PDA

Zobacz pełną wersję : O mnie !?



BigS
19-11-09, 22:48
Chciałbym się was spytać co byście mi poradzili bym kupił, co waszym zdaniem najlepiej

-biceps 37
- 120kg łwaka
-18 lat
-waga 80kg
-180 cm
-silka od roku
-brałem Xpanda w czerwcu
-dieta jak na razie nową robię z powodu braku piniąszków wiec w tej chwili nie mam 100% diety dla siebie ale najbliższym czasie będzie
- szybka przemiana materii
- 2 razy w tygodniu sztuka walki krav maga (ale tylko 1h nie ma aż takiego wysiłku)
- cel jak wiadomo masa

jeśli czegoś brakuje to proszę pytać
postanowiłem se pomóc bo jak na razie to było na czysto nie licząc tego xpanda

I boje się że kupię lipę, wiec chce poradzić się specjalistów

wujek_stunt
20-11-09, 09:06
-dieta jak na razie nową robię z powodu braku piniąszków


hmm... mówisz ze nie masz kasy na żarcie, a chce jakies suple, to ja bym Ci radził przeznaczyć tą kase na żarcie, a co Ci zostanie z tej kasy to przeznaczyć dopiero na suple...

BigS
20-11-09, 12:05
nie pisałęm nic że mi jest teraz potrzebne to , po prostu zadałęm pytanie
:) by wiedzieć na przyszłość

m@bi
20-11-09, 15:19
PO pierwsze i najważniejsze dałes za przeproszeniem dupy.... ;q Na pierwszy cykl nie bierze sie stackow a tym bardziej mocnego xpanda............... Zaczyna sie od nasłabszej postaci kreatyny czyli MONO. i to radzę ci wziąśc

u.waw.pl
20-11-09, 16:22
Po pierwsze to dieta musi być kompletna, więc jakieś białko / gainer.

fallenursus
20-11-09, 16:23
.. Zaczyna sie od nasłabszej postaci kreatyny czyli MONO.
sa jakies potwierdzajace to badania ze mono jest najslabsza? czy tylko info wyciagane z dupy?

pablo28
20-11-09, 16:37
Z tego co sie orientuje to mono ma poprostu najniższa przyswajalnosc, wiec zapewne chodzi o to. Mówia cinaczej najłatwiej z posród wszystkich kreatyn podlega przemianie w kreatyninę.

u.waw.pl
20-11-09, 16:40
Nie zgadzam się, że mono jest najsłabsza (chociaż piszę to jedynie z doświadczenia, a nie w wyniku badań). Wydaje mi się, że moc stacków jest przekolorozywona przez producentów, którzy chcą, żeby płacić 150zł za stacki a nie 50zł za mono.

BigS
21-11-09, 15:24
no ok panowie ale nie rozpisujcie sie na temat mono :)
ja zadałem pytanie i myślałem że dostane w końcu tą odp :)


a czy to musi być najsłabsze i potem coraz lepsze i lepsze ?
wziołem x-panda mimo ze to silna kreatyna nie miałem żadnych skutków ubocznych lecz same plusy wiec to chyba zależy od organizmu wiec moim skromnym zdaniem nie chciałbym byście mi panowie dalii jakes gówno słabe..

KowalX
21-11-09, 15:28
Nie zgadzam się, że mono jest najsłabsza (chociaż piszę to jedynie z doświadczenia, a nie w wyniku badań). Wydaje mi się, że moc stacków jest przekolorozywona przez producentów, którzy chcą, żeby płacić 150zł za stacki a nie 50zł za mono.

dokładnie najważniejsze w nich to i tak kreatyna,ewentualnie arginina


no ok panowie ale nie rozpisujcie sie na temat mono :)
ja zadałem pytanie i myślałem że dostane w końcu tą odp :)


a czy to musi być najsłabsze i potem coraz lepsze i lepsze ?
wziołem x-panda mimo ze to silna kreatyna nie miałem żadnych skutków ubocznych lecz same plusy wiec to chyba zależy od organizmu wiec moim skromnym zdaniem nie chciałbym byście mi panowie dalii jakes gówno słabe..

kup mono i do tego aakg + kofeina/guarana w tabletkach i będziesz zadowolony

BigS
21-11-09, 20:26
no i o to mi chodziło KowalX , dzięki.
jeśli ktoś ma jeszcze coś co by polecił to chętnie poczytam :)