PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie



zMuDa
12-11-09, 22:43
Została mi oponka i muszę się jej jakoś pozbyć, biegam od 3-ech tygodni, słyszałem ze jeśli chce się szybko zgubić oponke, to można przed bieganiem założyć sobie bandaż elastyczny na boczki i to niby pomaga, nie stosowałem, więc chciałbym się spytać was o zdanie.
Z góry dziękuję :)

slim shady
12-11-09, 22:52
po za utrata wody nic Ci to nie da

zMuDa
12-11-09, 22:53
Podobno ten bandaż robi większy uścisk na poszczególną partię, przez co boki szybciej się zaczynają pocić ; za czym idzie szybsze gubienie tłuszczu...

Ninja165
13-11-09, 07:33
Ja mam taki pas i gowno warte , tyle ci powiem.
Lepiej sie grubo ubierz szybciej sie wypocisz.

AKRO
13-11-09, 08:19
została mi oponka i muszę się jej jakoś pozbyć, biegam od 3-ech tygodni, słyszałem ze jeśli chce się szybko zgubić oponke, to można przed bieganiem założyć sobie bandaż elastyczny na boczki i to niby pomaga, nie stosowałem, więc chciałbym się spytać was o zdanie.
Z góry dziękuję :)

dieta dieta dieta!

Demonek6
13-11-09, 08:22
Przechodziłem przez to na początku 2009. Próbowałem różnych specyfików i cudnych metod dopiero kierując się wytycznymi z tego forum (wazelina mode on) udało mi się zgubić fat z boczków i oponkę. A więc:

- dieta = podstawa
- jeśli bieganie to najlepiej interwały
- zmieniaj aeroby- jak czujesz, że organizm się przyzwyczaił i np. 1h na rowerze nie robi na Tobie wrażenia zmień na coś innego (ja bawiłem się w bieganie interwałami, rower, pływanie, skakanka, halówka, stepper, step rebook)
- konsekwencja- nie ma, że imieninki cioci są 1 w roku i można się nażreć, albo opuszczę 1-2 treningi, to nic się nie stanie
- zrób sobie zdjęcie przed lustrem przed rozpoczęciem programu i rób np. co tydzień. Nic tak nie motywuje jak widoczny postęp.

Powodzenia :)

zMuDa
13-11-09, 12:37
Dziękuję za pomoc :))