PDA

Zobacz pełną wersję : 4miesiące na siłowni + kiedyś tam roczek:)



Grzesiek91
18-11-09, 17:10
Witam, chciałbym poprosić kogoś aby mi ułożył jakąś kuracje. Od 4 miesięcy ćwiczę i przez ten czas udało mi się jakieś 10kg zrzucić. Ogółem przez ostatni niecały rok 24kg:). W tej chwili mam 181cm wzrostu, 18lat i 80kg wagi, chce w ciągu następnych 3 tygodni zejść do 75kg. Może się uda:). Po 2 miesiącach ćwiczeń zjadłem jabłczan kreatyny, aminokwasy i oczywiście białeczko non toper 2 razy dziennie. Na początku jadłem Whey Gold standart w tej chwili jem WPC 80 i dyma-burn, mówili mi że białko mam jeść bez przerwy i nie przerywać. Nie wiem czy to prawda ale na moje myślenie tak:) Gdy nie uda mi się odżywczo zjeść w ciągu dnia biorę animal packa(tego z witaminami). Jak dojdę do 75kg chciałbym sobie wrzucić jakąś kuracyjkę na czysty mięsień, żeby mi żaden fat nie doszedł, bo trochę mnie pracy kosztowało pozbycie się jego. Dietkę trzymam jako tako, jem dużo warzyw, owoców, ziemniaki zastępuje kaszami, ciemny chlebek,gotowane mięsko, z rana dostarczam węglowodany itd. poczytałem o tym w dziale dieta. Ćwiczę 4 razy w tygodniu, plan ćwiczeń mam z forum(w tym temacie było zamieszczone parę planów, zmieniam je co 1,5miesiąca), dodaję 3 razy w tygodniu aeroby + abs2 3,4 razy w tyg.(co 2 dzień).Jakby ktoś doświadczony ułożył mi kuracyjkę byłbym naprawdę wdzięczny. Odżywki mogą być drogę, trochę pieniędzy mam odłożone na te cele.

Grzesiek91
19-11-09, 11:03
No Panowie pomóżcie trochę:-)

Fehu
19-11-09, 11:17
ja na początek uderzyłbym standardowo tym bardziej ze staz nie za duzy...

monohydrat (creapure jak masz kasę możesz kupić)

możesz też uderzyć w takie coś
mono+aakg

co do białka jak najbardziej musisz je spożywać codziennie najlepiej dostarczać ja z pożywienia ale jak nie masz takiej możliwość no to musi wystarczyć te z prochu
dostarczaj 2g/kg masy ciała

Grzesiek91
19-11-09, 16:03
Kaskę mam z tym nie będzie problemu. Jestem w stanie wydać na kuracje nawet 500zł. Tylko nie wiem czy to sens. Chciałbym efektywnego połączenia supli. Dietkę podczas kuracji będę trzymał mocno. A jakie białeczko doradzilibyście?