PDA

Zobacz pełną wersję : pierwszy raz/trening



rudy22
11-01-07, 01:17
Na poczatek chcialem wszystkich przywitac....siemano


Mam 2 problemy:
1.(mam 22 lata i waze okol 85kg,malutki brzuszek hehe:-))Cwicze juz do 1,5 roku teraz wyjechalem do Anglii i pracuje 4 dni a pozniej mam 4 dni wolnego i wlasnie w te wolne dni chodze na silownie czy taki system moze byc?? chcialem dodac ze w najblizszym czasie planuje swoj pierwszy cyklale o tym pozniej. Jesli mozecie to napiszcie co sadzicie o takim ukladzie 4 dni cwicze i 4 dni 4 wolne do cwiczen,a jesli macie jakis inny uklad chetnie z niego skorzystam jesli tylko dam rade.
2.mam pytanko co proponujecie na pierwszy cykl,i ile wczesniej wziasc kreatyne i czy ja wogole brac i z czym ja mieszac. ja mam juz swoich faworytow co do cyklu ale chcialbym uslyszec opinie innych .

http://e-kulturystyka.info/templates/Tesko/images/ranks/icon/icon5.gif Z gory wielkie dzieki(prosze o porady a nie krytykowanie mnie dzieki)pozdro

vold
11-01-07, 16:27
a nie krytykowanie mnie dzieki muszę Cię skrytykować ale tylko za te wielkie litery, nikt tu nie ma problemu ze wzrokiem :mrgreen:


Jeśli chodzi tu o system takich treningów to muszę przyznać że nie jest to zbyt dobre bo niestety 4 dni treningu dzień po dniu nie jest wskazany a 4 dni przerwy to troszke dużo ale trudno lepiej tak niż wogłóle ja proponował bym zrobić w tych 4 dniach jeszcze jeden dzień przerwy w ostatni dzień treningu skupił bym się na większe grupy mięśniowe ponieważ one potrzebują więcej czasu do regeneracj, ale niestety bardziej teraz wchodzę w dział trening wieć przechodzę do tego co lubie najbardziej , jeśli chodzi o doping po pierwsze musisz napisać jaki jest twój cel czy chcesz nabrać masy czy poprostu chcesz wyżeźbić to co masz?

jondeca
11-01-07, 19:39
no jesli tak to w 1-2 dzien małe partie 3 lekki rozruch 4 dzien duze partie!!
nie najlepszy pomysł ale trudno:P jak tak pracujesz!!

rudy22
12-01-07, 00:15
Wielkie dzieki za porade jesli chodzi o trening postaram sie cos w nim zmienic.
A jesli chodzi o cykl to jak gadalem z kumplem to mowil ze moge miec predyspozycje do ginekomastii dlatego nie chcialbym tescia. A chcialbym zrobic cykl na mase chce naprawde dobry cykl nie wzna jest kasa aby byly dobre efekty!!:) chce go zaczac za jakies 5 miesiecy, jak myslicie teraz zrobic jakis cykl z kreatyny i jakich odzywek(i w jakich dawkach je brac?). A co myslicie o Animalu to podobno silna odzywka???Jesli macie jakich dobry trening i jakas dobra diete bede wdzieczny.


Wielkie dzieki za kazda odp pozdrawiam wszystich

PowerBen
12-01-07, 00:27
Przede wszytskim wskazuje na gazety o kulturystyce - fachowe pisma i odwiedziny na stronach producentów supli. Nie masz postawowje widzy na temat kulturystyki i nie powinienes brac sie za koksy.

- pytasz czy brac odzywki - czyuwazasz ze na cyklu nie musisz ich brac , czy uwazasz że wogóle można notowac regularne postepy bez ich stosowania -moz etak przez pierwsze 6 miesiecy treningu , później niestety jest o to ciężko .

- Pytasz o odżwke Animla , słyszales ze jest silna - otóż Animla to linia produktów firmy Universal Nutrition , nie jedna odżywka tylko szereg produtów - jakiego akurat ty potrzebujesz ? cieżko stwierdzić nie okresliles

Moja dobra rada zanim zaczniesz brac koksy , opracuj porzadny plan suplementacji i diete , bo niestety nie są to zlote środki , które z robią z ciebie Robocopa w 6 tygodni , bez odpowiedniej diety i supli.

rudy22
12-01-07, 00:39
Dzieki POWERBEN ale co myslisz o moim pierwszym cyklu co mi polecasz?? Ja nie chce byc Robocopem chce toszeczke przybrac na masie, co sadzisz o Animal Pack??

[ Dodano: 12-01-2007, 00:41 ]
Mam wiele pomyslow jak to wszystko zrobic poprostu chce zasiegnac porady innych np. kogos takiego jak ty bo widac ze znasz sie na rzeczy Dzieki