PDA

Zobacz pełną wersję : Ginekomastia - ćwiczenia na klatkę



Weiderowski
13-11-09, 13:50
Cierpię na ginekomastię, chciałbym wyrobić klatkę zeby wygladala porzadnie, bo teraz są bardziej cycki jak u baby... Klatke robie raz w tygodniu. moje ćwiczenia które robie :

wyciskanie sztangi na prostej : 4 serie: 12 powtorzen, zwiekszajac ciezar kończąc na 8 powtorzeniach

spięcia klatki piersiowej na maszynie : 4 serie, 12 powt.

wyciskanie sztangielek na ławce skośnej : 4 serie 12 powt

rozpiętki na maszynie :4 serie: 12 powt

Wczoraj chyba ostatni raz robilem rozpiętki i więcej juz nie bede ich robic, dlatego ze mam problem z pewnym mięsniem między prawym barkiem a prawą klatką piersiową ( po środku ) strasznie mnie tam boli we wszystkich cwiczeniach, ale przy rozpietkach jest ból nie do opanowania. dodam że staranna rozgrzewka nic nie pomaga.

ćwiczę juz miesiąc a klatka jak wyglądała tak wygląda. Diete mam na masę której przestrzegam. mam 175 cm wzrostu, waga 74 kg.
pomóżcie

metadon
13-11-09, 14:04
po pierwsze miesiąc to za krotko...
a po drugie jak masz gino to cwiczenia nic Ci nie dadza...no chyba, ze masz lipo...

Weiderowski
13-11-09, 14:08
więc z ginekomastią nie nadaję się w ogole na siłownie? ćwicze na darmo? na treningach naprawde daje z siebie wszystko i mam duży potencjał

m@bi
13-11-09, 18:13
Powiem ci tak. Jak ćwiczysz na darmo? Dla poprawy sylwetki dla innych to zabawa dla mnie czas gdzie mogę się wyciszysz i odstresować. Efekty przyjdą same tylko że trzeba na to trochę czasu wybacz ale miesiąc ćwiczeń to troszkę za mało aby widać było efekty wizualne. Jeśli chodzi ci o ćwiczenia na poprawę klatki to na pewno odrzuć wszystkiego rodzaju maszyny i ćwicz wolnymi ciężarami. Serie rób ok 14-10 resp. Jeżeli chodzi ci o ból przy rozpiętkach podejrzewam złą technikę lub za duży ciężar albo spróbuj rozpiętek na ławce skośnej około 20-30 Stopni.

Weiderowski
13-11-09, 18:45
dziekuje mabi, łap soga. a jak myslisz, na ginekomastie dobrym rozwiązaniem byloby ćwiczenie na ławeczce skośnej do dołu??

chodzi mi o taką ławeczke gdyz moją siłownia jest w takie zaopatrzona i mozna na niej smialo wykonywac cwiczenia.

xLeex
13-11-09, 23:44
masz
A. gino - twarde guzki pod sutkiem ?
czy
B. lipo - miękkie wiszące sucze suty ?

jesli A - to skalpel
jesli B - to redukcja, dieta i normalny trening na klatke

Weiderowski
14-11-09, 00:46
wychodzi ze mam lipo. więc w mojej sytuacji trening na mase pogorszy sprawę?

m@bi
14-11-09, 09:21
Chyba chodzi ci o ławkę typową co na niej robią brzuszki :) Jest to ławka tak jak mówisz skos w dół, można na niej ćwiczyć dolne partie klatki piersiowej ale odradzam Ci to ponieważ dopiero zaczynasz siłownie także odpuść sobie to ćwiczenie i skup się na środkowych i górnych partiach klatki i oczywiście rozpiętki. A co do treningów na masę w twoim sprawie ciężko coś doradzić ja bym zapewne zakładał mniej żelastwa na sztange i robił od 10 do 14 respów. Staraj sie dobrze technicznie wykonywać ćwiczenie i daj znać czy widac różnice za pare miesięcy. ROSNIJ :q ( Sam aktulanie staram sie rzezbic klate i robie po tyle powtorzen fajnie rosnie wytrzymałosc przynajmniej w moim przypadku )

Weiderowski
14-11-09, 14:49
dziekuje za odpowiedzi. a dzisiaj tak sobie pomyslalem ze w moim przypadku, gdybym wyrzezbil dobrze brzuch i zrobil kaloryferek, wizualnie wygladalo by to jakbym mial poprostu dobrze rozbudowaną klatkę i dobrą mase. tez istnieje taka opcja

Wiki
14-11-09, 14:53
a nie zastanawiałeś się nad zabiegiem?

metadon
14-11-09, 16:42
a nie zastanawiałeś się nad zabiegiem?
po co?chlopak doszedl do wniosku, ze jednak ma lipo:lol: