PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch?



Nasta18
16-11-09, 20:40
Czy może ktoś stosował ten trening na brzuch ?


http://www.youtube.com/watch?v=y_W_9-uW-3Y


Jak ktoś stosował proszę o napisania czy trening opłaca się robienia ;d.

slim shady
16-11-09, 22:28
trening może być, chociaż mi najlepiej robi się na drążku. Ale i tak najważniejsza jest dieta i żeby przyśpieszyć efekt to aeroby.

mtm
16-11-09, 22:40
Robie właśnie ten trening i fajnie sie ćwiczy , spróbuj fajnie kuje /:twisted:

skąd go masz , niedawno wkleiłem go w Shoutbox'ie ?

Nasta18
17-11-09, 20:47
Robie właśnie ten trening i fajnie sie ćwiczy , spróbuj fajnie kuje /:twisted:

skąd go masz , niedawno wkleiłem go w Shoutbox'ie ?

Z youtube ; D szukałem jakiegoś treningu fajnego na brzuch i znalazłem : P

mtm
17-11-09, 22:04
Ja rozkładam to tak :
na początek jade razem z tym gościem
a potem każde pojedyńcze ćwiczenie 2 x 12 ...:twisted:
pozdro...

Nasta18
19-11-09, 21:48
Ja rozkładam to tak :
na początek jade razem z tym gościem
a potem każde pojedyńcze ćwiczenie 2 x 12 ...:twisted:
pozdro...

a efekty były fajne ; d ?

mtm
19-11-09, 21:56
tzn. karate to juz dawno mialem , teraz tak sie bawie . Katuj a nie sie pytasz /:twisted:

KowalX
19-11-09, 21:58
nie bolą was przy tym plecy? :twisted:

mtm
19-11-09, 22:03
za mlody na to jestem , kowal .:twisted: zeby mnie bolaly

..:Damian:..
19-11-09, 22:04
Ja ćwiczę brzuch poprzez drążek i brzuszki z obciążeniem :)

mtm
19-11-09, 22:06
super .

..:Damian:..
19-11-09, 22:07
super .

Też tak sądzę :D

mtm
19-11-09, 22:09
SOG na zachętę ...:errf:

..:Damian:..
19-11-09, 22:14
Dziękuję bardzo :)
Sądzę, że najprostsze ćwiczenie nie odbiegają od tych skomplikowanych

Davidmega
20-11-09, 11:02
Uważam że trening posiada coś z 6 Weidera. Jest to kombinacja różnych technik na brzuch. Tylko ze poiwnno robić sie jakies przerwy miedzy seriami. Spróbujcie sobie 6W. Tez daj całkiem niezle popalić. Ja preferuje normalne skłony tułowia na maszynie. Skłony boczne tułowia. Wyprostu na maszynie. Najbardziej efektywne jak dla mnie wydaje się być skłony tułowia do kolan. Ćwiczenie wykonujemy gdy leżymi i nogi mamy położone wyżej i tak jakbyć chcielibyśmy dodknąc brodą przed nami leżącymi wyżej nogi. Na brzuch można ćwiczyć dziennie jest to tkanka biała. Czyli mocna, szybko sie mecząca ale posiada regeneracja do 24h. :) Czyli brzuch możemy ćwiczyć co trening. Ja cwicze 3 razy w tyg. Teraz troche sie 6 pack zmniejszy bo zaczynam jechać na mase :D

KowalX
20-11-09, 11:17
nieskładny ten trening ,najpierw powinno się zaczynać od dolnych partii mięśni :whistle:

tm7
20-11-09, 12:26
można zmienić kolejność

trening wygląda na dosyć wymagający, ale moje plecy by nie wytrzymały czegoś takiego

Davidmega
20-11-09, 15:30
To zależy od człowieka jak ćwiczy brzuch. Wydaje mi się iż wykonywanie takich "ruchów" jak na filmiku bez przerw ani skłądni to bez sensu. Jezeli osoba napali się na zrzucenie kg i zobaczy taki filmik to tez bym wolał brzucha nie robić niżeli mieć bół brzucha i kręgosłupa ;p Najważniejsze to na siłowni sa instruktorzy którzy was pokierują na odpowiednią ścieżke i wyjdziecie szczupli/zbudowani, zdrowi i bez jakich kolwiek zrażen nawet po 1 dniu :)

Jezeli uważacie ze ćwiczycie dosyć często brzuch i nic wam nie pomaga spróbujcie 6 Weider-a. Jest podobny co ten na linku tylko tam jest progresja - wzrost seri i powtórzeń - i jest podzielony na dni. Do tego dokładacie ćwiczenia areobowe i fajna dieta. Zdziałac można cuda ale lepiej nie sugerowac się takim treningiem jak w linku .