowac dużo przypraw itp. zeby jak najwiecej wypocić (ale przy tym uzupełniac płyny)

pkmh
21-11-09, 19:54
Najgorsze jest to ze wogóle nie mam apetytu :/ wciskam na siłe ale i tak mi nie wchodzi nic.

MolderDist
21-11-09, 21:31
Sa jakieś tam syropki (pamietam z dziecinnstwa) na apetyt podczas choroby.