PDA

Zobacz pełną wersję : Debiuty



Dagome
17-11-09, 13:41
Witam,

wiele osob przynajmniej tak myśle powinna mnie pamiętać, chce w tym roku startowac w debiutach, i mam w sumie temat ogolny, wiec niewiem czy to najlepsze miejsce, może chciał by sie ktoś zainteresowac i napisac mi jakas ładna diete, plan treningowy i jakieś suple rozpisac? niby sie na tym znam i nie jednej osobie mogł bym dużo na te tematy napisac, ale myśle że razem można coś lepszego zrobić, więc jeśli ktoś ma jakieś sensowne rady to słucham.

Dagome
17-11-09, 15:28
nikt nic nie napisze? o bzdurach to pierwsi jesteście żeby pisać, a jak jest jakiś sensowny temat to cisza?

cma
17-11-09, 16:16
no widzisz nikt ci nie pomogl ;D jaa sie nie znam wiec ci nie pomoge:D

KowalX
17-11-09, 16:39
nikt nic nie napisze? o bzdurach to pierwsi jesteście żeby pisać, a jak jest jakiś sensowny temat to cisza?

Jakie bzdury masz na myśli?Poza tym nie podałeś żadnych info o sobie ani sposobie żywienia więc raczej nikt nic nie wyczaruje.Chyba ,że masz jakieś konkretne pytania to też można je po prostu zadać.W dziale komercyjnym też pewnie znajdziesz pomoc w przypadku przygotować.

D3
17-11-09, 16:59
Startować chcesz, a masz zero pojęcia o diecie, treningu, suplach? Ty sobie chyba jaja robisz wchodząc tutaj i zamieszczając posta o takiej treści. Jeśli to jest sensowny temat, to ja chce zobaczyć ten bezsensowny. Nawet się nie pofatygowałeś, żeby przeczytać podwieszone. Wracaj do łóżka dzieciak, to już pora na spanie!

Dagome
17-11-09, 17:51
Nikt mnie nie pamięta? jestem Zarejestrowany od: 18-04-06 i napisałem przeszło 300 postów niedawno wygrałem konkurs na najlepszy biceps na forum, dobra zaraz wam wszystko napisze.............

Dagome
17-11-09, 17:52
Startować chcesz, a masz zero pojęcia o diecie, treningu, suplach? Ty sobie chyba jaja robisz wchodząc tutaj i zamieszczając posta o takiej treści. Jeśli to jest sensowny temat, to ja chce zobaczyć ten bezsensowny. Nawet się nie pofatygowałeś, żeby przeczytać podwieszone. Wracaj do łóżka dzieciak, to już pora na spanie!


Dobry jesteś niema co :D

Dagome
17-11-09, 17:54
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=16267&highlight=Dagome tu macie link do konkursu

Dagome
17-11-09, 17:58
i tak cwicze 5 lat, ostatnio sie troche opierdzielałem, ale wracam mój trener powiedział że jeżeli sie przygotuje to załatwi mi start w debiutach na 2010 rok, niestety jest człowiekiem który na tacy nie podaje nic, no i z tąd post, może macie jakiś trening sprawdzony na mase, bo uważam że to co mam w głowie zawsze można zweryfikowac z innymi osobami i dojśc do ciekawych wniosków, robie trening ANDRZEJA MAJCHRZYKA

Dagome
17-11-09, 18:18
chodzi o diete rozpisana pod kontem startu w debiutach... bo dietetyków niestety nie znam...

slim shady
17-11-09, 18:39
skomponuj coś sam http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=391 i daj do sprawdzenia, nikt za Ciebie diety nie ułoży

co do treningu to pamiętaj że Andrzej układał trening pod siebie bo zna mniej więcej prace i reakcję swoich mięśni, zazwyczaj treningi zawodowców mogą być dobrą wskazówką, nie wiadomo czy na Ciebie zadziała.

Startujesz na wiosnę ?

pimols
17-11-09, 18:41
nie kminie masz trenera,cwiczysz 5 lat i pytasz na froum o takie rzeczy?:pray:

Dagome
17-11-09, 18:43
chciał bym ale niewiem czy sie wyrobie z czasem i finansowo, chciał bym wystartowac żeby chociaz sie wprawic w występach tak jak debiutowałem na zawodach na ławie z wynikiem 107,5 zeby sie oswoić z zawodami, jeżeli zrobie ładna mase i poźniej ostrą rzeźbę i jak sie wyrobie to tak, chciał bym wystartowac

Dagome
17-11-09, 18:44
ale serio wieżcie lub nie, nigdy nie miałem diety, zawsze jadłem co chciałem i kiedy chciałem

Giro
17-11-09, 18:55
Wygląd to nie wszystko... nie masz wiedzy - nie masz szans w tym sporcie.

fallenursus
17-11-09, 18:56
Nikt mnie nie pamięta? jestem Zarejestrowany od: 18-04-06 i napisałem przeszło 300 postów niedawno wygrałem konkurs na najlepszy biceps na forum, dobra zaraz wam wszystko napisze.............
o koorva przepraszam ze Cie nie znam!


ale serio wieżcie lub nie, nigdy nie miałem diety, zawsze jadłem co chciałem i kiedy chciałem

czyli ze ''na powazanie'' podchodzimy do tego sportu?

moze sie przygotuj w takim razie do jakiejs pracy bo na tych debiutach(nie wiem w czym ty debiutujesz) ale nie wroze dobrze. Aha , no i zeby ta praca byla malo koncekwentna, gdzie nie trzeba wkladac calego serca i duszy, i nie myslec za duzo.

temat 5 gwiazdek

Dagome
17-11-09, 19:03
Masażystą jestem, różni są ludzie i geny, nie miałem diety bo nie potrzebowałem, skoro odpisanie na post dla niektórych jest takim problemem to po co siedzą na forum? w załączniku fotka jak ktoś chce...

Giro
17-11-09, 19:06
Musisz mieć jakąś wiedze na ten temat, żeby nie słuchać na ślepo innych rad, tylko starać się samemu coś osiągnąć. Pseudo-kulturystów jest wielu.

Dagome
17-11-09, 19:13
no tak... ja niewiem czy wy uważacie że mi to znieba spadło? pogadac chciałem o niektórych sprawach np właśnie związanych z dietą na co warto zwrócic uwage przygotowując sie, może jakieś ciekawe cwiczenia np na cos czego brakuje co poprawic itp... co do diety to oczywiście zdanie jadłem co chciałem nie odnosi sie do chleba ze smalcem czy coś takiego, że skoro napisałem do was o porady myślicie że mam 15 lat i ćwicze od wczoraj? z niktórych postów tak wynika, może jeszcze ktoś sie wybiera na debiuty? no być może niemam szans na ten rok, niewiem z tąd temat na forum na którym też już nie jednej osobie pomogłem, a osoba <b><p>fallenursus</b></p> niech nie będzie taka pyskata...

Voice666
17-11-09, 19:16
Wstaw foto z aktualną formą
Napisz coś o sobie i w jakiej kategorii chcesz sie zmierzyć

slim shady
17-11-09, 19:24
przeczytaj dziennik treningowe Andrzeja Majchrzyka chyba 2 razy opisywał przygotowanie przed startami. Tylko nie przesadź z wycinką żeby mięsa się nie pozbyć. Sugerowany okres 12- do nawet 16 tygodni. Nie zaniedbaj nóg.

Dagome
17-11-09, 19:24
w kat 90 bym startował, no chyba że bym ostro zjechał... ale boje sie o plecy, bo jak mi spada waga to zawsze i plecy spadaja, fotki zrobie w czwartek na siłowni, dziś ide na nogi jeszcze, ale nie mam za dobrego aparatu w czwartek kolega weźmie, wszystko miałem w profilu, niewiem co sie z tym stało, rocznik 89, 187wzrostu ok 90kg wagi na obecna chwile, rekordy chyba niepotrzebne, dokładne obwody podam jutro, a teraz z głowy udo 62 pas 80 klatka 115 biceps ~43 to sa jedynie orientacyjne dane, z tego co poprostu pamiętam, mogło sie zmienić sporo, mam remont mały w domu i niewiem co gdzie jest, wstawie pomiary też w czwartek.

A trening pana Andrzeja troche spreparowałem na mocniejszy.

Dagome
17-11-09, 19:26
nogi robie, dokłądnie to co w treningu pana Andrzeja, nic nie zmieniałem, dobrze dzięki za rady, nareszcie piszecie tak jak na to forum przystało :)

slim shady
17-11-09, 19:31
A ile masz bf ? Z wagą musiałbyś polecieć gdzieś na 100 -105 kg i wycinać potem do tych 90. Doping wchodzi w grę ?

Dagome
17-11-09, 19:37
nie, doping nie...bf? poniżej normy tak jak widac, rzeźba to mój atut myśle że na poziomie poniżej 12

Voice666
17-11-09, 19:39
Jak teraz masz 90kg to jak zrobisz wycinkę to ile tego będzie z 85kg? Właśnie jaki bf?

Dagome
17-11-09, 19:45
tak jak kolega wcześniej napisał, musze wejśc na 100kg i zejsc na 92 np da sie to zrobić bez koksu na debiuty 2010 czy lepiej zaczekac na 2011? może porywam sie z motyką.... ?

Voice666
17-11-09, 19:56
Pilnuj wagi, zejdz o kategorie niżej i startuj w 2010, taka moja rada

Dagome
17-11-09, 19:58
hmm... jestem dośc wysoki, boje sie że jak zejde do 80 to osoby ważące tyle samo a niższe o głowe będą wyglądac dwa razy lepiej mam racje?

Dagome
17-11-09, 20:02
tu mam jeszcze starsze zdjęcie z tego forum...

Voice666
17-11-09, 20:02
Jak będziesz miał prążki na dupie to wygrasz. Rozumiesz o co chodzi:twisted:

Dagome
17-11-09, 20:02
a no właśnie.... :D tyle tylko że niechce :d

Voice666
17-11-09, 20:06
czego nie chcesz? dobrej definicji mięśnia? To gdzie ty się pchasz?

Dagome
17-11-09, 20:07
źle sie zrozumieliśmy :D:D :) Sorki :D :D :) :P u mnie sie mówi na siłowni o czym kolwiek związanym z dupą to o kłuciu dupy :D

Voice666
17-11-09, 20:09
Spox zejdz o kategorie niżej zadbaj o definicję i separacją i będzie dobrze. Co do diety to ja specem nie jestem.

Dagome
17-11-09, 20:13
Wielkie dzięki kolego, zaraz lece na nogi :)

Pozdrawiam

slim shady
17-11-09, 20:30
możesz zrobić jak pisze Voice, dobrać trochę masy jeszcze i powalczyć w niższej kategorii ale z dobrą separacją i za rok- dwa atakować wyższą kategorie wagową, tylko jak wiążesz z tym przyszłość to bez dopingu daleko nie zajedziesz chyba, że będziesz w naturalnych startował

Giro
17-11-09, 23:16
jeśli chcesz na przyszły rok nabrać takiej masy 100+ to raczej nie zdarzysz jej wyrzeźbić, lepiej dobic kilka kilo i startować za rok, pozdro:)

Dagome
20-11-09, 10:04
niemiałem niestety możliwości zrobienia fotek, zrobie jak najszybciej

Aponax
21-11-09, 22:06
Dagome, widze ze chcesz zabrac sie za to powaznie :]. Nie czytalem wszystkich postow (moze 2 pierwsze), wiec jezeli moge to zadam Ci pare pytan ;].
1) jaka waga jest teraz ? Wzrost
2) jaki poziom bf - dokladny.
3) czy mialeś kiedykolwiek diete , masowa i na definicje
4) z jakimi suplami miales stycznosc ?? nie wypisuj wszystkich , chodzi tutaj bardziej o zaawansowanie w suplementach. Czy byly to cykle jak dla konia czy normalne - podaj 3 ostatnie jezeli takowe byly.
5) do jakiej wagi chcesz wejsc na debiutach ?
6) ile masz lat ,bo to wazne w debiutach - jezeli do 21 lat to kwalifikujesz sie do juniorow -czyli dobrze jak dla ciebie. Bo od 21 lat , to bardzo bardzo bardzo ciezko Ci bedzie.
7) Kontakt z dopingiem jest Ci kompletnie obcy ?
8) Jak masz zamiar przygotowywac sie 8-10 tygodni przed zawodami , wegle/Bialko/tluszcz na ksy msy ciala do ilu zejdziesz tydzien przed ?
9) jak masz zamiar sie odwodnic ?
10) jakie masz fundusze na przygotowania- najwazniejsza rzecz bo bez tego nie ma sensu isc :].


pozdrawiam i powodzenia - jakbym sie nie odezwal w ciagu 2-3 dni od odpisania napisz do mnie pw ;].