PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia+kickboxing+suplementy-prosze o pomoc...



mexk
11-11-09, 13:49
Witam...

Od jakiegos czasu chodze na kicboxing i mam zamiar dolaczyc do tego treningi na silowni.
Generalnie mialem jakies 6 miesiecy przerwy w silowni mialem juz dobre wyniki nabralem na masie ale musialem przerwac treningi i przez chorobe i brak czasu schudlem jakies 8 kg :( no i od 3 tyg chodze na kickboxing i okazalo sie ze trener powiedzial ze mam wielki talent wiec chce to kontynulowac ale przy
okzaji chcialbym powrocic do silowni, celem jaki chce osiagnac to zwiekszenie objetosci miesni wraz z rzezba oraz tak z 4 kg przytyc. Ulozylem wstepny plan i prosilbym o ocene i rady jak moglbym go poprawic lecz zanim go napisze to podam wiecej danych na swoj temat: mam 180 cm wzrostu waze 74 kg, o wymiarach nie bede mowil bo szczerze mowic nie mierzylem sie ostatnio bo zalamka... :( (duzo mi spadlo), 3 cylke mialem w ciagu 3lat treningu na silowni 2 na mono i ostatni na nitrobolonie 2, bardzo szybka przemiana materii to bybylo chyba na tyle a teraz moj plan:

Pon- kickboxing
wt-ogolnorozwojowka+rozciaganie na domowej silowni
sr-wolne
czw-KB
pt-wolne
sob-ogolnorozwojowka+rozciaganie na domowej silowni
nd-KB

a wiec tak zamierzam cwiczyc przez 2 miesiace bez odrzywek a po dwoch miesiacach tak:
Pon-KB
wt-klatka (3 cwiczenia po 12,10,8,6 powtorzen)+ biceps triceps(3 cwiczenia po 12,10,8 powtorzen)
sr-wolne
czw-KB
pt-wolne
sob-plecy(3 cw po 12,10,8,6 powtorzen)+ barki kaptury(3 cw po 12,10,8 powrorzen)
nd-kb

myle ze od przyszlego roku chyba na kb bede chodzil tylko w czw i nd bo poniedzialek maja lekcje skasowac to wtedy moze wsadze tam silownie albo kolejny dzien odpoczynku. jezeli chodzi o odrzywki to myslalem o kreatynie mono, bcaa,giner i jakiec carbo po kb i do tego postaram sie o jakas diete.

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

mexk
11-11-09, 13:54
kurde pewnie niektorzy sie zasmieja ze chce rzezbe i przytyc i objetosc chodzi mi o to zeby objetosciowo wygladac lepiej i nie miec zlanej sylwetki a jesli przy tym pare kilo nabiore to spoko ale nie zalezy mi az tak bardzo na wadze jak na wygladzie i objetosci miesni :)

mexk
11-11-09, 17:28
ktos pomoze?

KowalX
11-11-09, 17:39
jezeli chodzi o odrzywki to myslalem o kreatynie mono, bcaa,giner i jakiec carbo po kb i do tego postaram sie o jakas diete.



myślisz bardziej o siłowni czy sportach walki?

mexk
11-11-09, 19:34
heh widzisz trudne pytanie... wciagnol mnie kickboxing ale nie chcialbym chudnac i tracic na objetosci miesni bo zauwazylem ze trace na masie i objetosci i chcialbym temu zapobiec nie rezygnujac z kickboxingu a po za tym mysle ze silownia wspomoglaby mnie w sile uderzen itp. wlasnie spotkalem sie z wieloma opiniami ze na kickboxingu i silowni nie da sie zwiekszyc masy i objetosci miesni ale patrzac na zawodnikow K1 lub kicboxing wagan ciezka to przeciez to sa takie chlopy ze szok... to wiec co myslicie o tym moim planie?

Cielu7
11-11-09, 22:11
Tylko ze wiekszoc jedzie na saa. ale jak bys naprawde zadbał o dobra podaż kaloryczna to nie powinieneś tak bardzo tracić i nie jakąś tam dietke ale ma byc na tip top inaczej leciii

mexk
11-11-09, 22:21
no no spoko uloze diete i odezwe sie do sprawdzenia ale plan treningowy ok tak?

wujek.maciek
11-11-09, 23:15
te 2 dni wolnego, to takie niezbedne minimum, ale powinno byc ok.

diete wrzuc, ale przy 5 treningach w tygodniu, to juz ci powiem, ze z 1000cal bym zrobil nadwyzki...

pozdro

KowalX
12-11-09, 00:34
no no spoko uloze diete i odezwe sie do sprawdzenia ale plan treningowy ok tak?

sam ćwiczę sporty walki i siłkę
,ale przy tym trybie co sobie ustaliłeś zmasujesz bez problemu...

mexk
12-11-09, 14:14
no to spoko to plan juz mam dzis uloze diete i wkleje ja na dziale dieta :) dzieki wielkie :) pozdrawiam serdecznie