PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch



Obywatel
11-01-07, 00:37
Witam
Jestem tu nowy i już potrzebuje waszej pomocy , chodzi o miesnie brzucha jak je najlepiej cwiczyć ( skutecznie i szybko ). A najbardziej zależy mi na bocznych miesniach chodzi mi o te co są podkreśliłem na zdjęciu : http://img294.imageshack.us/img294/6892/figurabf4.jpg , napiszcie jak wiecie czy są dziwiczenia przeznaczone tylko na te partie miesni , jak mam cwiczyc zeby uzyskać jak najlepsze i najszybsze rezultaty.

Z góry dzięki za odpowiedzi i za pomoc.

Poz.

CreativePL
11-01-07, 01:09
jak ktos napisze znowu a6w to wymiekne...
zaznaczyles miesnie skosne brzucha.

Skłoy boczne
skrety tulowia (maszyna)
skony boczne na lawce skosnej lezac bokiem (lawka skos gora)

tu masz na same skosne brzucha, szybko rezultatow nie uzyskas zna brzuchu to jest taki specyficzny miesien ze trzeba go duzo meczyc ale po miesiacu dwoch efekty bedzie widac. Wiecej na
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.htm

sławo
11-01-07, 08:41
tylko licz się z tym że może ci się zwiększyć obwód pasa

Czaja
11-01-07, 21:54
tylko licz się z tym że może ci się zwiększyć obwód pasa

Otóż to!

Obywatel
06-03-07, 00:01
tylko licz się z tym że może ci się zwiększyć obwód pasa

Witam,

Trochę puźno odpisuje ale nie mogłem wcześniej :roll: , mi właśnie chodzi oto żeby mi nie przybyło w obwodzie tylko żeby mi się zmieszył obwód.
Brzucha nie mam oto się nie martwię , tylko te boki mam i denerwuje mnie to :evil:
Macie jakieś sposoby na to ??

Z góry dzięki za odpowiedzi i za pomoc.

Poz...

jonasz7
06-03-07, 09:36
Obywatel, ale co ty masz na tych bokach??
Jak to fat, to troszke pobiegaj.
pzdr.

Obywatel
07-03-07, 02:33
Obywatel, ale co ty masz na tych bokach??
Jak to fat, to troszke pobiegaj.
pzdr.

Nie mam brzucha ale mam szerokie boki , i pewnie domyślasz się jak to wygląda hu.... :evil:
Po prostu Fet... :evil:
Ale spoko ostatnio zaczołem biegać więc zobaczę jak sprawa stoi , ale jak by ktoś miał jeszcze jakieś inforamcje na ten temat to piszcie jak spalić te boki :mrgreen:

(...)
07-03-07, 12:23
co to za problem jak masz dużo w pasie? ważne żeby tłuszcze nie wystawał, więc ja bym się tam o kilka cm mięsni nie martwił

jonasz7
07-03-07, 14:49
Obywatel, no to biegaj za pare tyg. napisz jak tam twoje boczki.
pzdr.

Scott
08-03-07, 17:11
ja robilem takie cwiczenia:

1) kladziesz sie na boku, najlepiej unieruchomic nogi (sopy) i wykonuj wznosy tulowia w gore najpierw na jednym, potem na drugim boku.

2) polóż się na boku, (jezlei jest to lewy bok) wesprzyj sie na lewej rece (zgitej w lokciu) z tylu i prawą dlonia z przodu, w tej pozycji wznos biodra do gory i tak samo na jeden i drugi bok

3)tego nie robilem bo nie wiem jak to sie ma do zdrowia (kregoslupa)- siadassz bierzesz sztange z nieznacznym obciazeniem, nawet bez jezeli bedzie Ci lepiej i wykonuj tak zwykle skrety tulowia.

te dwa pierwsze sa sprawdzone i dobre o trzecim czytalem i nie wiem czy wplywa jakos na plecy, a moze. pozdro Scott

jonasz7
08-03-07, 18:08
3. skrętytułowia nie działeją na kręgosłup, ale się na skręczasz hehe.
Dobre ćwiczenie jest takie:
bierzesz grzuszke, chantelek w jedną rękę drugą dłoń kładziesz na kark i opuszczasz (skręcasz) rękę z ciężarem i podnosisz (prostujesz). To jest bardzofajne ćwiczenie!!
pzdr.

Obywatel
10-03-07, 14:00
Dzięki wszystkim za odpowiedzi i za pomoc.
Pobiegam trochę i poćwiczę wasze sposoby , za parę tygodni się odezwę jakie są rezultaty.
Jeszcze raz thx.
Poz...

duzen
15-03-07, 20:22
Jak będziesz robić np spięcia ze skrętem nie powinieneś nabrać cm w talii, co innego jak byś robił na maszynach. Możesz tez robić w pozycji stojącej z hantlami przechyły tułowia, cos takiego jakbys chcial podniesc reklamowke ale bez zginania nog i plecow.