PDA

Zobacz pełną wersję : Alkochol i trening



_kuba89
12-11-09, 13:44
panowie mam pytanie ... Wiadomo ze zdazaja sie sytuacje kiedy trzeba napic sie wodki , zdarza mi sie bardzo rzadko , ale jak sobnie z tym radzic i jakie sa straty , dodam ze biore odzuwki , cwicze juz 3 lata , jakie sa skutki i jak im najlepiej zapopiec

1Matt
12-11-09, 13:47
pierwsze co to nie pozwolić, aby organizm się odwodnił.
jeden wymach z %% nie ma tam wielkiego znaczenia, wystarczy się pilnować:)
a jakie odżywki/suple bierzesz?

mtm
12-11-09, 13:53
jak masz pić to w DNT ,
pij dużo wody żeby hamować katabolizm ... :silenced:

D3
12-11-09, 14:00
alkoHol synek, alkoHol... :errf:

wujek.maciek
12-11-09, 14:12
jak mus, to mus! woda i witaminy

pure
12-11-09, 14:17
Bez przesady, nie dajmy sie zwariowac. Jak od czasu do czasu napijemy sie jak ludzie, to nie bedzie zadnych strat, no chyba ze pijesz na pusty zoladek i nic nie jesz podczas libacji, to troche sie odwodnisz, co wyrowna sie w ciagu 1-2dni. Wszystko na temat...

galanter
12-11-09, 14:26
chłop nie wielbłąd napić sie musi !!! :)

wujek.maciek
12-11-09, 14:37
hehe, chlop, to musi porzadnie zjesc. pic, to niekoniecznie.
poza tym trzeba rozgraniczyc picie (pare piwek, 2-3 szybkie, lampka wina czy szklaneczka whisky) i kilkudniowe chlanie, po ktorym czlowiek 3 dni nie moze dojsc do siebie. w pierwszym przypadku ok, tylko wiecej pic wtedy wody i jakas extra multiwitaminke z magnezem i wapniem dorzucic. a w 2gim przypadku, no coz... trzeba sie na cos zdecydowac: albo cwicze, albo chleje!!!

pozdro

galanter
12-11-09, 14:42
racja wujku tylko pamietaj że zdarzają sie takie sytuacje że nawet 4 dniowe pijaństwo jest usprawiedliwione!!! pare miesiecy temu mój najlepszy ziom sie chajtał i cały tydzień bawiliśmy eh fajnie było, wkońcu nie sama siłką człowiek żyje :) pozdro !!!