PDA

Zobacz pełną wersję : Feministycznie o facetach



alkANIOLek
27-03-06, 16:59
Dzis mam humor feministyczny i podziele się tym co znalazłam <yes> :mrgreen: :cool:

FACECI SĄ JAK WINDOWSY =P

• Niedorobieni

• Niekumaci

• Wszyscy beznadziejni

• Co jeden to gorszy

• Z wrodzonymi wadami

• Myślą joistyckiem

• Jeszcze nie ma idealnego

• Niby każdy inny, a wady te same

• Denerwują cię przy każdym użyciu

• Niby genialni, a okazuje się, że to g&#243;wno

• Używają dziwnego języka

• Jak złapie wirusa to katastrofa

• Nie reagują na twoje polecenia

• Nie rozumieją, co się do nich m&#243;wi• Wydaje im się, że są mądrzejsi

• Nigdy nie wiesz, co myślą

• Prędzej czy p&#243;źniej i tak się zawiedziesz

• Zawieszają się po kilku minutach działania

• Z własnej woli robią tylko błędy

• Za każdym razem to ma być ten najlepszy

• Przestają działać w najważniejszym momencie

• Nigdy nie wiesz, jaki błąd może zrobić

• Więcej szkodzą niż pomagają

• Lepiej im za bardzo nie ufać

• Wiadomo, że są beznadziejni, ale nie można się bez nich obejść

• Zawsze można mieć nowszą wersję


źr&#243;dło: http://burdel-i-reszta.blog.onet.pl/2,ID26508258,index.html


Faceci są jak...
Facet jest jak kawa: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc.

Facet jest jak cement: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał.

Facet jest jak batonik czekoladowy: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder.

Facet jest jak śrubokręt: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego.

Facet jest jak torba turystyczna: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie.

Facet jest jak ksero: służy do powielania, i nic poza tym.

Facet jest jak lok&#243;wka: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włos&#243;w.

Facet jest jak obligacje rządowe: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał.

Facet jest jak horoskop: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli.

Facet jest jak kosiarka: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji.

Facet jest jak strumyk: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry.

Facet jest jak Laxigen: zawsze irytuje cię od środka.

Facet jest jak Mascara: znika na widok pierwszej łzy.

Facet jest jak mini sp&#243;dniczka: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki.

Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi.

Faceci to hydraulicy: albo w sklepie z narzędziami, albo godzinami w łazience.

Faceci są jak wino: satysfakcjonują cię, ale na krotko.

Faceci są jak koty: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie.

Faceci są jak burza śnieżna: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetr&#243;w i ile wytrzymają.

Faceci są jak używane samochody: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać.

Faceci są jak wakacje: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Faceci są jak pogoda: trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić aby zmienić.


źr&#243;dło: http://kaila.pl/humor/faceci.htm

tomek.
27-03-06, 22:52
żarty do bani :razz:

dostrzegasz wog&#243;le problme feminizmu w polsce? ja tego wog&#243;le nie widze czasami macie nawet lepij a że dzieci musicie rodzić to sprawa natury :razz:

vold
28-03-06, 09:07
A ile znowu tych dzieci rodzą?, nie ma co wsp&#243;łczuć , a my ile musimy się napracować, hehe. :mrgreen:

alkANIOLek
28-03-06, 11:10
Ehhh gdzie poczucie humoru, z kawałow o blondynkach tez się śmieje tak jak i z tego. Nie jestem feministką tylko taki nastr&#243;j mi się wczoraj udzielił.

vold
28-03-06, 22:31
To bardzo fajnie aniołku, a mam takie pytanie dlaczego masz alk przed ksywką chyba to nie ma nic wsp&#243;lnego z alkocholizmem,hehe :mrgreen:

alkANIOLek
29-03-06, 00:09
:oops: aniołek alkoholik :oops:


:cool: ostatnio coś zrobilam i tak juz mnie ktoś mianował :cool:

vold
29-03-06, 09:10
Bardzo ładnie, hehe :mrgreen:

alkANIOLek
29-03-06, 10:00
Trzeba wykorzystywac dobrze balony poopuszczane w piwnicach, nikt juz o nich nie pamieta %-) No a ja tak... :cool:

sylwka
03-04-06, 18:00
Kawały o facetach są nawet fajne, ale, dziewczyny, przyznać trzeba,że bez facet&#243;w byłoby nudno :smile: i miałybyśmy nieciekawe życie :razz:. Tylko gdyby nie gadali tylko o jednym... :roll: :razz: Ale luz, szacunek :grin: :*

tomek.
03-04-06, 18:07
o czym, o czym?

o siłowni :razz:

sylwka
03-04-06, 21:23
taaaa, o siłowni... No nie m&#243;w, że nie wiesz?! :neutral: Ho ja, a myślałam, że tylko ja jestem niedzisiejsza :razz:

MADOX
03-04-06, 23:13
kobiety zez facet byly by ...wcale ich by nie bylo ..kawaly dobre nie powiem ...

sylwka
04-04-06, 12:36
byłyby madox-tylko nie wiadomo, jak by się wtedy dzieci rodziły :razz:

tomek.
04-04-06, 18:10
o czym można po za siłownią gadać?

czyzby twoi znajomi tylko sexie gadali :twisted:

sylwka
04-04-06, 18:27
nie no, jak wchodzę czasami na nasz miejscowy czat - Sieradz&okolice - to na 4 facet&#243;w 3 chce tylko jednego :neutral: ale sie przyzwyczaiłam :wink: w końcu mam juz prawie 18lat :razz: a wiecie, jak to korci, jak ktos Wam tak wmawia, że fajnie, że trzeba spr&#243;bować, itd. :razz: :razz: :razz: ??????????? hehe... Chyba muszę przestać bywać na tym czacie :razz: :wink: :smile:

tomek.
04-04-06, 19:52
dobrze m&#243;wią :mrgreen:
bo to tylko na czacie chłopy sa? :razz:

sylwka
04-04-06, 21:04
No wolałbyś z chłopakiem na czacie gadać czy z dziewczyną?? bo ja wolę z osobami płci przeciwnej :razz: nie wiem, jak Ty... :razz: :razz: :razz: w og&#243;le to można sobie pogadać o seksie, czemu nie :wink: mnie to ciekawi, co inni maja do powiedzenia na ten temat :grin: pozdrawiam :smile:

LoLiTa
07-04-06, 16:22
sorry, ale jakos mnie to nie smieszy, nie jest to oczywiscie przejaw feminizmu. Dodam tylko,ze bez faceta to kazda babka moglaby sobie [cenzura] ..... :D :cool: