PDA

Zobacz pełną wersję : Czy możliwe przytycie?



Abruzzi
10-01-07, 19:02
Witam wszystkich,jestem tutaj nowy i chciałbym od razu zasięgnąć rady.Potrzebuje przytyć,ale nie wiem,czy z moim organizmem jest to możliwe,jestem dość chudy,mam 18 lat,ważę około 60 kg przy 180cm wzrostu,jest to zdecydowanie mało,w dodatku trenuję karate,mam ambicje zostać zawodnikiem w full contact,ale nie chcę tyle ważyć.Czy waszym zdaniem dobra dieta pomogłaby mi przytyć powiedzmy 15 kg ?Tyle by mi wystarczyło,nie chcę zażywać odżywek,rodzice nie pozwalają w dodatku nie wiem,jak to będzie w przyszłości z moim zdrowiem.Może powinienem zasięgnąć porady lekarza,ale na dzień dzisiejszy chodzi mi,czy przy odpowiedniej diecie jestem wstanie tyle przytyć?A może powinienem dużo jesc?O 2 kanapki wiecej do szkoly,+ obiad w szkole,po szkole cos zjesc,pozniej drugi obiad,cos w miedzy czasie i kolacja?Wiem,że były poodbne tematy,ale chcę wiedzieć,czy mam jakieś szanse tyle przytyć,ponieważ,jak już wspomnialem waze bardzo malo i moze byc z tym problem.Dodam,ze nie jem malo...

damiano
10-01-07, 19:12
no napewno jesli bedziesz wiecej jadl to uzyskasz mase.a jescze szybciej gdzy bedziesz stosowal diete ale ciezko ci bedzie przytyc 15 kg.

krzychuool
10-01-07, 19:29
Z tego co piszesz to nie chodzisz na siłownię tylko ćwiczysz na karate tak?

Moim zdaniem jest szansa zdobyć 15kg ale na 15 kg masy mięśniowej musiałbyś pracować z 1,2 lata. Na pewno dieta będzie bardzo pomocna. Choć przy tak sportowym trybie życia(karate) przybranie na wadze może być kłopotliwe. Ale mam sporo znajomych, którzy ćwiczą karate i chodzą na siłownie i z nabraniem masy sobie jakoś radzą, trzeba tylko być twardym i ściśle się jej trzymać :!:

Abruzzi
10-01-07, 22:47
dzięki.O to mi wlasnie chodzilo.1.2 lata,dosc dlugo,czuje,ze bede jescze rosl,wiec tym bardziej to klopotliwe.Czemu to tak jest,ze jedni tak strasznie tyja,a drudzy maja z tym problem:(.Z odzywkami byloby pewnie znacznie szybciej,a jaki bylby to szacxowany czas?
A z dieta bedzie problem,nigdy nie umialem jej sobie ulozyc i boje sie,ze i tym razem sobie nie poradze :(Skorzystac z pomocy lekarza,czy wystarczy internet i dobre checi?
PS nie chodze na silownie

CreativePL
11-01-07, 01:18
to moze czas zaczac chodzic? bo nabrac masy to nic fajnego jezeli jej sie nie przerobi na mase miesniowa :roll: bedziesz otyly i powolny

Abruzzi
11-01-07, 05:50
Moze tak...a odpowie mi ktos,o jaki czas skroce czas przybierania 15 kg,no chociaz tych 10...chodzac an silownie

kuba89
11-01-07, 12:33
pozadna dietka i bedzie dobrze