PDA

Zobacz pełną wersję : Ból przy wbijaniu



fryc08
14-11-09, 08:02
Siema
Mam problem bo nie mogę igly wbic bo tak mnie poslaadek boli. jak tylko przebije skore i wyciagne igle to krew sie leje. Robilem juz dwa zastrzyki w dwa posladki i bylo ok ni nie bolalo igla gladko wchodzila i teraz jest problem. Chyba teraz w udo wladuje strzala ale jaka mogla byc przyczyna tego ze nie moge igly wbic bo jest taki bol i po wyciagnieciu igly leje sie krew(do tej pory sie to nie zdazalo).

fallenursus
14-11-09, 08:12
http://www.spotinjections.com/index3.htm
po lewej mozesz klikac to ci pokaze co i jak.

zmien sobie igle po nabraniu soku,bedzie lepiej wchodzic z skore ostra igla.
ja zawsze zmieniam miejsce na dupie bo zrosty tez przeszkadzaja we wbijaniu.

D3
14-11-09, 09:11
Nie wbiłeś przypadkiem igły w jakieś naczynie krwionośne (prawdopodieństwo w cholerę małe, ale może miałeś "farta")?

fryc08
14-11-09, 20:21
Do nabierania mam igly 0,8 a do zastrzykow 0,6. Nie wbijalem wlasnie w to samo miejsce tylko pare milimetrow albo nawet cm obok. i robilem pare prob bo ez myslalem ze poprostu zle trafilem. moze zbyt szybko sok ostatnio wcisnelem tylko czego mnie boli jak chce wbic igle a nie np przy siedzeniu albo cos w tym stylu. bede musial w inne miejsce wbic

fryc08
14-11-09, 20:26
w ktore miejsce polecacie?

michal_f
14-11-09, 20:33
udo, dupa

slaled90
14-11-09, 20:35
strzel sobie w głowe jak Cie dupa boli ...
widac ze postawiles na krok rozpaczy?

fallenursus
14-11-09, 20:48
udo, dupa
a skad ty takie zeczy wiesz hmmm?:smile:


strzel sobie w głowe jak Cie dupa boli ...
widac ze postawiles na krok rozpaczy?

zamknij ryj

Frycek nie pekaj ,przyzwyczaisz sie. sam mowisz ze to dopiero 2 strzaly. krew sie leje bocos przebilej, wazne zeby krwi nie bylo w tloczku jak pociagniesz po wbiciu. co do miejsc to zalezy ile soku na raz leci. noi ja bije 1ml/min

michal_f
14-11-09, 20:51
a skad ty takie zeczy wiesz hmmm?:smile:


sie duzo czyta :smile:

BULLI
14-11-09, 22:28
ja jak robilem pierwsze zastrzyki tez mnie posladki bolaly. Teraz przed zastrzykiem miejsce ukucia pozadnie masuje wbijam igle wyciagam i znowu miejsce ukucia masuje pozadnie.
Nic nie boli nawet na 2 dzien nic nie czuje.

slaled90
14-11-09, 23:01
co falen zamknij ryj ? to jest moje zdanie ;) i jak masz tak komentowac to nie komentuj lepiej ... w jego przypadku wyglada to na krok rozpaczy lub droge na skroty bo nie wiem na co innego ? jezeli dene w profilu ma aktualne to wspolczuje mu

fryc08
15-11-09, 10:39
Nie rozumiem cie czlowieku. Ja zadalem pytanie o cos innego a ty co innego. Po co piszesz te swoje uwagi i tak wiesz ze mam je gleboko w d***.
Chwała i wielkie dzięki tym co naprawde chca pomoc:) Widać że fallenursus podchodzi do rzeczy powaznie i bardzo dobrze. Jest przykladem dla innych.
Wracając do tematu to zrobiłem wczoraj strzala w udo. wymasowalem porzadnie przed strzalem, pomalu wciskalem sok z przerwami, po zakonczeniu rowniez wymasowalem i jest wszystko w porzadku:) Nawet lepiej w udo niz w posladek bo wszystko moge spokojnie kontrolowac bez wyginania sie we wszystkie strony. Moim bledem pewno bylo nie rozgrzanie miesnia przed strzalem, szybkie wstrzykniecie, pewno tez poruszanie igla jak byla w miesniu i przez to posladki bolaly. wreszcie kazdy sie uczy na bledach.
Nie wiem czy teraz nie bede caly czas robil strzalow w uda, ale to zobaczymy:)

piuras86
15-11-09, 10:59
http://spotinjections.com/index3.htm

ja bije teraz propa o dziwo nie boli a zawsze napierd........

tu masz stronke na ktorej jest pokazane gdzie można bić.......

jaca666
15-11-09, 11:02
Zobaczcie na:
Trap Series #1

Tam na fotce jest Fallenursus...

g-kick
15-11-09, 14:06
boli nie boli - kwestia srodków i konkretnego organizmu - mnie niektore srodki bola co bym nie robił jak wolno wbijal masowal i inne duperele to i tak napier.... pozniej - ja tez czasem czuje lekkie ukucie jak wbijam - pewnie jakieś naczynie krwionośne bo lekko szczypie - jakl napisal fallen - grunt zeby po odciągnieciu tłoczka nie bylo krwi a ze leci z miejsca ukucia to u mnie prawie zawsze leci kto by sie tym przejmowal

fallenursus
15-11-09, 16:51
Zobaczcie na:
Trap Series #1

Tam na fotce jest Fallenursus...
oz ty miales nie mowic!