PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch



Paulina
10-01-07, 18:50
Hej wszystkim! mam wielki problem a mianowicie jest nim moj brzuch. Jestem wysoka i szczupła dziewczyną ale moj brzuch jest duzy i tłusty. Nie wiem co mam z tym zrobic wstydze sie go pokazywac a juz o bluzce z gołym brzuszkiem to moge zapomniec.znajomi sie ze mnie smieją mowiac ze jestem sexowną dziewczyną tylko zebym zrobiła cos z ta "piłką".Ale co? Nie wiem co mam robic próbowalam juz róznych kremów wyszczuplających cwiczylam i odchudzalam sie? Prosze pomożcie mi ??? :cry:

krzychuool
10-01-07, 19:01
hej, myślę że dobrym rozwiązaniem będą aeroby czyli bieganie, pływanie... To na spalenie tłuszczyku który zapewne tworzy tą uciążliwą "piłkę". Zapisz się na jakaś siłownie fitness, to na pewno pomoże w utrzymaniu dobrej linii. w ukształtowaniu brzuszka polecam a6w: http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87
Myślę że ten trening jest zarówno dobry dla faceta jak i dla kobiety(choć jest bardzo ciężki).

murawa16
10-01-07, 19:04
Na miesnie brzuszka najlepsza magiczna szostka Weidera.Znajdziesz ja na forum pozdro

bocion
10-01-07, 19:14
Aeroby najodpowiedniejsze chyba by byly. Mam nadzieje ze twoje odchudzanie(pisalas w swoim poscie o odchudzaniu) nie wygladalo tak ze mowisz sobie dzis nic nie jem(to nic nie da poniewaz nie uchronisz sie-nawet jesli zobaczysz efekty taiego odchudzania-od efektu jo-jo) albo nie jem do 17:00 a potem wpiepszam slodycze. Powinnas miec przy odchudzaniu jakas specjalna dieta i scisle sie jej trzymac. W necie poszukaj, w pizdu ich jest. Dieta i aeroby powinny swoje zrobic(z takiego odchudzania powinny byc najlepsze efekty). Mozesz jeszcze dorzucic jakies cwiczenia na brzuch typu abs.
Ja bym sie nie bral na twoim miejscu za a6w, bo to trudne cwiczenia i duzo sily woli trzeba miec. Podobno bardzo dobre efekty sa ale bardzzo ciezko wytrwac do konca.

Odżywek
10-01-07, 19:39
ja proponuje A6w + jakies aeroby typy basen,rowerek,bieganie itp mysle ze troche dobrej pracy i bedzie Gitarrrrra :P.Pozdro

kuba89
10-01-07, 20:46
no ja bym Ci proponował jak basen , bieganie i brzuszki . no i fitnesik

Czaja
10-01-07, 22:02
Dużo aerobów w jednostajnym tempie. Kup sobie pulsometr i ćwicz w tempie 220- Twój wiek (20)=200 i z tego 70% to jest 140 (puls). Staraj się robić aeroby w takim tempie.
&#379adngo odchudzania. 6 małych posiłków dziennie co 2,3 godziny. Zmniejsz węglowodany.
Ostatni posiłek koło 18:00 (najlepiej bez węglowodanów). Pij dużo wody. Możesz kupić fat burner i lkarnitynę.