PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o plan treningowy



adamb156
15-11-09, 16:48
-Płeć: mężczyzna

-Wiek: 21

-Waga: 72kg

-Wzrost: 176

-Co chcesz osiągnąć: trochę masy, później rzeźba

-Staż: 2 lata siłowni ale 1,5 roku temu więc prawie zaczynam od 0 poza sporadycznymi ćwiczeniami

-Inna Aktywność/Sporty: lubię czasem pograć w coś ale to bardziej rozrywkowo i jak jest cieplej na dworze, czasem mnie najdzie na bieganie.

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc): warunki domowe ale dysponuję domową minisiłownią: rowerek treningowym, 2 sztangietki do 20kg jedna, gryf lekko łamany do 60 kg, ławeczka łamana(skośna/rzymska/siedząca)

-Aktualna/planowana dieta: od niedawna są to Jogurty owocowe Jogobelli duże ok. 2-3 razy dziennie, ryż oraz pierś z kurczaka gotowane na parze 1 raz dziennie

-Przeciwskazania Medyczne: brak

-Suplemacja: brak
Prosiłbym o rozpisanie treningu 7 dniowego ponieważ lubię wysiłek fizyczny, i lepiej się czuję po ćwiczeniach, a 7 dni w tygodniu pomoże osiągnąć lepsze skutki.

Turbo_pl
15-11-09, 17:49
Podam Ci swoj ...

1 dzień :

Klatka
Wyciskanie na prostej 4x10
Wycisnaknie w skosie 45 stopni .. 4x10
Rozpietki na prostej 4x10
Rozpietki na skosie 35 stopni ... 4x10
Biceps
Uginanie ramion gryfem na modlitewniku 4x10
Mlotki na modlitewniku (równoczesnie) 4x10
Uginanie ramion sztangielkami stojac (przemiennie) 4x10

2 dzien
Plecy
Wiosłowanie gryfem w opadzie nadchwytem 4x10
Wiosłowanie gryfem w opadzie podchwytem 4x10
Martwy ciag 4x10
Podciąganie sztangielka do boku 4x10 ( klekasz na ławke jedna noga i tą sama reka sie podpierasz )
Triceps
Wyciskanie francuskie 4x10
Wyciskanie hantelka zza głowy siedzac 4x10
Wyciskanie na prostej ławeczce rece troche weżej niz barki 4x10

3 dzien
Barki
Wyciskanie za głowa 3x10
Wyciskanie przed głowa 3x10

Turbo_pl
15-11-09, 17:53
Podam Ci swoj ...

1 dzień :

Klatka
Wyciskanie na prostej 4x10
Wycisnaknie w skosie 45 stopni .. 4x10
Rozpietki na prostej 4x10
Rozpietki na skosie 35 stopni ... 4x10
Biceps
Uginanie ramion gryfem na modlitewniku 4x10
Mlotki na modlitewniku (równoczesnie) 4x10
Uginanie ramion sztangielkami stojac (przemiennie) 4x10

2 dzien
Plecy
Wiosłowanie gryfem w opadzie nadchwytem 4x10
Wiosłowanie gryfem w opadzie podchwytem 4x10
Martwy ciag 4x10
Podciąganie sztangielka do boku 4x10 ( klekasz na ławke jedna noga i tą sama reka sie podpierasz )
Triceps
Wyciskanie francuskie 4x10
Wyciskanie hantelka zza głowy siedzac 4x10
Wyciskanie na prostej ławeczce rece troche weżej niz barki 4x10

3 dzien
Barki
Wyciskanie za głowa 3x10
Wyciskanie przed głowa 3x10
Wznosy hantelek na boki 3x10
Szlugusy 3x10
Nogi
PRzysiad ze sztanga na karku 4x10
Wykrocza ze sztanga na karku 4x10
Wznosy na palcach 4x10 ostatni na maxa ...


I nie zapomnij o brzuszkach ... ja robie codziennie ..
Na ławeczce skosnej ...
klade sie na ławce i nogi krzyżuje rękoma sie 3mam za głowa i wznosze nogi ...



POzdro ...;)

adamb156
15-11-09, 17:56
Dzięki :) przynajmniej już mam jakiś zarys treningu.

Turbo_pl
15-11-09, 17:57
No spoko ... ja cwicze na takim i nie narzekam na osiagi ;)

Turbo_pl
15-11-09, 17:59
Aha i nie mozesz cwiczyc 7 dni w tygodniu .. miesnie potrzebuja regeneracji ...

adamb156
15-11-09, 18:02
wszystko ok, ale wolałbym np. trening po jednej partii mięśni na dzień, a bardziej intensywnie. Np. Poniedziałek poświęcić tylko Klatce ale więcej ćwiczeń ew. powtórzeń, wtorek kolejna itd. no i oczywiście brzuch codziennie.

Turbo_pl
15-11-09, 18:05
To do klatki mozesz sobie dodac wyciskanie hantelek płasko ... w skosie .. Pompki 3x max ... biceps stojac sztanga .. triceps pompki na"plecach" :D .... plecy podciaganie na drązku .. itd

adamb156
15-11-09, 18:23
Mam jeszcze jedno pytanie, jak najlepiej powinny wyglądać prawidłowo ćwiczenia na masę. Chodzi mi kolejność obciążania (zaczynać po rozgrzewce od największego i stopniowo w dół czy zaczynać od mniejszych i stopniowo aż do największego obciążenia jakie udźwigniemy?), ilość powtórzeń, serii,

D3
15-11-09, 18:32
-Płeć: mężczyzna

-Wiek: 21

-Waga: 72kg

-Wzrost: 176

-Co chcesz osiągnąć: trochę masy, później rzeźba

-Staż: 2 lata siłowni ale 1,5 roku temu więc prawie zaczynam od 0 poza sporadycznymi ćwiczeniami

-Inna Aktywność/Sporty: lubię czasem pograć w coś ale to bardziej rozrywkowo i jak jest cieplej na dworze, czasem mnie najdzie na bieganie.

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc): warunki domowe ale dysponuję domową minisiłownią: rowerek treningowym, 2 sztangietki do 20kg jedna, gryf lekko łamany do 60 kg, ławeczka łamana(skośna/rzymska/siedząca)

-Aktualna/planowana dieta: od niedawna są to Jogurty owocowe Jogobelli duże ok. 2-3 razy dziennie, ryż oraz pierś z kurczaka gotowane na parze 1 raz dziennie

-Przeciwskazania Medyczne: brak

-Suplemacja: brak
Prosiłbym o rozpisanie treningu 7 dniowego ponieważ lubię wysiłek fizyczny, i lepiej się czuję po ćwiczeniach, a 7 dni w tygodniu pomoże osiągnąć lepsze skutki.


http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=20417

Czy spojrzenie w podwieszone jest aż tak trudne?
Ludzie się dziwią, że mam problem z niektórymi użytkownikami kiedy wszystko jest na wyciągnięcie ręki...

D3
15-11-09, 18:43
7dni to nawet zawodowcy nie ćwiczą...

adonis18
15-11-09, 18:50
fajna dieta - powodzenia
podwieszone w działach dieta i trening

elo

D3
15-11-09, 18:57
Dieta na masę oparta w większości na jogurcikach... niczym dieta Coleman'a! :twisted:

adamb156
15-11-09, 19:02
na masie nie chcę jakoś znacznie przybrać najlepiej dla mnie byłoby stopniowo połączyć masę z rzeźbą. Da się tak? takie ogólnorozwojowe, trochę tego trochę tego

adamb156
15-11-09, 19:04
chciałbym poprostu poprawić trochę swoją sylwetkę i tylko troszkę ją rozbudować, a nie zrobić się na wielkiego pakera

Turbo_pl
15-11-09, 19:20
Nie ma czegos takiego ze troche tego troche tego :D:D:D

Najpierw musisz masowac potem to wyrzeźbic ... wiec do pracy ;)

D3
15-11-09, 19:23
chciałbym poprostu poprawić trochę swoją sylwetkę i tylko troszkę ją rozbudować, a nie zrobić się na wielkiego pakera


Stary, żeby wyglądać jak paker to trzeba LATA spędzić, a nie parę miechów polecieć na masówce i pomachać z kolegami ciężarkami... przyzwoitej masy nie zbudujesz na jogurcikach, maślankach, kefirach. MIĘSO, MIĘSO i jeszcze raz MIĘSO (czerwone i białe).

mtm
15-11-09, 19:31
Prosiłbym o rozpisanie treningu 7 dniowego ponieważ lubię wysiłek fizyczny, i lepiej się czuję po ćwiczeniach, a 7 dni w tygodniu pomoże osiągnąć lepsze skutki.

Jeśli chodzi o mase to spokojnie 3 , 4 spokojnie starczą ...
7 dni to Coleman nie ćwiczy ....:twisted:

Turbo_pl
15-11-09, 19:36
Nikt nie cwiczy 7 dni ...


No chyba ze bd krecil filmik "jestem Hardcorem" :D

galanter
15-11-09, 19:37
nawet Pan Bóg w 7 dniu odpoczywał !!!!

D3
15-11-09, 19:48
nawet Pan Bóg w 7 dniu odpoczywał !!!!


Ten argument najbardziej do mnie przemawia! :twisted:

adamb156
15-11-09, 20:03
nawet Pan Bóg w 7 dniu odpoczywał !!!!
ja tam w boga nie wierzę, ale nie o tym tutaj :P ja chyba jestem uzależniony od endorfiny :P jak nie poćwiczę tego dnia albo dzień wcześniej to zaraz jestem ospały i wogóle, poza tym lubię ćwiczyć ale rozumiem że mięśnie muszą odpoczywać. Więc ile dni polecacie ? ale to już tak na maksa . Jaką dietę polecacie jeśli, tak jak już mówiłem chcę tylko trochę przybrać na masie ale w miarę to na bierząco modelując? Bo myślę że można tak? Czy przy rzeźbieniu mięśni one wogóle nie rosną?

mtm
15-11-09, 20:06
j Więc ile dni polecacie ? ale to już tak na maksa .

Zawodowcy trenują 6 , tobie 4 spokojnie starczy ....:twisted:

pon/śro/pią/nie wto/czw/sob itd ...