PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta (amatora)do sprawdzenia



Maniuś14
15-11-09, 12:29
Witam,
Mam 36lat ,waże 100kg.wzrost 188cm ćwicze 9 miesiąc trzy razy w tygodniu tak około 1,15''do tego 4 razy w tygodniu (30min.)aeroby bieg lub jazda na rowerze stacjonarnym(powód oponka:lol:) i nie wiem gdzie tkwi błąd czy w diecie czy w treningu bo nie mam przyrostów mięśniowych tylko moje mięśnie stały się twardsze no ale nic nie rośnie np. w bicepsie jak było 42cm tak dalej jest.Nie wiem gdzie tkwi przyczyna w diecie czy w treningu,no ale na początek napisze jak wygląda moja dieta dlatego pisze w dziale Dieta.
śniadanie:
twaróg zmiksowany z 1 jogurtem do tego garść płatków owsianych+ewentualnie banan
2 śniadanie: serek wiejski+banan
obiad:
ryż+kawałki piersi z kurczaka+ogórek,lub ziemniaki ryba gotowana surówka z kapusty i marchwi,lub zupa np fasolowa ziemniaki wołowinagotowana lub schab gotowany +buraczki
podwieczorek:
serek wiejski lub makrela wędzona
kolacja:
wędlina chleb ciemny,jakieś warzywa np:papryka,pomidor ,ogórek,sałata
do tego rano i wieczorem jedna miarka białka firmy Olymp.
No to tyle dodam że jak w temacie jestem amatorem i ćwicze głównie dla zrowia,wyglądu i ogólnie lepszego samopoczucia,bo wcześniej nie zbyt dobrze się prowadziłem fajki,piwo brak ruchu czipsy kolorowe napoje kfc,mcdonaldy i inne świństwa to była moja dieta:lol:no ale od kiedy wejście na 2 piętro sprawiało mi trudność powiedziałem dość i postanowiłem to zmienić no i niechce do tego wracać ale jak widze brak efektów to ogarnia mnie zniechęcenie no to tyle żalów ,dzięki za każdą pomoc ,pozdrawiam:errf: