PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna - czy warto w mojej sytuacji?



mefisto888666
11-11-09, 18:30
Witam,mam 21 lat, 180cm i ok 78kg wagi, jestem po redukcji - 15kg.
Moim celem jest ogólna rozbudowa muskulatury oraz zachowanie wagi.
Odżywiam się zdrowo, zreszta wcześniej pisałem o mojej diecie(rozpisałem nową)
Mam tendecje do tycia.Ponadto jestem dosyc wytatuowany i niechcialbym rozciagnac swoich prac.
Co radzicie?odpowiednia dieta i trening(3 razy na miesnie 3 razy aeroby w tygodniu) i wzbogacenie sie kreatyna, czy pozostanie przy systemie bez kreatyny?
Pozdrawiam

Sosna91
11-11-09, 18:32
to zależy, jeśłi nie zależy Ci na sile, na masie to zostaje tylko w celach antykatabolicznych.

michal_f
11-11-09, 18:32
ja bym sobie krete darowal

D3
11-11-09, 18:38
Na początku jedź bez krety, aby zobaczyć jak Twój organizm zareaguje na masówkę (czyli rób typową dietę na masę). Miej włączone w pogotowiu aeroby, ale stopniowo zmniejszaj intensywność. Po paru miechach dorzuć kretę i powinno być git.

mefisto888666
11-11-09, 18:58
Tylko wiecie ja nie chce byc tak super mocno napakowany tylko dobrze umięśniony, i teraz mam cykl że i tak robie w dni wolne od cwiczen silowych aeroby.Najlepiej to zoobrazuje zdjęcie osoby do ktorej chcialbym sie upodobnic, ale nie moge znalezc.

michal_f
11-11-09, 19:07
CZyli tak jak wyzej pisalem kreta zbedna. jak masz moze jakeis braki w deicie to mozesz je uzupelnic bialkiem lub gainerem w zaleznosci od brakow.
Jeszcze jedno nie da sie zwiekszyc muskulatury nie podnoszac wagi :) Cytuje Ciebie : " Moim celem jest ogólna rozbudowa muskulatury oraz zachowanie wagi. "

mefisto888666
11-11-09, 19:10
Rozumiem, dzieki

to jest dieta moja, kalorycznosc ok 2000 kcal, oczywiscie wszystko zdrowe

1.białko ,węgle, zdrowy tłuszcz
2.białko ,węgle, zdrowy tłuszcz
3.białko ,węgle, zdrowy tłuszczu,mniejsza ilość/ 2h przed treningiem
3b)posiłek niekonieczny,na 1h przed możesz spożyć np jogurt,rodzynki itp
trening
4.białko ,węgle, tłuszcz ograniczamy
5.białko ,zdrowy tłuszcz, węgle ograniczamy

Czy przy wadze 80 kg moglbym sie zatrzymac i byc dobrze zbudowany?

michal_f
11-11-09, 19:13
Czy przy wadze 80 kg moglbym sie zatrzymac i byc dobrze zbudowany?

Mozesz sie zatrzymac spalic tłusz i uwydatnic miesnie ale jak zwiekszysz obwody to i waga skoczy. ALe mysle ze nie ma w tym nic zlego waga wieksze meisnie to i czlowiek ciezszy :)

mefisto888666
11-11-09, 19:43
Chyba przez miesiąc będe robił tym cyklem, bo jak chudłem to nie robiłem nnic na ręce, bo miałem sesje tat w tym czasie.
Ale kreatyne i tak kupie,będzie na poźniej, słyszałem że zacząc od jabłczanu kreatyny?

D3
11-11-09, 19:45
Jabłczan, mono. Spróbuj czegokolwiek.

AKRO
11-11-09, 22:49
Cyt:Moim celem jest ogólna rozbudowa muskulatury oraz zachowanie wagi.
Nie da się tak.
A dam Ci taką radę. Jak zaczynasz masę po redukcji to nie jedz od razu tak dużo tylko zwiększaj stopniowo kalorie, bo inaczej się zatłuszczysz i będzie po tatuażach.

mefisto888666
12-11-09, 01:43
Dzieki za rady. Nie zamierzam przekraczac 2000kcal bo mam sklonnosci do tycia. Dodam ze bralem karnityne i hca wczesniej. Bede cwiczyl na sucho przez 2 miesiace, pozniej kreatyna.

Odnosnie tatuazy, a robie je u naprawde najlepszych w Polsce artystow powiedzieli ze nie ma z tym problemu."Co nagle to po diable" te przyslowie sprawdza sie tutaj najlepiej.
Pozdrawiam